Jak na střídačce

Napsal
Sdílet článek

Pokud má někdo dojem, že budu psát o našem slavném hokeji, tak opravdu není co a není proč. Půjčuji si jen pojem střídačka.

Střídačka na naší politické scéně opravdu nemá čas vystydnout. Sotva se ohřál na trůnu ministra zdravotnictví pan Arenberger, odporoučel se. Ne proto, že by se stav zdravotnictví, když se stal, (dá se říci že to bylo před pár dny) ministrem, ubíral směrem dolů. Pan Arenberber naskočil do dobře rozjetého vlaku po panu Blatném. Pan doktor Blatný byl odporoučen protože „nebyl ochotný panáčkovat“ (neměl pochopení pro jistou očkovací vakcínu). Pan Arenberger, podle těch mediálních šťouralů, kvůli nějakým prkotinám ohledně přiznání (náhle navýšeného) majetku, svůj post nemohl již ustát. Pan Adam Vojtěch už si asi odpočinul a ne že do roka a do dne (kdy si křeslo ministra velmi krátce užil i Roman Prymula), ale dřív se vrací na post ministra zdravotnictví.

Poslanec Dominik Feri (TOP 09) složil 25. 5. 2021 svůj mandát a nebude kandidovat ani v podzimních volbách do PS. Měl se dopustit sexuálního násilí na ženách. Šetří to policie.

Nahradit by ho měla paní Olga Sommerová. Tato žena je dlouhodobě známá především v kulturní oblasti.

Když jsem si v Parlamentních listech (26.5.21) přečetla celý článek s titulkem: Sommerová, náhradnice Feriho, překvapila mě i její slova (z r. 2019) ve zmíněném článku.

„Ty volby jsou nebezpečný nástroj, protože volit může každý a volí i lidé, kteří nejsou vzdělaní, kteří se nezajímají o politiku, všechny ty souvislosti.“

Tohle, vážená paní Sommerová, nebudu nijak komentovat.

P. S. Nevyznělo by to pro Vás vůbec příznivě.

  • MAJKA DUBOVÁ
(Visited 50 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *