Indické bezpečnostní složky zneškodnily vůdce džihádistické organizace, který uřízl hlavu dvanácti lidem.

Napsal
Sdílet článek

“Když potkáš nevěřící, udeř je do krku…” (Korán 47:4)

V Indii byl zneškodněn muslim, který přesně dle Koránu jednal.

V pondělí 3. ledna se indickým bezpečnostním složkám podařilo zabít dva extrémně nebezpečné islámské teroristy. Zásah proběhl ve více než milionovém městě Šrínagar, které se nachází v neklidném indickém státě Džammú a Kašmír, který je dlouhodobě sužován islámským terorem podporovaným ze sousedního Pákistánu.

Salim Parray

Jedním z mrtvých teroristů byl Salim Parray, který zavraždil 12 civilistů tradičním islámským způsobem – uřízl jim hlavu. Jednalo se o vůdce islámské organizace Lashkar-e-Taiba, kterou financoval Usáma bin Ládin a financuje ji vláda Pákistánu. Loni v září islámský terorista Ali Babar Patra přiznal, že pákistánská armáda financovala tuto organizaci za účelem páchání teroristických útoků v Indii.

Salim Parray byl v hledáčku indických úřadů od roku 2016. Byl zapojen do několika vražd civilistů včetně vraždy Bashir Ahmad Dar a jejího bratra Ghulama Hassana Dar 5. 5. 2018. Podílel se na řezání hlav mnoha civilistů v oblasti Hajin. Také poskytoval logistickou podporu dalším teroristům operujícím v Kašmíru za účelem provádění teroristických útoků.

Terorista z Pákistánu

Druhým zabitým islámským teroristou byl občan Pákistánu, který 10. prosince zavraždil dva indické policisty v kašmírském okrese Bandipore. Kromě toho zavraždil civilistu v obci Buchpora. Oba teroristé byli zapojeni také do vraždy konstábla pátracích složek policie v Hajinu. Tomuto džihádistovi se narozdíl od Parraye podařilo z místa uniknout, ale byl nalezen a zastřelen v obci Gasu.

Kromě toho indičtí pohraničníci (BSF) nalezli na hranici s Pákistánem sklad výbušnin, zbraní a drog pašovaných z Pákistánu. Zřejmě měly být určeny pro spáchání vražedného útoku v Indii.

Zdroje:

https://www.jihadwatch.org/2022/01/india-muslim-who-slit-the-throats-of-a-dozen-civilians-is-killed-in-srinagar

https://timesofindia.indiatimes.com/india/dreaded-let-terrorist-salim-parray-among-two-ultras-killed-by-security-forces-in-srinagar/articleshow/88666494.cms

https://archive.org/details/encyclopediaofmo0000atki

https://timesofindia.indiatimes.com/videos/news/pak-terrorist-spills-the-beans-on-camera-admits-lashkar-pakistan-army-gave-him-money-for-terror-activities/videoshow/86614487.cms

https://en.wikipedia.org/wiki/Lashkar-e-Taiba

https://www.jihadwatch.org/2022/01/india-muslim-who-slit-the-throats-of-a-dozen-civilians-is-killed-in-srinagar

5/5 - (1 vote)

(Visited 84 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *