Jak argumentačně “utlouct” sluníčkáře

Napsal
Sdílet článek

Každý, kdo se pouští do internetových diskuzí a snaží se obhajovat své názory, by měl mít co nejsilnější argumenty. Často se stane, že nějaký sluníčkář předhodí naučené nesmyslné fráze plné demagogie a jeho odpůrcům chybí dokonalé argumenty, i když se velmi často přímo nabízí. Proto si myslím, že je dobré se do podobných diskuzí náležitě argumentačně “vyzbrojit”.

Právě dnes jsem u jednoho článku o novém teroristickém útoku muslima v Německu narazila na diskuzi, ve které se podobný sluníčkář objevil a s ním se objevily také stále stejné demagogické nesmysly, kterými se ohání všichni sluníčkáři, velmi často mladí absolventi různých humanitních fakult, mnohdy pravděpodobně i patřičně instruovaní trollové. Předestírám, že je třeba si uvědomit, že vaše argumentační pole by mělo být silnější už proto, že právě tito “probruselští ultraliberálové” vyznávají ideologii, která je ve svém základu zcela zvrácená a sama sobě odporující.

Velmi podrobně jsem to už dřív vysvětlila v tomto článku, přičemž ve dvou dalších jsem sluníčkáře vyzvala k obhájení a osvětlení jejich až zvráceného přemýšlení. Samozřejmě bez odpovědi, neboť oni sami svoje “názory”, převzaté z oficiální propagandy, obhájit neumí. Tím asi nejkřiklavějším, co velmi názorně ukazuje iracionální myšlenkové pochody sluníčkářů (dá-li se v jejich případě vůbec o myšlení hovořit) je jejich podpora na jedné straně LGBT ideologie  a na té druhé islámu. Tedy dvou zcela neslučitelných “ideologií”.

Ale nyní konkrétně k demagogickým nesmyslům sluníčkářů, na něž lze narazit v diskuzích. Předně – jak jsem zaznamenala i v diskuzi, na kterou jsem narazila dnes – se snaží velmi vehementně bránit migraci (kterou my nazýváme vhodnějším slovem “invaze”) a muslimy. Jaké jsou jejich argumenty?

  1. Sluníčkáři tvrdí, že islám je normální náboženství a snaží se nás přesvědčit, že existuje na jedné straně islám a na té druhé islamismus. To je však holý nesmysl! Islamismus je islám. Ti, komu sluníčkáři říkají islamisté, jsou muslimové, kteří svým jednáním plně kopírují Korán. Islám není náboženství, jedná se o ideologii, jejímž cílem je nastolení všesvětové šaríi, tedy právního systému, který jako jediný muslim akceptuje. K tomu musí dojít cestou džihádu, přičemž všichni pravověrní muslimové v Evropě jsou džihádisté, protože jejich cíl je společný, i když někdo na to jde mečem, jiný přes porodnost. Muslim, který je zdánlivě “umírněný” (nic jako umírněný muslim neexistuje) buď právě praktikuje takíju tak, jak ho k tomu nabádá Korán (takíja je součást džihádu –  přetvářka, což znamená, že daný muslim se před bezvěrcem přetvařuje) nebo nejde o praktikujícího muslima, tudíž – podle těch pravověrných – to ani žádný muslim není. Ostatní muslimové pak právě tyto považují za konvertity, na něž by měla být uvalena fatva (trest smrti). Od islámu nelze konvertovat, za konverzi je smrt, konvertité se musí často celý život skrývat, což je ovšem možné jen v zemích, kde islám nepřevládá.
  2.  Pokud by vás sluníčkáři přesvědčoval o tom, že znají spoustu integrovaných praktikujících muslimů, pak bych jim připomněla třeba případ Samera Shehadeha, nedávno odsouzeného za podporu teroristů z Al Kajdy. Shehadeh byl mainstreamovými médii představován coby ideální příklad “umírněného” muslima, jako například v tomto rozhovoru na ČRo. Nutno podotknout, že finance, kterými byli teroristé sponzorováni, byly vybrány i od dalších muslimů, žijících na našem území. Sám Shehadeh potvrdil, že podporuje všesvětové nastolení práva šaría a právě on je ukázkovým příkladem praktikování takíji. Ostatně, jako všichni praktikující muslimové.
  3. Sluníčkáři také často brání muslimské migranty argumentem, že kriminální činy páchají i nemuslimové. Musím podotknout, že to už je demagogie největšího rázu. Kriminálníky najdeme v každé společnosti. Nicméně v zemích, kde přijali větší počet muslimských migrantů, velmi významně stouply počty násilných trestných činů, především znásilnění (ve Švédsku je 80% znásilnění ze strany muslimů) a vražd. Znásilňovací pedofilní gangy v Británii byly gangy muslimskými. Tedy dle sluníčkářů jsme povinni ke kriminálním Evropanům přibírat i ty muslimské, přičemž mezi nimi jich je nespočetně víc. Také by bylo dobré, aby si uvědomili, jaké je osazenstvo evropských no-go zón.
  4.  Pokud budete chtít argumentovat šířeji, pak doporučuji k tomuto tématu nastudovat alespoň něco o politickém islámu. Na základě toho pak můžete argumentovat velmi fundovaně a každého propagandou řádně indoktrinovaného sluníčkáře si tak “namazat na chleba”.
  5.  Pokud bude i po všech těchto argumentech sluníčkář něco namítat a nepostačí ani to, že na celém světě bylo ve jménu islámu zabito více, než čtvrt miliardy lidí, přičemž ve jménu islámu se zabíjí dosud a to denně, pak mu můžete doporučit tyto stránky, kde se může podívat, kde a kolik lidí bylo třeba právě dnes zase někde ve světě ve jménu islámu zavražděno. Denně totiž ve jménu islámu někde ve světě lidé umírají, některý den “jen” řádově desítky, někdy stovky, jindy i tisíce.

Zajímavé je, že prakticky všichni sluníčkáři mají v hlavě totéž, je tedy velmi dobře vidět, jak se na nich podepsala škola, ale možná i média, různí youtubeři a další propagandisté současné ideologie, jejíž hlavní studnicí je právě v Evropě Brusel.

Uvědomte si tedy, že pokud budete s nějakým pomateným sluníčkářem hovořit o migraci či islámu, musíte mít logicky vždy navrch, protože zatímco oni melou stále tytéž demagogické nesmysly, vy můžete uvést konkrétní příklady a mít tedy argumentačně zcela “navrch”. A myslím, že by nebylo od věci se jich i zeptat na to, nač se ptám sluníčkářů už dlouho, ale nač oni sami neumí odpovědět:

Jak se slučuje jejich podpora na jedné straně islámu a na té druhé LGBT? Jak je možné, že jsou tito lidé schopni jít jeden den na demonstraci za přijímání muslimských migrantů a jiný den na Prague Pride? Jsou skutečně tak nebetyčně hloupí, že jsou schopni podporovat ideologie, které jsou vzájemně v absolutním rozporu??

A ještě dodatek nakonec. Všimla jsem si, že tito sluníčkáři téměř vždy svoje názorové oponenty nálepkují nejen za xenofoby a rasisty, ale také za hlupáky a oni sami sebe považují za ty “lepší” a  “inteligentnější”. Nemyslíte, že však právě podobné rozpory v jejich “myšlení” názorně ukazují, jak na tom ve skutečnosti s tou “inteligencí” jsou??? Ona totiž nějaká humanitní VŠ dnes není patentem na rozum.

P.S.: A někdy příště si popovídáme o tom, jak argumentovat fanatickému eurohujerovi.

(Visited 818 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Jsou to ubožáci, užiteční idioti s falešným vzděláním, které je záměrně neučí vidět souvislosti a poučit se z historie. Jedna taková debata je např. na ulozto: tradicionalista vs neomarxista.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *