Jak hlasovali čeští europoslanci o další radikální pro-potratové rezoluci tzv. “Evropského parlamentu”

Napsal
Sdílet článek

Pod vymyšlenou záminkou, že údajně prý zemřela jakási polská potratuchtivá žena tzv. “Evropský parlament” opět zas schvaloval jednu sorosovskou pro-potratovou rezoluci. V této souvislosti je pro nás zajímavé zejména to, jak o této velmi radikální extrémistické pro-potratové rezoluci hlasovali tí europoslanci, kteří byli zvolení v naší České republiky:

V případě obou dvou zvolených europoslanců za KDU-ČSL žádné překvapení – oba dva hlasovali “proti”.
Stejně tak v případě oněch všech tří zvolených europoslanců zvolených za PIRÁTY také žádné překvapení, všichni tři hlasovali “za”.
Ostatní případy jsou již v pozitivním anebo negativním smyslu ať již trochu anebo v některých případech i hodně překvapivé:
V případě obou dvou zvolených europoslanců za Okamurovu SPD nastalo velmi pozitivní a milé překvapení – oba dva tito europoslanci zvolení za Okamurovu SPD se “zdrželi hlasování”, což vzhledem k tomu že Okamurova SPD společně s PIRÁTY jsou dvě nejvíce pro-potratové parlamentní politické strany v České republice je toto největší překvapení tohoto hlasování.
Určitým zklamáním jsou europoslanci z Babišova hnutí ANO 2011, kde z pětice europoslanců Babišova hnutí ANO 2011 čtyři z nich hlasovali “za” a jeden se “zdržel hlasování”. Plus třeba tu ještě dodat, že “za” hlasovala i jedna ještě další europoslankyně zvolená za Babišovo hnutí ANO 2011, která nyní vystupuje v politickém dresu Hamáčkovy ČSSD.
Mírným potěšením je, že ze dvou europoslanců zvolených za TOP 09 jeden hlasoval
“proti” a jeden se “zdržel hlasování”.
Z dalších politických stran – ze čtyř europoslanců ODS hlasovali tři europoslanci ODS “proti” a jeden europoslanec ODS se “zdržel hlasování. No a nakonec jednoho europoslance mají STAROSTOVÉ, který hlasoval “proti”; a jednu europoslankyni má i KSČM, kterou je samotná nyní po abdikaci Vojtěcha Filipa novopečená předsedkyně KSČM Konečná, která se “zdržela hlasování”.
Lustrování mezi sedmi stovkami europoslanců je dosti nepřehledné, nicméně ale informaci mnohem přehlednější – byť i komentované v přesně opačném ideologickém gardu jak to vidím já – jak hlasovali konkrétní europoslanci se můžete dozvědět například i z tohoto twitrového účtu zde:  https://twitter.com/PiratKolaja/status/1459161013006262273?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1459161013006262273%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fcz.sputniknews.com%2F20211113%2Fv-ep-volaji-po-potratech-pro-polske-zeny-ktere-by-mohly-do-ceska-co-na-to-cesti-europoslanci-16499368.html
  • Henryk Lahola
(Visited 125 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *