Jak hodlá Biden hned první den ve funkci zničit USA?

Napsal
Sdílet článek

Jak jistě víte, tak Biden plánuje zrušit mnohé z toho, co zavedl Trump. Z chystaného nástupu Bidena na prezidentský post mají velkou radost i v zahraničí, zejména pak evropští liberálové a mnozí muslimové, netrpělivě očekávající, až jim USA otevřou svoji náruč. Globalisté museli Bidena usadit na „trůn“, neboť zelený úděl, klimatické plány a s tím související uhlíková neutralita jsou nedílnou součástí Agendy 2030. Přitom tyto plány, stejně jako plány na stěhování asi miliardy lidí z rozvojových zemí do Evropy, USA, Kanady a Austrálie, by právě Trump mohl ohrozit.

První den, jak slíbil islámským teroristům po celém světě a islámským extremistům v Americe, zruší Biden zákaz cestování, vydaný za Donalda Trumpa, který je uzákoněný Nejvyšším soudem. Zákaz zahrnoval například státní příslušníky Íránu, Libye, Somálska, Sýrie, Jemenu, Nigérie, Eritreje, Tanzanie, Súdánu, Kyrgyzstánu, Myanmaru a Severní Koreje. Jak vidíte, tak ve většině případů se jedná o muslimské země či země, z nichž odcházejí do západních zemí muslimové (např. Myanmar, odkud jsou vyháněni násilní Rohingové).

První den Biden údajně podepíše exekutivní příkazy k návratu Spojených států k Pařížské dohodě o změně klimatu, kterou prezident Donald Trump v červnu 2017 stáhl. Tím se i USA vydá na cestu k uhlíkové neutralitě a zelenému údělu, ke zdárnému splnění závazků Agendy 2030. Na cestu, na kterou se EU již vydala.

První den Biden údajně zavede „průkopnický legislativní balíček“ zabývající se imigrační reformou a poskytne cestu k občanství odhadovaným 11 – 22 milionům nelegálních cizinců s bydlištěm ve Spojených státech a zároveň otevře hranice milionům dalších.

První den Bidenova administrativa údajně podepíše exekutivní opatření týkající se pandemie COVID-19, která „změní průběh krize COVID-19 a bezpečně znovu otevře školy a podniky“. Zřejmě tím má na mysli očkování.

Mezi 25.lednem a 1.únorem chce údajně Biden podepsat více výkonných opatření, memoranda a otázky dalšího směřování kabinetu, včetně směrnic, které se zabývají spravedlností a podporou barevných a znevýhodněných komunit, a reformy systému trestního soudnictví…

K tomu ještě dodávám, že pro Evropu bude dost zásadní, že Biden zamýšlí co nejdřív podepsat i dohodu TTIP, která je pro evropské země velmi nevýhodná. Byla na stole už za Obamy, nicméně Trump tuto dohodu „zařízl“, neboť ji seznal oboustranně nevýhodnou pro řadové občany jak EU, tak USA a především nevýhodnou pro menší podniky, naopak zvýhodňující nadnárodní mamutí korporace.

 

 

5/5 - (2 votes)
(Visited 466 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *