I dnes hořely korány na různých místech Švédska, velká akce se chystá už na sobotu!! (videa)

Napsal
Sdílet článek

Jak jsem už dříve upozornila, tak po nedávné akci pálení koránu v Malmö, se na sobotu plánují mnohem rozsáhlejší akce, tentokrát hned na několika místech Stockholmu a nejen tam. Právě v islamizovaných čtvrtích má být pálen korán, jehož stránky budou proloženy slaninou. Také dnes už došlo k několika takovým akcím, přičemž v jednom případě bylo Dánovi, který korán pálil, rozbito auto.

K první akci došlo opět v Malmö, v muslimské čtvrti Rosengard, kde se pálil korán i nedávno. Právě tam pak došlo k největším muslimským nepokojům. Akce se opět zúčastnili členové dánské protiislámské strany Stram Kurs.

Dnes ráno politiky při pálení Koránu obklopila skupina Arabů, kteří křičeli: “Spálili korán!!” a celou akci fotografovali. Pak vyrazil jeden z Arabů na kole pro posily, proto Dánové raději místo po spálení rychle opustili. Když ujížděli, Arab hodil kolo po jejich autě, přičemž jim rozbil okno auta.

Zde můžete shlédnout video z této akce.

V pátek odpoledne byla také ve čtvrti Angered v Göteborgu spálena kopie koránu. I za touto protiislámskou manifestací stála dánská strana Stram Kurs.

Straně vedené Rasmusem Paludanem bylo po celém Švédsku odepřeno povolení k demonstraci. Zástupci strany však tvrdí, že nepotřebují žádné zvláštní povolení od policie, aby spálili knihu, proto nyní chystají provést řadu pálení Koránu na různých místech ve Švédsku.

Oblast Angered, jíž dominují muslimští vetřelci, je policií klasifikována jako “obzvláště zranitelná oblast” kvůli jejím rozsáhlým problémům s kriminalitou, zneužíváním drog, muslimským extremismem, vysokou nezaměstnaností a nízkým dosaženým vzděláním.

V této čtvrti je obzvláště vysoké zastoupení zločinných muslimských klanů. Region také vyniká jak ve Švédsku, tak na mezinárodní úrovni tím, že vyrábí pozoruhodně velký počet džihádistických teroristů, kteří odešli do Sýrie a Iráku, aby se připojili k muslimským teroristickým milicím IS.
 Na video z druhé dnešní akce se můžete podívat zde.
V sobotu bude zcela jistě situace nesrovnatelně “divočejší”. Pálit korány v oblastech, kde žijí vojáci ISIS, tedy ti nejhorší džihádisté, si už žádá skutečně hodně odvahy. Každopádně budu v sobotu situaci sledovat a na blogu vás budu o tom, jak velké sobotní pálení koránů, proložených slaninou dopadlo, informovat.

 

(Visited 265 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *