Jak se falšují údaje o zaměstnanosti invazistů v Německu

Napsal
Sdílet článek

Mainstreamová média se nám neustále snaží namluvit, jakým  obrovským přínosem jsou vetřelci z muslimských zemí pro Němce. Jenže Němci moc dobře ví, jak pracovat se statistikami tak, aby se vše jevilo poněkud jinak, než jaká je realita. Protože většina invazistů přišla do Německa bez dokladů, přičemž navíc tvrdili, že jsou Syřané, zabývají se statistiky především těmi vetřelci, kteří jako zemi původu udávali Sýrii.

74,9 procenta Syřanů v produktivním věku s bydlištěm v Německu žije zcela nebo částečně ze systému sociální péče, zvaného Hartz IV. Oficiální míra nezaměstnanosti syrských občanů činila v červnu 2018 44,2 procenta, což je mírný pokles oproti údaji z předchozího roku, kdy se jednalo o 49,6 procenta. Jenže tento údaj má jeden velký háček.  Jak zpráva o zaměstnanosti přiznala, toto číslo je klamavé, protože ti vetřelci, kteří navštěvují státem financované integrační nebo jazykové kurzy se nepočítají jako nezaměstnaní!!! Tedy stačí se zapsat na podobný kurz a vetřelec ihned vypadne ze statistik, avšak nadále bere dávky v plné výši!!!

Invazisté stojí německé daňové poplatníky více než 4 miliardy eur měsíčně. Údaje Hartz IV nezahrnují všechny muslimské vetřelce; nejsou tam ti, kteří nedávno přijeli a dosud nejsou mezi již zaregistrovanými žadateli o azyl.  Tito invazisté jsou placeni z rozpočtu “Asylbewerberleistungsgesetz”  a nejsou součástí statistiky Hartz IV.  V každé fázi jsou statisíce těchto vetřelců, čekajících na rozhodnutí o svém statusu. Poslední zpráva ukázala, že od září bylo kolem 63,6 procenta všech příjemců Hartz IV „německými občany“.

Vzhledem k tomu, že statisíce Turků a dalších „imigrantů“ mají německé občanství, lze považovat za samozřejmé, že toto číslo není reprezentativní pro skutečné – tedy bílé – Němce. Tuto skutečnost ostatně přiznává samotná zpráva, která říká, že míra nezaměstnanosti „Němců“ činí celkem 4,7 procenta.

V průměru dostává příjemce Hartz IV s manželkou a jedním dítětem zhruba 1 500 eur měsíčně v hotovosti. 40 procent z celkového počtu příjemců Hartz IV (6,73 milionu) vychází na zhruba 2,7 milionu žadatelů. Při 1500 eur na jednoho žadatele – a mnozí tvrdí, že dostávají mnohem více – to každý měsíc vyjde na více než 4 miliardy eur. Statistiky jasně ukazují, že masový  příliv vetřelců nevytvořil bohatství ani neposílil ekonomiku, jak tvrdili sluníčkáři.

Jak prohlásil poslanec AfD Springer, tak “jedinou integrací, k níž ze strany vetřelců dochází, je schopnost systematického vysávání německého systému sociálního zabezpečení.” Mimochodem – nepřipomíná vám tato schopnost muslimských invazistů, maximálně “vysát” sociální systém jisté etnikum, původem z Indie, jehož zástupci jsou taktéž v oboru “vysávání sociálních dávek” přeborníky?

 

 

 

(Visited 277 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *