Igorův fejeton: Planeta opic

Napsal
Sdílet článek

Tak celkově je venku pošmourno a zprávy z médií odhalují další bláznoviny, jejichž procento se v některém tisku blíží číslu 100. Bezuzdná kampaň k podivné vakcinaci probíhá, koncem března však zesílí a MZ za ni vyhodí zbytečné miliardy Kč, které budou v budoucnu velmi chybět.  Oční lékař bude vědět, že ještě nejste očkováni hazardními, jen nouzově schválenými, západními vakcínami (opět jen jeden směr výběru), a bude se vás ptát, proč…


Měl by vrátit diplom a přejít na pouze ošetřující práce. Všichni doktoři, kteří očkují těmito principiálně novými a experimentálními vakcínami, se zpronevěřili přísaze. Už nyní mám obavy, až tato, cizí zájmy plnící “česká” vláda, uvolní pohyb po republice, bude člověk neočkovaný neustále vybízen značkami a různými cedulemi směrován do vysokoprůtokových vakcinačních center, dnes už dokonce továren, z nichž jednu připravují v Plzni.

Když bude někdo mít autonomní auto, GPS ho tam určitě navede. Leckde už dnes šikanují obyvatele a zaklekávají je před jejich dětmi strážníci a policisté.  V Holandsku již vzniká pořad v televizi, kde dospělí se budou svlékat před pubertálními dětmi a budou s nimi hovořit o nedokonalostech lidského těla. V Dánsku chce vláda deportovat migranty za hranice a již se spustila doslova tsunami kampaní různých neziskovek a aktivistů, kteří tvrdí, že migrace je právo, a že máme vůči „uprchlíkům“ povinnosti.  Kde na to přišli? Asi peníze od Bidena či Soroše jim vzaly rozum z hlavy. Jakou mají moc?

V Německu zjistili, že miliony respirátorů nebyly zkoušeny v prostředí aerosolů a že tedy vůbec neplní funkci, pro kterou je máme mít nasazeny na obličeji a dusit se, nejlépe 24 hodin denně a 168 hodin v týdnu. V Číně již genetické inženýrství dosahuje neskutečných hloubek, a poslušný čínský voják či chytrá gorila jsou jen začátkem, pěstování či výroba masa a nábytku na zakázku, který nám vyroste třeba před barákem, je pokračováním. Co však bude následovat?

Všichni jsme viděli film Planeta opic. Šel z něho mráz po zádech. Že bychom ho i zažili, to nikoho tenkrát ani nenapadlo.

Když jsme šli z kina, bylo to v 70. létech, bylo příjemné pozdní jaro, vzduch voněl, svoboda byla všeobjímající, pocit bezpečí, hrdost na náš stát, co všechno dokázal vyrábět, a škola – kvalitní a zajímavá….dnes je zatracovaná a popisuje se jako biflující manufaktura.

Nejvíc dnes křičí ti, co ji ani nezažili. Ať už byl reálný socialismus, jaký byl, byl to pokus o lepší život člověka, lidský a důstojný. Bohužel i on byl svázaný ideologií a mocí globalistů, v určitý čas se zdálo, že by mohl uspět, a tak ho uplacení lidé, oligarchové a tajné služby položili na lopatky. A hodně z nás ještě tomu převratu přizvánělo klíči. Nevěděli jsme, co se chystá. Já jsem z toho tenkrát měl špatný pocit, nějak jsem tušil, kam budeme směřovat.

Dnes už je to jasné. Směřujeme k totálnímu lidskému úpadku. Ale nesmíme to vzdát! Velká čest všem, kdo se staví proti demagogii, lži, podvodům a usilují o skutečný, důstojný, lidský život v souladu s přírodou, a bez nelidských korporací, bankéřů, neziskovek a pochybných aktivistů v žoldu.

Peníze se opět musí stát jen směnným artiklem, dluh a zisk musí být vykázány na smetiště dějin. Člověk musí opět velmi zmírnit spotřebu, hlavně nepotřebných, rádoby potřeb. Musí omezit migraci po planetě.
A znovu nalézt hrdost k rodné hroudě, která je pro jeho zdravý život vůbec nejpotřebnější……

 • Igor
(Visited 297 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

 1. Jestlipak se chtělo těm s rodnou hroudou, která jim, mnohdy i po generace, patřila, a patřil jim i dobytek v jejich chlévech, vše dobrovolně???? dát do družstev?
  Kulaky tu nechceme v socializmu!
  Jestlipak se těm, kteří se živili svojí živností, líbilo, že byli označeni za nepřátele republiky?
  Všechno znárodnit!!!!
  Ty živnostníku, budeš jen tím nejobyčejnějším dělníkem, a buď za to ještě rád, v nějaké fabrice patřící státu. Samozřejmě vše bylo rázem státní, patřilo všemu lidu. Továrnu většinou řídil komunistický ředitel, který nevěděl o fabrice nic, ale měl jen plnou hubu ” čest práci” a politicky se vzdělával. Měl třeba jen osm, devět tříd základky, žádné vyučení, maturitu, VŠ. STAČIL VUML – hlavně to. Prostě byl kovanej. Nově vznikající národní výbory pak řídili většinou naprostá hovada, ale s mocí!! Také kovaní! Kolik intelektuálů i kněží skončilo za mřížemi, kolik jich muselo rubat uran pro naše rudé bratry? Kolik bylo politických vězňů? Kolik jich bylo zlikvidováno? Kým? Jak? Proč? To byli něčí tátové, ba i matky, synové, dcery, příbuzní. NEBYLO JICH MÁLO!! Byli to oběti tehdejší doby.
  O roce 1968 a “přátelské pomoci” našich bratrů, ( tuto zemi – SSSR-Rusko – náš prezident stále adoruje) v srpnu se zmiňovat nebudu. Pak opět TMA- na 40 let!
  Jestlipak se líbilo rodičů dětí a dětem vlastně také, že ač chytré a s talentem pro … na tu školu jít nemohli, neboť u nich doma nebylo dostatečně nebo vůbec rudo? Nedej bože,aby rodina chodila na nedělní mši do kostela. I před ním stáli udavači! Udavači byli všude.
  Rodinu, když už si za deset let škudlení našetřili na auto a po roce v pořadníku si ho laskavě mohli koupit, vybrat barvu – blázínku, buď rád, že to má čtyři kola, jedoucí na dovolenou třeba k Balatonu do Maďarska na hranicícíh málem svlékli do spodního prádla. Mám pokračovat? Když už o hranicích – jak asi bylo těm klukům na vojně u západních hranic když museli pálit ostrými do těch, kteří chtěli žít na svobodě?
  Pravda, nebyli nezaměstnaní, do práce museli i ti co tam ani prstem nehnuli. Nemohli se tudíž celý den povalovat, pokuřovat a už vůbec jít si někam pro nějaké dávky.
  Bylo samozřejmě i něco dobrého, ale v nesvobodě.
  Teď – říkáme tomu demokracie – ale s tou to má společného nějak podivně – by mohlo být mnoho dobrého, ale lidi si strašně závidí. Majetek po 89 mnohdy i všelijak získaný rozděluje,
  peníze rozdělují a bohužel vládnou.
  Na rozdíl od socializmu – tam vládla ideologie.
  Vztahy mezi lidmi se zhoršily a to, bohužel, i rámci rodin.
  Jsme svobodní, ale jsou otroci peněz.
  Většina je otroky (má to vypadat jakoby svobodnými, pchá, tůdle) těch, kteří mají neskutečně mnoho peněz. Zákony? Však, když mají možnost a jsou zvoleni do “výšin” tak si je upletou ve svůj prospěch, aby nemuseli do báně. Pořád mají málo. A když už že půjdou do tepláků, tak přišla nějaká amnestie od prezidenta. Možná že znovu přijde. No to byla a bude(???) bžunda, co?
  Závěrem
  Každá doba má své plusy i minusy a každá doba má svůj čas. To by si měl každý uvědomit, každý máme jen jeden žaludek, každý kakáme smradlavé hovínko. Nenechme se otrávit zlouny a hajzlíky, lháři a zloději, nýmandy, kteří si hrají na spásonoše.
  Šiřme dobro a pozitivno. Toxické lidi vypakujme z našich životů.

 2. Fajn, komentář také stojí za to. V něčem má i pravdu, leč vše je i o lidech, kteří bohužel jak dostanou funkci, stanou se z nich vlci a grázlové, čím déle v ní jsou, tím jsou tragičtější. Soudružská výpomoc v 68. byla na místě, zachránila nám skoro 20 let života v nějakém normálu. Střílení lidí bylo za čarou, i neumožnění drobného podnikání, nedovolení studovat také.. Ale podívejme se nyní na složení společnosti. Nepřátelé se musí nějakým způsobem potlačovat. Dnes nalezli do všech důležitých funkcí a díky tomu naše společnost žije v Absurdistánu. a jsme cizí kolonií s bídnou budoucností.
  Igor

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *