Islamisté vyzvali souvěrce k šíření Covidu-19, a zde je výsledek

Napsal
Sdílet článek

V Evropě nyní probíhá nesmiřitelná bitva mezi odpůrci a stoupenci očkování, lockdownů, léků, covid pasů, zákazů, příkazů i rouškování, ale v jednom se tyto tábory naprosto shodují: nebudou řešit příčiny této pandemie, pouze následky.

Proto jsme poslali autorům a signatářům Výzvy lékařů a odborníků zabývajících se nemocí Covid-19 (4) (MUDr. Vlad. Čížek, Jiří Beran, Jan Hnízdil, atp.) několik otázek, které se týkají právě příčin této pandemie:

1. Proč se zabýváte pouze následky pandemie a nikoli příčinami jejího vzniku? Vždyť přece lékaři  vždy řeší u pacientů nejen to, jak je budou léčit, ale také řeší příčiny vzniku choroby, aby se nevrátila a neopakovala. A zde máme už pátou vlnu pandemie, která se neustále opakuje a připravuje se šestá vlna, AY.4.2. Kritika vládních opatření je jistě na místě,  a v  některých zemích to řeší lépe, ale problém zůstává a opakuje se. Tedy konkrétně, jaký je původ britské varianty Alfa, přirozený nebo umělý, když měla 23 mutací a žádného předchůdce?

2. Proč se varianta Alfa v  Anglii šířila již od počátku exponenciálně, zatímco v ostatních evropských zemích nikoli, anebo se rychle začala šířit, až tam byla dovezena z UK ve větším počtu nakažených?

Jistěže je v každé zemi průběh pandemie jiný, záleží na opatřeních, která tam platí a jak jsou dodržována, na proočkovanosti a hladině protilátek, na dostupnosti léků, hustotě obyvatel i atomizaci společnosti a společenských kontaktech, na používání veřejné dopravy, klimatických podmínkách atd. Ale to vše nevysvětluje do očí bijící rozdíl, který je patrný z tabulky dle (1).

Alfa2020

3. Proč varianty Alfa a AY.4.2 vznikly zrovna v Anglii? Vysvětlení, které nabízí prof. Flegr je toto:
” 22) V dobře proočkovaných zemích se začnou objevovat mutanty, které prolomí vakcínami navozenou imunitu.” (2)

To však neodpovídá realitě, protože brazilská P1, jihoafrická varianta Beta  a peruánská Lambda vznikly v neproočkovaných zemích.

A dále, proč se tam nyní varianta  AY.4.2 opět šíří exponenciálně, viz (3), zatímco v jiných 42 zemích, kde již byla zaznamenána, se prakticky nešíří?

4. ad10) ” Vláda není schopna odpovědět na základní otázku – kdy opatření skončí.” 

Ve vládě jsou politikové a nikoli virologové a epidemiologové. Tedy tuto otázku byste měli odpovědět spíše Vy, není-liž pravda? Opatření přece mohou skončit, až skončí pandemie.

 Tolik otázky zmíněným expertům. Jako obvykle nám buďto vůbec neodpověděli, anebo takto: „Omlouvám se, ale poučena minulými zkušenostmi neodpovídám lidem, o kterých nemám tušení kdo jsou a odkud jsou….“

Další odpověď: „nezlobte se, ale tohle neni na 5 minut. Zadne z tech otazek poradne nerozumim…“

Ale jeden expert nám odpověděl již dříve, prof. Albert Einstein: „ Všechno má být uděláno co nejjednodušší. Ale ne více.“

Tedy hledejme jednoduché řešení tohoto problému a ne komplikované.

Můžeme citovat z veřejně dostupných zdrojů:

„ Islámský stát popsal pandemii jako božsky způsobená „bolestná muka“ proti „křižáckým národům“, což je termín označující západní země zapojené do vojenské kampaně s cílem vykořenit skupinu IS. … “Žádáme Alláha, aby zvýšil jejich muka a zachránil věřící od toho všeho,” uvedla skupina podle britského výzkumníka Aymenna Jawada Al-Tamimiho.“(5)

„ Odhalení spiknutí Islámského státu s využitím koronaviru jako nástroje džihádu.
India Today TV získala přístup ke dvěma vydáním časopisu „Voice of Hind“, anglicky psaného časopisu distribuovaného online, který byl vydáván během lockdownu v Indii. Sedmnáctistránkové „Lockdown special“ vydání časopisu vybízí k násilí s cílem „zabít kafíry“…

Časopis Islámského státu ukazuje výzvu teroristické skupiny muslimům, aby šířili virus mezi nevěřícími tím, že se sami stanou přenašeči Covidu.(6)

“ Islámský stát vyzývá své následovníky, aby šířili koronavirus, využívali pandemie a protestů. „ (7)

„Stále rostoucí míra Covidu-19, které jsme svědky, je mukou pro nevěřící a přináší radostnou zvěst pro věřící. Ó Mudžahedíne, připrav se s čímkoli, co máš, a vstaň! A udělej to horší pro Kuffara … Alláh učinil z této nemoci zdroj chaosu mezi národy nevíry, a tak byla jejich armáda a policie rozmístěna v jejich ulicích a uličkách, což z nich učinilo snadný cíl. Využij tedy tuto příležitost …(8)

A jaký je výsledek těchto výzev? V Anglii vznikla varianta AY.4.2, která byla zaznamenána již ve 42 zemích, ale šíří se exponenciálně pouze v Británii, kde tvoří již 16,4 % ze všech sekvenovaných případů, viz obr. (3)

AY42

Prameny:

(1) https://covariants.org/…try
(2)  https://jaroslavflegr.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=778872
(3) https://covid19.sanger.ac.uk/…-03
(4) https://www.petice.com/a/290412
(5) https://www.dw.com/en/coronavirus-islamic-state-seeks-to-profit-from-pandemic/a-52886753
(6) https://www.indiatoday.in/india/video/watch-islamic-state-s-plot-to-use-coronavirus-as-jihad-tool-exposed-1704648-2020-07-26
(7) https://theconversation.com/islamic-state-calls-for-followers-to-spread-coronavirus-exploit-pandemic-and-protests-136224
(8) https://www.jihadica.com/the-propaganda-of-jihadist-groups-in-the-era-of-covid-19/

 

  • PAVEL DUDR
(Visited 172 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Hele lecos se dá skousnout, ale jestli si fakt někdo myslí, že islamisti ovládli a řídí koronavirus stejně jako když ukradnou dodávku, kterou zabíjí káfiry, tak je naivní blázen.

    1. Není řečeno, že ovládli, ale že je to třeba vyšetřovat. Amíci si před 11/9 také myslili, že to není možné,

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *