Invazisté opět řádili v Řecku, zničili další olivové sady, tentokrát je vypálili

Napsal
Sdílet článek

Je to už stále dokola. Snad není dne, aby se neobjevila další informace o řádění muslimských vetřelců, kteří přes Řecko míří do Evropy. Ať už se jedná o fyzické potyčky, krádeže, loupeže, rabování, demolování kostelů, krádeže domácích zvířat či ničení obživy tamních zemědělců. Už dříve došlo ke zničení pěti tisíc olivovníků, které invazisté pokáceli.

Trvá velmi dlouho, než začne olivový sad rodit. Několik generací musí čekat na zaslouženou a v potu vydřenou úrodu. Tato forma obživy je v Řecku poměrně častou, zničení olivovníků tedy muselo být pro majitele sadů skutečnou katastrofou.

Další olivový sad na řeckém ostrově Lesbos byl nedávno zničen ilegálními vetřelci, tentokrát však nebyl pokácen, ale vypálen, jak můžete vidět na úvodním obrázku. Olivový háj, který byl vypálen, se nacházel poblíž nechvalně známého tábora  Moira. Byl vysazen teprve před několika lety. Místním už je jasné, že v takovém prostředí nelze pracovat v zemědělství. Pěstování jakýchkoli plodin či chov zvířat je totiž v okolí tábora vyloženě rizikovou činností s nejistým výsledkem.

Místní už tedy začínají rezignovat a říkají, že už asi nezbývá, než pozemky pronajímat neziskovkám, které je využijí na další tábory pro nelegální invazisty.

Řecké ostrovy v Egejském moři byly od počátku na frontové linii muslimské invaze do Evropy a oficiální počet nelegálních vetřelců, kteří tam v současné době pobývají, přesahuje 40 000. Přibližně polovina z nich žije na ostrově Lesbos, což má na ostrov ničivý dopad.

Většina vetřelců v táborech na ostrovech v Egejském moři jsou Afghánci (49 %), následují Syřané (19 %) a Somálci (6 %). 45 % z nich jsou dospělí muži, 22 % tvoří ženy a 33 % děti. Nicméně je nutno si uvědomit, že za děti se považují i ti, co přijdou bez dokladů a tvrdí, že jim ještě není 18 let. Skutečně je tedy dospělých nesrovnatelně víc, než uvádí v oficiálních data.

Ostatně, o případech falšování identity a  věku invazistů jsem psala už v několika článcích. Připomínám, že jistý švédský stomatolog sám odhalil, že drtivá většina muslimských vetřelců, kteří k němu byli přivedeni na prohlídku coby mladiství, byla podle chrupu již dávno dospělá.

Německo včera oznámilo, že bude přijímat další migranty z řeckých ostrovů. Už nějaké přijali před zhruba měsícem, nyní se chystají posílit islamizaci vlastní země dalšími 249 muslimskými nájezdníky z řeckých ostrovů,  přičemž další desetitisíce nelegálů jsou již na cestě přes Balkán. A je jasné, že většina z nich má za cíl velmi rychle islamizované Německo.

(Visited 532 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *