Jak se z mešity volá, tak se na mešitu píše

Napsal
Sdílet článek

Jistě jste už zaznamenali aktuální případ, kdy někdo postříkal zeď brněnské mešity nápisem “ NEŠIŘTE ISLÁM V ČR! JINAK VÁS ZABIJEME!“.

Muníb Hasana Alrawi, předseda brněnské islámské nadace v reakci na to prohlásil:

„Bereme útok velmi vážně. Je nutné jej vnímat v celkové atmosféře útoků na mešity, které byly v poslední době zaznamenány v západní Evropě. Je to vážná věc a my doufáme, že policie vyšetřování nijak nepodcení,“

Pro úplnost připomínám, že se nejedná o první případ „znesvěcení“ brněnské mešity, která je nejstarší mešitou v ČR. Už dřív u mešity někdo pohodil prasečí kosti, pověsil vepřové maso či pomazal kliku sádlem, před mešitou byly i různé demonstrace.

A není divu, protože, jak se říká, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Připomenu tedy, že v brněnské mešitě se vedou nenávistná kázání vůči nevěřícím, tedy brněnská mešita je jedna z hlavních základen budoucí islamizace ČR.

Proč byla právě mešita v Brně u nás v 90. letech první? Brno je totiž nejvíce islamizované město v ČR. Už za minulého režimu v 70. a 80. letech tam studovala spousta Arabů (většinou na vojenské škole), což mohu coby rodilá Brňanka a pamětnice dosvědčit. Hlavně večer byli Arabové k vidění nejen v ulicích Brna, ale především tam, kde to „žilo“. Arabové tehdy cíleně hledali manželky mezi místními děvčaty, přičemž my slušnější jsme se diskotékám a podnikům, které Arabové navštěvovali, zdaleka vyhýbaly. Nicméně jistá část dívek slyšela na pozlátko, které Arabové nabízeli (většina byla ze solventních rodin) a mnohé se za ně i provdaly. Už tehdy mne udivovalo, že velmi často zůstávaly tyto rodiny zde a nestěhovaly se do země původu manžela. Až po mnoha letech mi došlo, že právě tito muslimové zde zůstali coby jakýsi předvoj budoucí islamizace. 

V poslední době začalo docházet nejen ke slučování rodin těchto muslimů, ale i k tomu, že se sem začali stěhovat i jejich známí pod pláštíkem „podnikání“. I proto byl na brněnské radnici zaveden interkulturní koordinátor hovořící arabsky.

Právě proto už dávno pokládám Brno za první islamizované město u nás, které čeká osud švédského Malmö.

Takže ano, s první částí nápisu naprosto souhlasím. Jsem pro úplný zákaz islámu a tvrdím, že už není za minutu dvanáct, ale těsně po dvanácté. Zákaz této nenávistné ideologie nebude jednoduchý, dle výsledků voleb v celé Evropě zatím nemá podporu většiny Evropanů

Je mi jasné, že vše velmi ostře odsoudí velký přítel Mohamedánů Al Hamajda a vyzve k velice přísnému, exemplárnímu potrestání autorů nápisu. A tak se ptám: kdopak potrestá muslimy za jejich soustavné nenávistné výroky proti nám, nevěřícím, které dnes a denně šíří ve svých mešitách??

5/5 - (10 votes)
(Visited 380 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Pokud to Muníb Hasana Alrawi myslí vážně, tak najde pro své souvěrce bezpečnější místo než ČR. Třeba Spojené arabské emiráty,

    1. Jenže to by se nedostal do ráje. On tady praktikuje džihád a jeho úkolem je hidžra – totální islamizace zabraného území. Takže coby správný džihádista neodejde stejně, jako jeho další soukmenovci. Naopak, ve jménu džihádu sem musí tahat další mohamedány. Navíc, pokud mají slimáci také podporu EU, jednotlivých vlád (včetně té naší), tak se s nějakým tím nespokojeným káfirem lehce vypořádají. Třeba pomocí s nimi kolaborujícího režimu, který dnes na základě zákona o předsudečné nenávisti trestá také „islamofobii“ (účelově využívaný pojem, sloužící režimu ke kriminalizaci protiislámských sil).

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *