I naši producenti halal podporují islamizaci ČR

Napsal
Sdílet článek

Islamizace Evropy není – jak se mylně domnívá většina lidí – podporována pouze ze strany muslimů, EU či OSN a dalších podvratných organizací. To je, bohužel, velmi krutý omyl. Islamizaci přímo podporují také výrobci halal, ke kterým patří také mnoho českých firem.

Pro nezasvěcené si nejprve vysvětleme, co je to halal a co vše může být halal výrobek.

Halal nemusí být pouze maso, jak se drtivá většina lidi domnívá. K mylné představě o tom, co je halal, došlo zejména z toho důvodu, že se upozorňuje právě na poměrně drastický způsob usmrcení zvířete, které je určeno ke konzumaci muslimskou komunitou. Zvíře musí být rituálně podřezáno a vykrveno, protože krev je pro muslima nečistá. Při zabíjení zvířete musí být přítomen muslim, odříkávající modlitbu, při halal porážce musí být vysloveno jméno Alláha. To je jen ve zkratce popsaný průběh halal porážky.

Halal, v překladu „povolený, přípustný“, je termín označující veškeré předměty a činnosti každodenního života, jež jsou podle islámské tradice povoleny. Takže halal mohou být, jak jsem uvedla výše, jakékoli potraviny či produkty denní potřeby, ale i některé činnosti.

Každopádně při výrobě jakýchkoli halal produktů musí být přítomen k tomu určený muslim, který při procesu přísně kontrolované výroby odříkává modlitby a vyzývá Alláha. Firmy, které se rozhodnou produkovat halal výrobky pak za ně musí platit muslimské obci poplatky. Tedy platí za to, že mají halal certifikát. Platby jsou samozřejmě pro účely muslimské obce určeny na výstavbu mešit, modliteben, muslimských škol a školek, ale od muslimů z ČR šly tyto peníze také na podporu teroristické organizace An Nusra, jakési pobočky Al Kajdy. Část byla určena i na vyzbrojení tří českých džihádistů. Každopádně jdou poplatky na podporu islamizace a z pohledu každého, kdo chápe islám coby nenávistnou ideologii jsou pak firmy, které tento certifikát vlastní a podobné produkty vyrábí, nezpochybnitelnými kolaboranty s našimi úhlavními nepřáteli – muslimy. 

Firmy, které tedy vlastní halal certifikáty, podporují terorismus i islamizaci Evropy, potažmo ČR. Na transparentním účtu muslimské obce můžete celkem jasně vidět, kdo vše islamizaci ČR placením za certifikáty, ale i dobrovolnými příspěvky, podporuje. V tomto výpisu můžete zaznamenat i desátky, které platí muslimové ze svých výdělků muslimské obci, tedy kupujete-li kebab, přispěli jste i vy.

Ostatně, podporovatelem islamizace je i Babiš, potažmo jeho firmy, které také dlouhodobě vyrábí halal produkty. I proto je jasné, že Babiš nikdy proti islámu nepůjde, jeho voliči by si tedy měli uvědomit, zda skutečně chtějí touto volbou islamizaci ČR podporovat.

Halal může být jakýkoli výrobek denního použití. Od základních surovin na výrobu, až po konečný produkt. Jakákoli potravina, která je vyráběna za halekání modliteb a vzývání Alláha, je potravinou, která je jen dalším krůčkem k islamizaci. Může však jít třeba i o kosmetiku a cokoli dalšího.

Přiznám se, že co mne při pohledu na transparentní účet muslimské obce zarazilo nejvíc je fakt, že tam byla uvedena spousta ženských, typicky českých jmen, jedná se tedy očividně o konvertitky, kterých zřejmě bude mnohem víc, než jen tušíme. Právě konverze je hlavním způsobem islamizace zabraného území. Navíc, děti konvertitky pak budou automaticky také muslimové.

Islamizace Evropy je momentálně tím nejzásadnějším ohrožením evropské civilizace. Je třeba si uvědomit, že invaze migrantů z Blízkého východu a Afriky je jen jedním z mnoha článků, díky kterým může islamizace úspěšně pokračovat. Islamizátory Evropy tedy nejsou jen nadnárodní organizace, podporující migraci a islamizaci, ale i na úrovni národních států najdeme spoustu kolaborantů, kteří za “třicet stříbrných” zaprodají vlastní (i když v případě někoho spíš sousední) zemi. Podnikatelé, kteří se dobrovolně zaprodají k výrobě halal výrobků, z čehož platí nemalé částky za certifikáty, se sami dobrovolně rozhodli islamizaci podpořit. Jsou tedy důkazem, že kolaborace s islámem začíná už na úrovni národních států a nemusí to být pouze v rovině politické, což se bohužel, také děje.

Halal výrobky dnes nejspíš najdete v téměř každém obchodě (často ani sám obchodník nemusí vědět, že prodává halal produkty). Je nasnadě, že výrobci, kteří vyrábí halal produkty, vyrábí zároveň i pro jiný, než muslimský trh, proto se vám tedy může stát, že na halal výrobek narazíte i v běžné obchodní síti. A nemusí jít pouze o maso, jak jsem uvedla výše, halal jsou i jiné, než masné výrobky. Nebo můžete kupovat výrobky, které nejsou halal, ale produkuje je firma, která mimo to produkuje také halal výrobky.  Zcela nevědomky tedy může kdokoli z nás podporovat firmy, které pomáhají financovat islamizaci naší země či Evropy (v případě nadnárodních korporací).

V poslední době jsem narazila na nemálo úvah o tom, zda se Evropa skutečně islamizuje nebo se tomu nakonec vyhneme. Pokud však podpora islamizace nevychází pouze zvenčí, ale i z řad domácích, pak nelze než zkonstatovat, že je nezvratná. Zatím nevidím sebemenší náznaky jakéhokoli zvratu celé situace.

Pokud bude drtivá většina lidí nadále k hrozbě islamizace slepých nebo ji dokonce budou – třeba jen u voleb – podporovat, pak nezbývá, než vám doporučit jediné. 

Zakupte svým dětem či vnoučatům Korán, modlitební koberečky a burky. Jednou se jim budou hodit. 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Visited 488 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *