Italská zdravotní sestra byla cestou z práce znásilněna africkým vetřelcem

Napsal
Sdílet článek

Itálie je stejně jako Řecko první zemí v Evropě, kam většinou invazisté vstoupí. Do Itálie většinou připlouvají na lodích neziskovek z Afriky. Dokonce i nyní, kdy jsou hranice v celé Evropě pro Evropany uzavřeny, vozí neziskovky invazisty dál lodí z Libye do Evropy. Současná italská vláda už dřív – poté, co se Conte zbavil Salviniho – přijímala Afričany s otevřenou náručí.

Především ve městech je situace neúnosná, zvyšuje se kriminalita všeho druhu, ať již ta násilná nebo krádeže a vandalismus. Jak to vypadá, když se stěhuje Afrika do Evropy už jsem psala mnohé. Znásilnění je jedním z činů, které jsou v Africe běžně zcela beztrestné, proto jen dělají tyto násilnické zrůdy i v Evropě to, co dělaly i v Africe. A zřejmě předpokládají, že i zde jim to projde. Ostatně, vzpomeňte si na Afričana, znásilňujícího vloni na severu Čech.

Italskou zdravotní sestru, pracující v nemocnici na oddělení s pacienty s koronavirem, brutálně sexuálně napadl africký migrant poté, co žena dokončila pracovní směnu a zamířila  domů. Útok se odehrál v jižní části Neapole minulou neděli poté, co žena odešla z práce a čekala, až přijede autobus, který ji odveze k ní domů do města Avellino

Osmačtyřicetiletá zdravotnice uvedla, že je kvůli omezení autobusových spojů při výluce kvůli koronaviru nucena čekat hodinu na autobus. Na zastávce byla sama, široko daleko nebyl nikdo. Sestra uvedla, že ji senegalský migrant zahlédl a přelezl plot a přistoupil k ní.

“Okamžitě, jak jsem ho spatřila, jsem se bála, vypadal hrozivě. Chytil mě za ruku. Myslela jsem, že mne chce oloupit, takže proto, abych se zachránila, jsem mu dala tašku. Řekla jsem mu, aby si vzal všechny peníze. Ale on řekl: „Nechci vaše peníze.” Pak mě strhl a hodil na zem. Viděla jsem, jak mi odletěl mobil, strhl mi bundu. Pochopila jsem, že to pro mě skončilo.“ řekla.

„Pořád říkal: “Nech mě dělat, co chci, nebo tě zabiju. Buď v klidu a nekřič. “Nebyl to člověk, bylo to zvíře, které na mě leželo pětačtyřicet minut,“ řekla. Nakonec přijel autobus, kterým zdravotní sestra jezdila a řidič oběti pomohl. Posléze dorazila policie a útočníka zatkla.

Na případ na Twitteru velmi ostře reagoval také Matteo Salvini, který prohlásil: „Zatímco vláda plánuje obrovskou amnestii pro 600 tisíc nelegálních migrantů, se děje v Itálii něco tak ostudného. Italové musí být na prvním místě.“

Zpráva italského ministerstva vnitra z prosince loňského roku naznačila, že za téměř polovinou případů znásilnění v Itálii stojí migrant. 

 

(Visited 175 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *