Jací trumberové nás to reprezentují?

Napsal
Sdílet článek

Říká se, a je to nejspíš i pravda, že musíte být kýmsi velkým, abyste se dostali do mezinárodního úložiště dat zvaného Wikipedie. Tzn. velkým vědcem, hercem, zpěvákem, státníkem atd. Hlupáci tuto možnost samozřejmě nemají – s jedinou výjimkou ovšem. A to když jsou hlupáky velkými, známými a nezpochybnitelnými. Pak tu možnost mají.

Tak se dostal do Wikipedie i poslanec Evropského parlamentu Jiří Pospíšil, který včera, to je v neděli 15. srpna, znovu a už po kolikáté prokázal své výjimečné duševní schopnosti, když se na ČT 24 divil, jak rychle se Taliban mohl dostat do Kábulu. On sám prý očekával, že se tak stane asi tak do tří měsíců.

K čemuž se hodí uvést toto: Každý podavač cihel a každý podkoní, který aspoň pár minut denně sleduje televizní či rozhlasové zprávy, musel vědět, že tzv. vládní moc v Afghánistánu stojí jen na bodácích amerických vojáků – a když se ti začnou jednou ze země stahovat, je konec, vládě v Kábulu zvoní umíráček a je třeba balit kufry a v největším spěchu uhánět na kábulské letiště. Nu a oni se ti američtí vojáci z Afghánistánu začali stahovat už před několika měsíci, a to tak spěšně, že 6. července t.r. americká armáda oznámila, že stáhla ze země už přes 90 procent svého perzonálu a stahování že pokračuje. To už naprosto každý věděl, že onen avizovaný konec je zde a že pád Kabulu se dá očekávat v řádu několika dní, či spíše hodin.Věděl to celý svět, věděli to podavači cihel a podkoní celého světa, jen pan europoslanec Pospíšil za TOP09 a též za ČR to nevěděl. A to vzdor tomu, že sám prezident USA Biden už 9, července t.r. prohlásil, že mise USA v Afghánistánu skončí 31. srpna t.r.

Měli jsme trumbery i ve vedení minulého režimu, ale řekněte, co je to proti dnešku?

  • Lubomír Man

4/5 - (4 votes)
(Visited 184 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Pro různé profese je zapotřebí mít různé dovednosti. V některých případech je zapotřebí bystý mozek, někdy jsou výhodou šikovné ruce. Pro práci €poslance v současném EP při těch trendech LGBTQ stačí co? gamer4

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *