Irský chlapec byl přepaden útočníky tmavé pleti a pobodán rozbitou lahví (video)

Napsal
Sdílet článek

Podle popisu je velmi pravděpodobné, že útočníky byli žadatelé o azyl či obyvatelé některé z no-go zón, možná však i někteří ze “sirotků z řeckých táborů”, které nyní přijímá jedna evropská země za druhou. Pachatel, který zaútočil v Irsku v parku na sedmnáctiletého Ira, tam byl se svými kumpány s jasným úmyslem loupit. Irský chlapec byl včera v noci hospitalizován po brutálním pobodání.

K incidentu došlo v sobotu v noci přibližně ve 22:25 ve čtvrti Waterpark v Carrigaline v hrabství Cork. Chlapec byl s přítelkyní v parku, když se mu jiná skupina mladých pokusila ukrást mobilní telefon. Následovala rvačka a chlapec byl  zraněn rozbitou lahví. Identifikace útočníka ani oběti nebyla zjištěna, ale zprávy říkají, že oběti je 17 let a útočníkem byl puberťák.

Na videu je vidět černocha, jak chlapce světlé pleti několikrát bodá. Chlapec už krvácí a nehybně leží na zemi. Útočník konečně přestane bodat na naléhání kolemjdoucích. Zdá se, že chlapec je těžce zraněn.

Na začátku videa je také krátce vidět mladého černocha, ale protože je v záběru denní světlo, nemohl být pořízen současně s útokem. Proto není známo, zda byl do incidentu zapleten muž viděný na záběru nebo některý z jeho kumpánů. Na místo bylo vysláno deset policejních jednotek a personál z Ozbrojené podpůrné jednotky a chlapci byla poskytnuta první pomoc. Policejní zprávy říkají, že chlapec byl poté převezen sanitkou do Corkské univerzitní nemocnice, kde podstoupil operaci kvůli mnohočetným bodným zraněním. Od dnešního rána byl ve stabilizovaném stavu.

Irská policie zatkla čtyři mladíky. Tři byli propuštěni bez obvinění, ale čtvrtý je držen na policejní stanici v Corku k výslechu. Momentálně probíhá vyšetřování útoku. Místo útoku bylo uzavřeno a soudní jednotka provedla ohledání okolí. Zabavili také rozbitou láhev, o níž se předpokládá, že byla použita při útoku.

Policie také požádala případné svědky útoku, aby je v rámci vyšetřování kontaktovali. Upřesnili, že každý, kdo má videozáznam incidentu, by ho měl dát k dispozici policistům. Kriminalita v Irsku v posledních letech výrazně stoupá. Například v dubnu byl muž blízkovýchodního původu obviněn z vraždy irského studenta.

Toto je tedy další multikulturní obohacení v praxi, jakého se obyvatelům  západní Evropy v posledních letech dostává dosyta. A bude ho ještě víc, ostatně, už ani u nás nejsme podobného obohacování ušetřeni, což dokazuje i nedávný soud s černochem, který znásilnil šestnáctiletou dívku na Litoměřicku. A to nehovořím o trestech, které jsou většinou výsměchem obětem násilníků či v případě vražd pozůstalým obětí.

Zde se můžete podívat na video brutálního napadení.

 

 

(Visited 322 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *