Imunizace proti covidu a jiným chřipkám

Napsal
Sdílet článek

Co je to imunita? Zde lze najít základní informace. Hned v úvodu se píše o třech obranných liniích. Ve výčtu ale chybí tepelná imunita. Jde o objev starý minimálně 60 let (kniha Energetický blud – Hans-Joachim Zillmer). Ten objev spočívá v tom, že jednobuněčné organismy mají tepelnou zónu života o pár stupňů nižší než mnohobuněčné organismy, kam patří i savci a člověk. Vy, kdo každoročně zkvašujete ovoce k výrobě vína nebo destilátů, víte, že jednobuněčné kvasinky mají tepelnou zónu života zhruba mezi 10 – 35°C. Při teplotě pod 5°C a nad 39°C definitivně ustává buněčné dělení kvasinek a dochází k ukončení jejich činnosti. Všechny mikroorganismy mají až na pár výjimek stejnou tepelnou zónu. Bakterie žijící na dně moří v teplotách kolem 300°C nejsou žádnou výjimkou, protože bod varu je ve vysokém tlaku vody posunut téměř ke 400°C. Většina mikroorganismů při běžném tlaku a teplotě nad 37°C má potíže s buněčným dělení a se zvyšující se teplotou neschopnost dělení vzrůstá. Tato teplota chrání mnohobuněčné a lidi před infekcemi. Bohužel, dříve běžná tělesná teplota 37,2°C už u většiny lidí neplatí. Je logické, že při dnes běžné průměrné teplotě kolem 36,6°C se riziko nákaz u lidí zvyšuje.

Člověk snese bez újmy na zdraví 40°C a při troše štěstí i teploty do 41°C. Horečka je prastarý obranný mechanismus před nemocemi z dob, kdy šamani neznali injekční stříkačky.
Medicína o tepelném účinku na mikroorganismy samozřejmě ví, ale nijak tento poznatek nemedializuje. Ve videu v tomto článku v čase od 9:14 do 10:50 se od profesora biologie dozvíme tuto informaci:
“Samotné očkování, jak se vyrábělo v minulosti? Byl tady určitý činitel, který způsoboval nemoc. Ať už to byly neštovice nebo obrna, či něco dalšího. A v těchto případech jste tohoto činitele vzali, vzali jste jeho oslabenou formu a naočkovali jste ho mrtvý, nebo OSLABENÝ TEPLEM. takže vás nemohl nakazit, ale bylo ho tam pro tělo dostatek na to, aby proběhla imunitní reakce. Tělo si potom vytvořilo protilátky proti tomuto antigenu, který byl do těla vpraven, buňky jej odstranily, odvedly do jater nebo ledvin podle druhu a eliminovaly z těla ven.”
Všimněte si, že medicína používá pro výrobu vakcín mikrobiologické původce nemocí oslabené teplem.
Imunizovat se proti covidu a jiným virózám se dá i podomácku a bez použití injekce. Vy, kdo jste četli moje předchozí články zde a zde, víte, jak se rychle vyléčit a nedovolit nemoci, aby propukla v plné síle. Termoreflexní nálepky lokálně zvyšují teplotu pokožky o 1 – 3°C a prohřívají tkáň do hloubky. Omezují, až zamezují dělení (množení) mikrobiologických původců infekce. Působením tepla se roztahují cévy, které byly dosud zúženy kolonií mikrobiologických původců infekce. Slábne lokální tlak krve, který jsme cítili jako bolest. Mikrobiologické původce infekce roznáší krev do krevního oběhu. Oslabené mikrobiologické původce infekce identifikuje a likviduje druhá a třetí obranná linie imunitního systému, zmíněná na wikipedii. Protože mikrobiologický původce infekce je oslaben už v místě množení nálepkami, jeho likvidace probíhá mnohem rychleji, než by probíhala bez termoreflexních nálepek. Tímto způsobem si imunitní systém osahá vetřelce a organismus se tímto imunizuje.
Lidé, kteří nemají cévní zúžení, nemocemi netrpí, protože mikrobiologický původce infekce je krevním oběhem dopraven do jater k likvidaci tak rychle, že se nestihne rozmnožit. Lidé s vrozenými nebo získanými cévními zúženími mají v těchto místech pomalejší proud krve a trochu nižší teplotu. Mikrobiologičtí původci nemocí mají v těchto místech lepší podmínky pro rozmnožování. Jejich kolonie ucpou cévy do té míry, že jsou neprůtočné a nedostanou se do nich ani mikrobiologické složky imunitního systému. Tlak krve v těchto místech cítíme jako bolest. Časem se kolonie rozmnoží a tlak v ní naroste do té míry, že praskne a krev je z místa vyplaví. To je jich ale už tak ohromné množství, že mikrobiologický imunitní systém zasahuje, až je pozdě. Toto zpoždění a množstevní přesilu jen velmi těžko dohání a mnohdy ani nedožene. Proto i zdánlivě banální nákazy mohou být fatální.
Na wikipedii není zmíněn další článek tepelného imunitního systému. Jsou to játra. Játra disponují tepelným systémem o teplotě 41°C. Fungují jako průtokový ohřívač krve a potažmo jako likvidátor mikrobiologických původců jakýchkoli infekcí. O teplotě jater jsem se dozvěděl od policejního ohledavače mrtvol, který podle termoskenu vypočítává dobu smrti.
Lidé s dobrou imunitou mají zdravé a prostorné dutiny a nos, nepatrně vyšší tělesnou teplotu a dobrý krevní oběh. Jejich tepelná ochrana je na takové úrovni, že málokdy onemocní a snadno se imunizují. Ti, kdo jsou z nějakého důvodu tepelně hůře disponovaní, lehce onemocní a průběh onemocnění bývá mnohdy nebezpečný. Proto potřebují tělu pomoct, aby se původci mikrobiální infekce nepřemnožili a nepřetížili druhou a třetí linii obranné bariéry imunitního systému. Ta totiž není všemocná a pak se může lehce stát, že nemocného utopí vlastní plicní hleny, nebo se urve kus mikrobiologické kolonie a vletí do srdce s následkem infarktu.
Imunizace termoreflexními nálepkami má výhody v tom, že jsou extrémně levné a odpadá náročné skladování vakcín. Imunizace se vytváří ihned během nakažení a není třeba měsíce čekat, až laboratoře izolují původce mikrobiologické nákazy a vytvoří vakcínu. K imunizaci není potřebný žádný certifikát, stačí pouze znalosti.
Nevýhoda spočívá v tom, že se uživatel musí naučit něco nového. Komu se učit nechce, nezbývá než svěřit svůj osud chemické medicíně a otráveným vakcínám.
Dovětek
V době, kdy jsem se léčil z covidu, jsem až na pár hodin, které jsem prospal, normálně pracoval a tzv. udržoval sociální kontakty. Dusítko jsem nenosil, jen jsem se snažil neprskat lidem do obličeje. Zmanipulován mediálními sračkomety jsem měl obavy, abych nikoho nenakazil. Když jsem po dvou měsících opatrně zjišťoval, kdo z těch, kteří se mnou přišli do styku, se ode mne nakazil, zjistil jsem, že vůbec nikdo. Samozřejmě že z výsledku jednoho případu nelze vyvodit, že covid není nakažlivý, ale v každém případě není tak nebezpečný, jak se všeobecně tvrdí.
Patřím mezi lidi, kteří chytnou kdejakou respirační nemoc. Přesto během posledních čtyř let jsem nebyl ani jednou nemocný, i když mikrobiálních pokusů o ovládnutí mého těla jsem zaznamenal celou řadu. Vždy se jednalo o čtvrtdenní slabost a únavu, která po aplikaci termoreflexních nálepek rychle odezněla. Každý kmen chřipky nebo virózy se hlásil bolestmi nebo pícháním v jiné části těla. Jednou to byla hlava, jindy lýtka, pak zase klouby, atp. Vždy jsem vyhledal nejbolestivější místa, na ně nalepil termoreflexní nálepky a tím léčba skončila.
Jsem zvědavý na nový, nakažlivější covid z Británie. Kdo ho má, je srdečně zván na kafe.

 

  • mudrland venca
(Visited 193 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *