Jak probíhá “školení” Antify? Například radí, jak vydloubnout nepříteli oko… (skandální video)

Napsal
Sdílet článek

Investigativní novinář, který infiltroval Antifu v úmyslu zjistit, jak tato organizace funguje, natočil skandální video ze zákulisí této násilné bojůvky. Tedy video, které ukazuje jak jsou členové této v Evropě protěžované a establishmentem podporované bojůvky připravováni na boj proti svým názorovým odpůrcům. Video je z USA, jednotlivé organizace Antify však spolu vzájemně kooperují, taktika jejich “výcviku” tedy musí být velmi podobná i v Evropě.

Investigativní novinářská skupina Project Veritas zveřejnila tajné záběry  skupiny Rose City Antifa v Portlandu ve státě Oregon. Video ukazuje aktivisty z Antify propagující násilí a vyučující bojové techniky. Záznam byl zveřejněn ve čtvrtek ráno a ukazuje, jak projekt Veritas vedený investigativním novinářem Jamesem O’Keefem infiltroval Rose City Antifa (RCA) prostřednictvím nejmenované osoby, která pořídila tajné záběry z vysoce utajovaných schůzek této násilné skupiny.

A co můžete na záběrech níže vidět?

V jednom z klipů muž identifikovaný jako Nicholas Cifuni uvádí, že členové RCA potřebovali ukrýt zbraně před policií a říká: „Nebuď jako ten zasranej chlápek, co tě fotí.“ „Policie bude říkat jako, “Perfektní můžeme ty sráče stíhat, podívejte, jak jsou násilní”, „a ne že ne, ale musíme ty zasraný hovna schovat,“ dodává. „Trénovat záležitosti, jako je vydloubnutí oka, to vyžaduje jen velmi malý tlak, aby se někomu poranily oči. Není to box, není to kickbox, je to jako zničit nepřítele.“

Dále můžete vidět Adama Rothsteina – dalšího vůdce Rose City Antifa. Během jedné z utajovaných schůzek skupiny v portlandském knihkupectví říká Rothstein kolegům: „Zkažte jim den, vyhecute je… aby se cítili směšně, aby  cítili přesilu… a proto celá ta věc s Trumpem  –  Amerika půjde stranou.“

Infiltrátor projektu Vertitas, muž se slunečními brýlemi, lyžařskou maskou a černou mikinou, snažící se skrýt svou identitu, vypovídá v celém čtyřminutovém videu a prozrazuje taktiku a organizační strukturu skupiny. „Neváhají oplatit úder nebo vyvolat násilí”, říká infiltrátor. „Ve třídách a na našem setkání… mluvíme o zbraních a o tom, co nosíme a co bychom měli používat“ „Rose City je mnohem strukturovanější, skoro jako společnost. Mám pocit, že je využíváno nějaké vnější financování, vliv nebo zdroj,“ říká.

Co k tomu dodat? Snad jen, že s tím financováním má infiltrátor naprostou pravdu. Je nasnadě, že někdo dlouhodobě tyto bojůvky sponzoruje. Když vidíme, na čí stranu se v demonstracích staví, pak lze lehce domyslet, kdo je nejspíš tím největším mecenášem.

Na skandální video v AJ se můžete podívat níže (pozn.: videa z twitteru bývají často blokována, pak stačí kliknout na šipku vpravo dole pod videem, to vás převede na originální stránky, kde si můžete video přehrát).

 

(Visited 343 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *