Island, který je nejproočkovanější zemí, zavádí další lockdown, vakcíny nefungují

Napsal
Sdílet článek

Vakcíny… No, převezmeme-li současný newspeak, pak tedy můžeme této „genové terapii“ říkat vakcíny. Každopádně se nejedná zdaleka o první zemi, která něco podobného hlásí. Níže si můžete přečíst i novinky z Izraele, kde zaznamenávají rekordy co se úmrtnosti týká. Nejprve se ovšem podíváme na Island, neboť jde o zemi evropskou (i když mimo EU), proto jsem se rozhodla informaci o účinku těchto báječných šmakulád v nejproočkovanější evropské zemi, která opět zavádí lockdown,  zde zprostředkovat.

Proočkované země potvrzují, že těmi infekčními, kteří virus roznášejí, jsou ve skutečnosti právě očkovaní. Na Islandu ostatně neočkované téměř nenajdete. Jen si myslím, že by měl být zažalován ten, kdo tvrdí, že ono „očkování“ je jakousi tečkou. Není, neboť zavádí-li lockdowny Island, pak lze předpokládat, že totéž čeká i ostatní země a to bez ohledu na to, kolika lidem budou tyto genové  preparáty aplikovány.

Island je rájem vakcín: Přibližně 90 procent lidí ve věku 40-70 a až 98 procent lidí starších 70 let je plně očkováno. 26. června zrušila vláda všechna pravidla uzamčení. „Děkuji vám za tento společný boj,“ řekl ministr zdravotnictví občanům. Nyní by země mohla směřovat k novým lockdownům na příštích pět, deset nebo patnáct let.

Island hlásí denní rekordy v nových infekcích, většinou mezi očkovanými. Epidemiolog Pórólfur Guðnason oznámil špatnou zprávu, že omezení budou přetrvávat možná desítky let, protože vakcíny nefungují.

Na otázku, zda neexistuje jasná cesta z epidemie, nyní, když infekce stoupá navzdory očkování, Guðnason řekl, že virus je „nepředvídatelný a objeví se něco nového, co změní to, co jste si mysleli před několika měsíci“.

Řekl také, že ochrana vakcín proti infekci byla „nižší“, než se dříve myslelo.

Řekl, že nová opatření k lockdownu, která navrhl, by měla nabýt účinnosti co nejdříve. „Věřím, že pokud se lidé rozhodnou pro určité kroky, pak už není na co čekat. Pak si myslím, že by to lidé měli provést co nejdříve.“

Na informačním setkání bylo zdůrazněno, že ti, kteří byli očkováni jednodávkovým přípravkem Janssen, dostanou další očkovací přípravek. Vakcína Pfizer by byla už plně použita (obě dávky), protože v zemi bylo dostatečné množství vakcíny.

„Myslím, že lze s jistotou říci, že většina výsledků naznačuje, že všechny tyto vakcíny jsou si v zásadě podobné, i když mezi studiemi je menší rozdíl a účinnost proti infikování lidí je možná kolem 60 procent. To znamená, že 40 procent může být stále infikováno.“

„Ochrana proti vážnému průběhu onemocnění je možná asi 90 procent, ale to se liší. Z  Izraele přicházejí také nové informace, že tato ochrana je pravděpodobně o něco menší.“

Údaje z Izraele nyní ukazují, že u lidí je sedmkrát vyšší pravděpodobnost, že budou po očkování nakaženi, než kdyby měli imunitu po prodělání nemoci.

K Izraeli mám ještě další velmi zajímavé informace, které poukazují na záměrné falšování údajů, které je zřejmě nařízené vládou.

Izraelský lidový výbor (IPC), občansky vedená skupina izraelských zdravotnických expertů, vydal naléhavé varování, že vakcína Pfizer proti Covid-19 poškozuje prakticky každý orgán lidského těla.

Zatímco pozornost, alespoň v Evropě, se zaměřila na očkování přípravku AstraZeneca, který je spojen se smrtelnými krevními sraženinami, ve skutečnosti je injekce Pfizeru mnohem nebezpečnější a podle nejnovějších údajů představuje mnohem větší hrozbu.

Podrobná zpráva IPC varuje, že očkování Pfizerem může vést ke katastrofálním zdravotním následkům, jak ukazuje vysoký počet lidí, kteří již kvůli takové vakcíně přišli v Izraeli o život.

„Nikdy nebyla vakcína, která by ublížila tolika lidem,“ uvádí se ve zprávě. „V souvislosti s očkováním jsme obdrželi 288 hlášení o úmrtích (90 % až 10 dní po očkování), z nichž 64 % byli muži.“

Izraelské ministerstvo zdravotnictví naopak tvrdí, že na Pfizer zemřelo v Izraeli pouze 45 lidí. Jedná se o hrubé podcenění, které bagatelizuje skutečné smrtící účinky očkování.

Pokud jsou údaje ve zprávě IPC správné, pak na vakcínu Pfizer zemřelo více Izraelců než Evropanů z AstraZeneky po celé Evropě.

„Podle údajů Ústředního statistického úřadu došlo v lednu až únoru 2021, vrcholu izraelské kampaně hromadného očkování, k 22% nárůstu celkové úmrtnosti v Izraeli ve srovnání s předchozím rokem,“ pokračuje zpráva.

„Ve skutečnosti byly leden a únor 2021 nejsmrtelnějšími měsíci posledního desetiletí s nejvyšší celkovou úmrtností ve srovnání s odpovídajícími měsíci za posledních 10 let.“

Mladší lidé ve věku 20 až 29 let se zdají být nejvíce postiženi, přičemž úmrtnost po zavedení vakcíny Pfizer nejvíce vzrostla právě v této věkové kategorii. „V této věkové skupině vidíme 32% nárůst úmrtnosti ze všech příčin ve srovnání s předchozím rokem,“ uvádí se ve zprávě.

„Statistická analýza informací Ústředního statistického úřadu ve spojení s údaji ministerstva zdravotnictví vede k závěru, že úmrtnost mezi očkovanými se odhaduje na přibližně 1 ku 5000 (1:13000 ve věku 20-49 let, 1:6000 ve věku 50-69 let, 1:1600 ve věku 70+).

Na základě tohoto data IPC odhaduje, že na vakcínu Pfizer dosud zemřelo až 1100 Izraelců. Starší lidé umírají nejrychleji, obvykle méně než tři dny po injekci, zatímco mladší lidé obvykle žijí více než týden po injekci.

IPC také zjistil, že riziko úmrtí se po druhé injekci parabolicky zvyšuje. Ti, kteří si už nedají druhou injekci, mají mnohem větší šanci na přežití než ti, kteří si ji dají.

Pokud jde o poškození způsobená vakcínami, IPC poznamenal, že časté jsou zejména srdeční příhody. Totéž platí pro masivní vaginální krvácení, neurologické poškození a poškození kosterního a kožního systému.

„Je třeba poznamenat, že významný počet zpráv o nežádoucích účincích přímo nebo nepřímo souvisí s hyperkoagulací, infarktem, mrtvicí, potratem, zhoršeným průtokem krve do končetin a plicní embolií,“ uvedla skupina.

 

5/5 - (10 votes)
(Visited 852 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *