Irácký migrant usekl sekerou Němci kus obličeje

Napsal
Sdílet článek

V Německu došlo k dalšímu z řady multikulturních „obohacení“, kdy „obohacoval“ jeden z  hostů eurosoudružky Merkelové. Třiatřicetiletý Němec přišel o polovinu obličeje díky iráckému migrantovi poté, co na něj invazista zaútočil sekerou v ulicích Mnichova. K útoku došlo minulou neděli kolem páté hodiny odpoledne, kdy muž s manželkou jeli autem, když vtom je náhle  zastavil chodec, který skočil před auto a začal do kapoty mlátit rukama.

Poté, co muž vystoupil ze své Hondy Civic, následovala fyzická konfrontace. V tu chvíli irácký vetřelec vytáhl sekeru, kterou usekl Němci kus obličeje. Po útoku utrpěla oběť vážná zranění, muž velmi silně krvácel. Sekerou, kterou irácký migrant použil, prý odřízl Němci téměř polovinu obličeje. Naštěstí čepel sekery minula krkavici a tepny.

Manželka řidiče byla nucena hrůznou scénu sledovat ze  sedadla spolujezdce. Útočník naštěstí nepřenesl pozornost a agresi na ženu. Pravděpodobně jen díky tomu, že nevystoupila z auta, zůstala bez zranění. O dva dny později, v úterý, se úřady podařilo vypátrat a zatknout útočníka.

Čtyřiatřicetiletý irácký migrant byl vyšetřen a nyní bude muset soudce rozhodnout, zda má muž zůstat v policejní vazbě, nebo být přijat do psychiatrického zařízení. Vyšetřovatelé tvrdí, že se oba muži před útokem nikdy nesetkali a že motiv je zcela nejasný. Oběť se v současné době léčí v nemocnici po operaci.

Takže, jak sami vidíte, u tohoto mohamedánského vetřelce se opět uvažuje o psychické nemoci. Asi jako u většiny muslimských pachatelů násilných trestných činů. Ostatně, u nás na tom nejsme jinak, podobně nejspíš dopadne i rozsudek ve věci migranta, který znásilňoval vloni na jaře na Litoměřicku.

Sekera, nůž či mačeta jsou obvyklou zbraní muslimských vetřelců. Ostatně, v Německu nejde zdaleka o ojedinělý případ. Podle výsledků každých dalších voleb však Němci nejspíš o podobné obohacování stojí.

4.9/5 - (7 votes)
(Visited 789 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *