Ikea jede BLM aktivismus naplno – 70% lidí v novém švédském katalogu nejsou běloši

Napsal
Sdílet článek

Dnes jsem narazila na takovou drobnou poznámku “na okraj”, která upozorňuje na to, že z nového švédského katalogu Ikea téměř zcela vymizel švédský člověk, tedy především bílý muž. Tento trend je patrný samozřejmě všude v Evropě a je nasnadě, že velmi pravděpodobně je v podobném módu i katalog vydaný u nás, i když nechci předestírat, neboť jsem jej zatím neviděla.

Podle tohoto tweetu  je poměr osob, které jsou v katalogu prezentovány následující:

  • 65 % jsou ženy
  • 70% jsou “nešvédové” (tzn. jiné barvy pleti)
  • 87% dětí je “nešvédských” (jiné barvy pleti, míšenci)
  •  4 % jsou bílí muži (Švédové)
  • 10 % jsou černí muži

Pisatel tweetu – bílý Švéd – se pak zcela správně ptá: “Kdo ve Švédsku platí za většinu zboží IKEA?”

Tedy bílý Švéd – nebo běloch vůbec – je pro Ikeu “druh určený k vyhynutí”. Je zajímavé, že třeba  katalog pro SA údajně obsahoval 100% arabské muže, nebyla tam prý jediná žena.

Jak jsme mohli vidět i u nás, tak tato firma protěžuje zejména menšiny, což se projevuje jejich duhovými výrobky a vyvěšováním duhových vlajek před obchody. Ti, kdo podobný aktivismus kritizují, jsou pak nazýváni trolly.

Je mi jasné, že ve Švédsku dochází k cílené bezprecedentní výměně obyvatel, která je již zcela nezvratná. Jenže “Novošvédové” jsou nejen poněkud více opálení, ale mají také jisté “hodnoty”, které se právě s Ikeou prezentovanou duhovou vlajkou nikterak neslučují. Drtivá většina “švédských” černochů jsou Somálci, tedy muslimové. Ten zbytek “opálených” jsou zpravidla Arabové, Afghánci či Pákistánci, tedy opět muslimové.

Podporuje-li tedy Ikea na jedné straně LGBT a na druhé islamizaci země, ze které tato firma pochází, pak by bylo dobré se zamyslet nad tím, jak dlouho jim jejich “Novošvédové” dovolí duhové vlajky před obchody vyvěšovat. Ikea se tak ukázala svým aktivismem úplně stejně hloupou jako je hloupá celá ideologie, kterou tak vehementně prosazuje.

Mimochodem, už je konečně před pobočkou v Saúdské Arábii vyvěšena duhová vlajka? A ještě jedna smělá otázka: Bude v novém katalogu pro tuto arabskou zemi i někdo jiný, než arabský muž?

 

(Visited 283 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Já jsem jejich nové katalogy neviděl už pěkných pár let,protože když mi dojde do schránky,automaticky letí do koše-protože IKEA jsem navštívil pouze jednou v životě a to před xxx lety,stejně jsem si tam nic nevybral,protože jejich nábytek mi připadá absolutně odporný no a v posledních letech jsem tam nebyl kvůli jejich multikulti/LGBT agitaci-v IKEA bych si nekoupil ani hřebík!!!!!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *