Islamizované Švédsko: Válka muslimských klanů dospěje k ozbrojeným bojům v centru Göteborgu, tvrdí policie

Napsal
Sdílet článek

Už delší dobu probíhají lokální přestřelky muslimských gangů v no-go zónách islamizovaných švédských měst. Jedná se zpravidla o drogové gangy, kdy proti sobě vzájemně útočí většinou Somálci, Arabové a Afghánci. Občas se stane, že se do jejich přestřelek připlete nějaká náhodná oběť, jako se to stalo nedávno dvanáctileté dívce, která šla venčit psa a objevila se v nesprávný čas na nesprávném místě. Občas se totiž přihodí, že k nějaké přestřelce dojde i v místech, která byla dříve relativně klidnými. A nyní už švédská policie předpokládá, že se boje, k nimž dochází v okrajových čtvrtích Göteborgu, přesunou do centra města.

Policie se nyní obává ozbrojených konfliktů mezi muslimskými drogovými gangy složenými z přivandrovalých vetřelců, kteří se usadili v Göteborgu. Vyplývá to ze zprávy policejní rozvědky.

Právě ve zprávě policie varuje před střety mezi “etnicky odlišnými drogovými sítěmi”, složenými z mladých přistěhovalců ze zemí, jako je Afghánistán, Sýrie a Somálsko. A teď se policie obává, že gangy začnou bojovat mezi sebou se zbraněmi přímo v centru města. Již nějakou dobu vedou tyto gangy rozsáhlý obchod s drogami ve městě. Koupit drogy je nyní v Göteborgu stejně snadné jako koupit potraviny.

Za prodejem  drog stojí několik organizovaných sítí dealerů, které policejní zpráva označuje za “etnické”, v čele s přistěhovalci z Afghánistánu, Sýrie a Somálska.

Sítě jsou také zapojeny do násilných loupeží, které v posledních letech tvrdě zasáhly Göteborg s průměrem tří loupeží denně.

“V centrálním Göteborgu dochází k pravidelným mohutným násilným střetům mezi mladými Afghánci a zejména mladými Syřany, ale také Somálci, kdy tyto drogové gangy bojují o území. V souvislosti s těmito potyčkami došlo k mnoha pobodáním a policie při různých příležitostech nalezla zbraně, běžně používané pro pouliční boj,” napsala policie ve zprávě.

Zpráva rovněž uvádí, že gangy drží pohromadě etnická příslušnost a státní příslušnost přistěhovalců. Často se jedná o nově příchozí a zločinci se již podle policie dávají dohromady v azylovém ubytování.

“Švédové často zapomínají, že v mnoha zemích, odkud členové gangů pocházejí, existují od počátku silné etnické konflikty. Může existovat konkurence mezi Afghánci nebo Araby nebo Somálci, kteří jsou zase potlačováni Araby a Albánci,”  řekl Per Brinkemo, odborník na zločinecké klany, a poukázal na to, že přistěhovalci spojují síly etnicky, aby posílili svou konkurenci v kriminálním podsvětí.

Göteborg je po Malmö dalším švédským městem, které brzy plně ovládnou muslimské gangy s jejich právem šaría. Ostatně, nedávno jsem zde psala o tom, jak muslimští vetřelci umístili v Göteborgu zátarasy na silnici, vedoucí do “jejich” čtvrti, kam mohli být vpuštěni jen místní muslimové, žádného Švéda přes zátarasy nevpustili, neboť toto území již považují za dobyté.

Právě na tom, jak to funguje na těchto dobytých územích můžeme vidět, jak to bude fungovat v budoucnu, až mohamedáni ovládnou celou Evropu. Jakmile bude území dobyto, budou se “mydlit” mezi sebou. Ostatně, už nyní není dne, aby na některém muslimy ovládnutém, původně švédském území, nedošlo k přestřelce, bitce na nože, rozsáhlému požáru, loupežím či znásilnění.

Například dnes v noci došlo ke hromadné rvačce ve  Västeråsu, napadení muže na autobusové zastávce v Karlskroně nebo k požáru 100 aut v Nordmalingu. Ve všech případech figurovaly muslimské gangy. To je zřejmě to obohacení po kterém sluníčkáři i EU tak touží…

(Visited 216 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *