Italská restaurace musela zavřít, všichni plně očkovaní zaměstnanci byli covid pozitivní, negativní byl jen jeden – neočkovaný

Napsal
Sdílet článek

Propaganda jede na plné obrátky, mainstream se snaží plnit to, co slíbil – rozeštvává společnost, propaguje ty „skvělé vakcíny“ a štve proti neočkovaným, z nichž dělá hlupáky či dokonce nebezpečné biologické zbraně. A to přesto, že je již spousta důkazů, že  infekční jsou také očkovaní. Pár případů jsem popsala například zde. A nyní vám přináším další, kde je jediný „odpírač“ mezi „opíchanci“ také jediným covid negativním…

Jedenáct  z dvanácti zaměstnanců restaurace Casamaki v italském Abruzzu bylo pozitivně testováno na Covid. Většina z nich měla dvojitou dávku vakcíny a covid pas. Všichni jsou v současné době v karanténě, včetně majitele restaurace na Piazza Salotto, Gianluca Crucianiho.

Cruciani ještě nebyl očkován, ale vyšel mu negativní test, což naznačuje, že vakcíny i covid pas jsou naprosto zbytečné.

16. srpna budou muset plně očkovaní pracovníci testy opakovat. Pokud budou negativní, budou se moci vrátit do služby v jídelně nebo v kuchyni. V opačném případě bude karanténa pokračovat u některých z těchto plně očkovaných jedinců. Tato paradoxní situace donutila Crucianiho ve čtvrtek v poledne uzavřít podnik a podrobit své zaměstnance testu v soukromé laboratoři na vlastní náklady. Všichni vykazovali pozitivní výsledky, s výjimkou majitele, který napsal příspěvek na Facebook, aby poděkoval a uklidnil zákazníky, kteří v posledních několika dnech obědvali a večeřeli venku.

Cruciani vysvětlil, co se stalo: „Ve středu se zaměstnanec necítil dobře, šel na kontrolu a byl pozitivně testován. Zůstal doma s horečkou 39, ale byl očkován čtyři měsíce předtím  druhou dávkou. Tak jsem restauraci zavřel a vzal děti na stěr pro bezpečí všech.“

Ukazuje se, že ti, kteří mají covid pas, jsou nyní infikováni a ti, kteří ho nemají, nejsou. A zdá se, že protilátky generované virem jsou mnohem účinnější než vakcíny.

Covid pas nebo „Zelený pas“, jak je známý v Itálii, je proto zcela zbytečný: Očkovaní se mohou také nakazit a šířit nemoc.

5/5 - (5 votes)
(Visited 667 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *