Italská pobřežní stráž pašuje muslimské vetřelce do Evropy (video)

Napsal
Sdílet článek

O tom, že muslimským vetřelcům pomáhají v cestě do Evropy podvratné neziskovky, zejména ty německé, víte jistě všichni. Mnozí vetřelci také dorazí na evropskou půdu po vlastní ose, přičemž nejednou se již do pašování zapojil i Frontex, který by měl ve skutečnosti působit coby ochrana hranic zemí EU. V mnoha případech tomu tak však není. Jenže nejde pouze o tyto všeobecně známé pašeráky. Své výsostné vody by měly střežit i hlídky italské pobřežní stráže. Jenže ne vždy tak konají.

Ostatně, jedna ze žalob na Salviniho míří právě z řad italské pobřežní stráže, jíž nechtěl Salvini povolit přepravu muslimských vetřelců na italskou půdu. Sice se objevily i takové hlídky, které vetřelce odmítly naložit a přepravit do Itálie, v jednom případě dokonce padly varovné výstřely, avšak mnozí členové pobřežní stráže dokonce muslimské invazisty na moři zcela cíleně vyhledávají.

Pak je otázkou, co asi některé hlídky pobřežní stráže, které se přidaly k ostatním pašerákům, k jejich podvratné činnosti vede? Placeni jsou přece za hlídání hranic a ne za zaplevelování Evropy muslimským odpadem. Pak mne napadá jen několik možností.

Buď se jedná o příkaz probruselské vlády, čemuž by nasvědčoval onen známý, tajně natočený spiklenecký rozhovor Conteho s Merkelovou z Davosu nebo posádky lodí italské pobřežní stráže spolupracují s italskou mafií, která dlouhodobě velice slušně na pašování vetřelců vydělává. Jak známo, tak mafie využívá služeb invazistů coby dealerů jimi distribuovaných drog či k jiné kriminální činnosti. V neposlední řadě kooperuje mafie s vládou i EU, neboť její členové poskytují nemovitosti k ubytování přijatých vetřelců, za což pobírají z EU velmi štědré dotace.

Ať je to jak chce, tak právě následující video hovoří za vše. V tomto případě se má dokonce jednat ne o africké vetřelce, ale o ty, kteří do Evropy zamířili ze Středního východu přes Turecko, tedy k italským břehům se dostali docela oklikou.

Italská pobřežní stráž na volném moři, daleko od pobřeží Itálie, „zachránila“ rybářský člun z Turecka, který byl naložen nelegálními muslimskými bojovníky, známými také jako „jaderní vědci“ z Pákistánu a Bangladéše a tyto přínosné multikulturní posily převezla do Itálie:

 

 

5/5 - (2 votes)
(Visited 111 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *