Invazista v Holandsku bodl do krku ženu jedoucí na skútru

Napsal
Sdílet článek

S tím, jak v Evropě přibývá muslimských vetřelců, dochází stále častěji i k náhodným útokům, kdy se útočník s obětí nezná. Nikdo si tedy nemůže být v islamizovaných zemích jist tím, zda na ulici nenarazí na invazistu, který se právě chystá “multikulturně obohacovat”. Ve středu došlo k dalšímu podobnému případu v Holandsku.

Nizozemská policie ve středu zatkla 24letého vetřelce za bodnutí ženy do krku. Tu napadl, když jela na skútru po ulici ve Vlaardigenu. Bylo osm hodin ráno, když byla na útok upozorněna policie. Bohužel, jakmile policie dorazila na místo činu, podezřelý nebyl nikde k nalezení. Podle policie byla oběť okamžitě ošetřena záchrannou službou kvůli zraněním, naštěstí nevyžadovala hospitalizaci. Před útokem se pachatel – migrant bez trvalého bydliště – a oběť nikdy nesetkali.

Záběry, které policie získala, ukázaly, že vetřelec číhal v okolí nedaleko místa, kde se ještě týž den ráno odehrál útok. Kolem sedmé hodiny ranní byl migrant zaznamenán při procházce po obytné části, kde zazvonil na zvonky u několika domů. Jakmile se policistům podařilo útočníka identifikovat, zahájili na něho hon. Krátce poté se jim ho podařilo vypátrat a zatknout. V současné době prý stále není jasné, proč se vetřelec rozhodl napadnout náhodnou oběť. Policie předpokládá, že není psychicky v pořádku.

Ostatně, to je přece v současné Evropě zcela běžné, že? Téměř každý invazista, který někoho napadne, je nakonec shledán psychicky nemocným. To známe i z případu afrického invazisty, který znásilňoval na severu Čech. I u něho se hovoří o psychických problémech, takže naše justice se od té západní velmi rychle učí.

Podle zprávy ministerstva spravedlnosti a bezpečnosti se dramaticky zvýšil počet trestných činů, kterých se žadatelé o azyl v Nizozemsku v roce 2019 dopustili, a to téměř o 30 procent oproti předchozímu roku. Náhodné násilné činy proti kolemjdoucím se staly v Nizozemsku zcela běžnými. V dubnu ubodal 18letého nizozemského chlapce súdánský žadatel o azyl. Ti dva se před incidentem nikdy nesetkali. O necelý týden dříve byla matka se svým dítětem nucena podstoupit povinnou čtrnáctidenní karanténu poté, co je poplivala dvojice cizích vetřelců v obci Enkhuizen.

 

 

(Visited 271 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *