Jak se rychle vyléčit z covidu

Napsal
Sdílet článek

Jednoduše. V tomto článku najdete návod. 

Před čtyřmi lety jsem vyvinul vlastní systém léčení, především kvůli vlastním problémům s pohybovým aparátem. Časem se ukázalo, že i tato metoda má vedlejší účinky. Za ty čtyři roky jsem totiž neprodělal ani jednu infekční nemoc, ačkoli do té doby jsem míval chřipku aspoň dvakrát ročně. V posledních čtyřech letech se nemoc vždy přihlásila stylem “že na mne něco lezlo” a začalo mne někde bolet. Na tato místa jsem nalepil termoreflexní nálepky a do rána jsem byl zdravý.

Došlo mi, že i mikrobiologičtí původci respiračních nemocí se pro úspěšnou invazi musí namnožit v krevním oběhu. Pokud tato ložiska dokážeme lokalizovat a ošetřit, nemoc se nekoná. Imunitní systém mikroorganismy deaktivuje, akorát musíme naslouchat řeči těla a trochu mu pomoct. Nemáme mozek na to, abychom slepě věřili všemu, co nám globální mocichtivci skrze nastrčené figurky a organizace nakukali, ale abychom mysleli.
Na pokusný balónek vypuštěný článkem se mi pár lidí ozvalo, ale podle toho, jak jsou všichni z covidu předposraní, nic moc. Mediální sračkomety, bloggeři i účastníci diskuzí se omezují jen na nafukování covidové bubliny nebo na konstatování reálného stavu a pláč nad rozlitým mlékem. To ještě nikdy nikomu nepomohlo! Nadnárodní i národní fašistická klika se jen směje jak jsme blbí! Jediné, co pomůže, je naučit se, jak veškerým infekčním nemocem zabránit, aby se rozvinuly v závažná onemocnění. Skutečný mechanismus rozvoje infekce v nemoc je obyvatelstvu tajen. Jeho pochopení je klíčem k úspěšné a rychlé léčbě a ke ztrátě strachu z onemocnění.
Jak říká Valerij Pjakin:
“Aby dřív člověk v životě obstál, stačilo, když se naučil číst, psát a počítat. Dnes to už nestačí. Aby člověk obstál, musí mít dobrý všeobecný přehled a mozaikové vidění světa”.
 
Důkazem toho je dnešní covidový humbuk. Skutečná nákaza existuje. Sice nemá parametry epidemie, zato je nafukována mediální masírkou až do kosmických výšin. Díky vyvolanému strachu se obyvatelstvo nechává vtáhnout do neofeudalismu.
Když jsem se dozvěděl, že jedni moji známí mají odpovídající příznaky nákazy Covid (ztráta chuti a čichu, motání hlavy, teplota, ucpané dutiny aj.), všelijak jsem jim nadbíhal, abych tuto módní nemoc co nejdřív chytnul. A podařilo se! Léčbu jsem vyzkoušel sám na sobě a účinek byl stejný jako v případě dřívějších pokusů různých chřipek o ovládnutí mého těla. Pro lepší pochopení popíšu svůj léčebný postup s vysvětlujícím komentářem.
Průběh léčby
První den: Postihla mne únava a ucpání dutin. Neměl jsem u sebe nálepky, proto jsem vyhledal na čele a nose citlivé a bolestivé body a promasíroval je. Nosním aplikátorem se mi podařilo uvolnit ucpané dutiny.
Na fotce nahoře vidíte polohu nálepek v mém případě. Místa, která se v případě první pomoci mají masírovat a posléze na ně nalepit termoreflexní nálepky, mohou být u každého jinde. Třeba na druhé půlce hlavy, nebo i na spáncích. Může se stát, že budou napadeny lícní dutiny, proto prohmatejte lícní nervy, pod okem od nosu k uchu. Prohmatejte celé čelo i nos, abyste tyto aktuální body k ovládnutí potřebných nervů našli.
Nosní aplikátor plním přípravkem s výtažkem aloe a propolisu
Po příchodu domů jsem si umyl obličej, aby nálepky dobře držely, a na nalezené body si je nalepil. Během několika minut začaly hřát. Lehl jsem si a spal asi čtyři hodiny. Po probuzení jsem byl bez příznaků.
Druhý den: Ráno po osprchování jsem nalepil čerstvé nálepky na ta samá místa, aby nedošlo k recidivě. Byl jsem absolutně bez příznaků.
Třetí den: Ráno jsem se cítil skvěle. Protože jsem měl před sebou celodenní jízdu autem, po osprchování jsem si nalepil nálepku už jen nad vnitřní koutek oka, který byl dosud citlivý na dotek.
Kolem 16 hodiny jsem pocítil teplo na rtech, zvýšenou teplotu a škrabání v průduškách. Trvalo to asi hodinu, proto jsem si za volantem masíroval body na kostech vrchu hrudního koše, hned vedle hrtanu. Čich a chuť jsem neztratil, ale zato vlastnoručně motané cigárko z fajnového tabáku mi začalo smrdět. To je příznak nemoci. Po hodině jsem se neskutečně rozkašlal a z průdušek ucítil pach, který neznám. Připomínal pach nějakých tablet. Nový pach – nová nemoc, však vím, že jsem ji “nakoupil” ze spolehlivého zdroje. Po patnácti minutách usilovného chrchlání, jak když utne, a zmizela teplota, pach hlenů i škrabání v krku. Zkusil jsem si zapálit a cigárko s kávičkou mi už chutnalo.
Uzdravil jsem se velmi rychle – během pouhých tří dnů! Nemoc proběhla v symbolické rovině. Kromě zmíněné hodiny jsem neměl zvýšenou teplotu. Ten den jsem byl za volantem od 6 hodiny až do 20 hodiny. Bez únavy. Myslím, že je to skvělý výsledek!
Že infekce přejde z dutin do průdušek se mi nestalo poprvé. Při dřívějších chřipkách ty slabší zmizely hned po nálepkách. Silnější nákazy se po pár dnech dostaly z nosních dutin do plic, chvíli zlobily a pak zmizely.
Jak se respirační infekce mění v nemoc? Pokud člověk dýchá nosem a nějakou breberu vdechne, je velmi pravděpodobné, že se uchytí právě v dutinách. Množí se, až začne rostoucí mikrobiální kolonie tlačit na nervy. Tento tlak cítíme jako bolest. Pod tlakem se mikrobiální nákaza dostává skrz stěny cév do krevního oběhu.
Pokud stihneme včas rozšířit cévy tepelným účinkem nálepek, kolonie se namnoží pouze nepatrně. Tepelným účinkem nálepek cévy roztáhneme, což zvýší průtok krve. Krev kolonii vyplaví do krevního oběhu a játra ji svým teplem (41°C) deaktivují. Vysoká teplota čerstvé krve kolonii zabraňuje v dalším množení. Zbytky této kolonie nějakou dobu putují krevním oběhem, dostanou se i do plic a průdušek, ale je jich tak málo, že nemají sílu udělat větší škodu. Tělo si automaticky zvedne teplotu a tím teplem deaktivuje zbytek breberek. A protože plíce a průdušky jsou nejen k dýchání, ale i vylučování, tak to svinstvo vyplaví hlenem. A to je konec nemoci.
Organismus se tímto menším množství breberek naočkuje. Netepelné imunitní systémy si osahají nového vetřelce a už si na něho dávají pozor. Vytváří se imunita bez vpichu injekční jehly.
Lidé, kteří mají cévy v pořádku, bývají málokdy nemocní, protože jejich silný krevní oběh nedá breberám čas na rozmnožení. Anebo nemoc proběhne jen v symbolické rovině, tak jako u mne. Nejsem sice tak disponován jak oni, ale zase si s tím dokážu poradit nálepkovým způsobem.
Lidé, kteří dýchají ústy, jsou v nevýhodě. Pokud se brebera dostane přímo do plic, může způsobit větší problémy. Když vlezete v zablácených gumákách ze zahrady přímo do obýváku skrz francouzské okno, naděláte daleko víc nepořádku, než když půjdete naokolo, přes vstupní předsíň a kuchyň, protože podstatná část bláta stihne opadat.
Co k léčbě potřebujeme:
– termoreflexní fólie za radiátory, izolační vrstva nesmí být z polystyrénu, ale mirelonu podobné hmoty, např. tato.
– lepící pásku, nejvíc se mi osvědčila tato:
– hřejivou mast na glycerínové bázi. Masti na vodní bázi mají slabší účinek.
Nejdůležitější na celé věci je to, že se musíme pozorovat a v případě že “nám není dobře”, nebo “na nás něco leze”, musíme okamžitě švihnout s prací a ošetřit se. Nechovejte se jak ten chlap, co padal z mrakodrapu a říkal “zatím je to dobrý”. Čím déle budeme čekat na silnější příznaky, tím bude průběh nemoci horší!
Infekce se snaží rozmnožit v dutinách, nosních mandlích a nosu. Proto musíme prohmatat kořen nosu a celé čelo a najít místa, která jsou citlivější nebo bolestivější na tlak než okolní. V těchto místech je zánět, Znamená to, že se tam infekce množí, aby později mohla ovládnout tělo. Tato místa polepíme. Infekce napadá většinou jen půlku hlavy. Pokud si nejste jisti, nalepte raději o pár nálepek víc. Nálepky, které hřejí, léčí. Znamená to také, že jste se trefili! Ty, co nehřejí, můžete později sundat.
Při lepení postupujte následovně:
Po lokalizaci bolestivějšího místa na něj naneste malé množství (max. o velikosti hlavičky sirky) hřejivé masti Herbavera.
Na mast přiložte čtvereček (zhruba 1,25 x 1,25cm) fólie plastem na kůží, hliníkem ven.
Zafixujte lepící páskou. Pokud máte obavy, že bod netrefíte, ustřihněte si fólii trochu větší.
Nálepky lepte na omytou a odmaštěnou pokožku, aby se neodlepovaly. Nechte je na místě 12 – 24 hodin. Pak je sundejte, omyjte pokožku a polepte znovu. Bolest se může stěhovat, proto před další lepením prohmatejte obličej a polepte i nové bolestivé nebo citlivé lokality. Časem se může bolest přestěhovat kamkoli jinam, nejčastěji do končetin nebo do horní části hrudního koše. Tam je nutno postupovat stejně – najít bolestivá místa a polepit.
Pokud se vám ucpou dutiny, vyměňte nálepky za nové s čerstvou mastí i po dvou hodinách a nos proplachujte přípravkem s aloe a propolisem. Roztok je oproti jiným nosním roztokům extrémně levný, uděláte z něho čtyřicet 10ml lahviček, za které byste zaplatili kolem 4000 Kč. Není návykový! Akorát si ho přelijte do nosního aplikátoru. Ten zakoupíte v lékárně, nebo použijte starý, třeba od nosní Vincentky.
Při léčbě rychle odeznívají příznaky, to ale neznamená, že jste s infekcí definitivně zatočili. Abyste zabránili recidivě, noste nálepky raději 5 – 7 dní.
Koho při léčbě zaskočí nečekané události, ať mi zavolá. Číslo na mne najde na mém webu. Neregistrujte se, registrací nic nezískáte.
Ve vlastním zájmu i celého národa to šiřte dál! Kdo má možnost, tak i do zahraničí. Protože naši potomci budou žít v oprátce, kterou jsme si nechali nasadit. Jedině znalost svého těla a levné léčebné metody, které fungují za všech okolností, vás zbaví strachu z nákazy. Tím pádem nad vámi scénáristé coronavirového tyjátru ztratí moc! Nikdo z těch, kteří se na vás snaží napakovat nebo nad vámi upevnit moc, vám ve skutečnosti pomoct nechce, ať už mluví sebehumanističtěji!
Termoreflexními nálepkami se dá léčit a korigovat mnoho tělesných dysfunkcí a nemocí. Mimo infekční nemoci jsem jimi dosud úspěšně léčil nebo posiloval:
– klouby
– bolesti končetin
– záněty nervů včetně zubních
– ochrnutí prstů
– záněty dutin
– tlusté střevo
– prostatu
– slezinu
– slinivku
– játra
– ledviny
– bolesti hlavy
– záněty žil
– haluxy
– záněty pouzder šlach
– bolesti zubů – zub sice nevyléčí, zato bolest úplně zmizí, daleko účinnější než analgetika!
– bolesti a záněty ucha – bolest mizí do pěti minut
– zánět krčních mandlí – bolest mizí do patnácti minut
– první pomoc při mozkové mrtvici
Vedlejším účinkem této metody je snížení úrovně hypertenze. Na tyto zásahy jsou ale už potřebné hlubší znalosti. Pokud by se našli zájemci, mohu časem uspořádat školící seminář.
Hodně štěstí a úspěchů při objevování skutečných funkcí vašeho těla, vám přeje
  • MUDrland Wenca
(Visited 321 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. MUDr. Lande, je to zbytečně složité a zdlouhavé. Už jsem to tu psal, ale opakování je matka moudrosti:

    Již léta zažívám stále stejnou věc. V zimě po návratu z města, zvláště z metra, po mně často jde nákaza (prvními příznaky jsou ztuhlý krk a celková rozlámanost, pak škrábání v krku a teplota). … Naposled se mi to stalo v pátek, asi hodinu a půl po návratu domů. Jako obvykle jsem snědl lžičku kokosového tuku (s antivirotikem monolaurinem) a za dvě hodiny bylo po příznacích.

    Dodávám, že po Praze jezdím MHD a roušku mám nasazenou tak, aby mi nebránila v dýchání, tj. jsem vystaven poletujícícm virům atd.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *