Jak z toho ven – výzva na husitský odboj

Napsal
Sdílet článek
Dovolím si opět po delší odmlce napsat pár slov. Situace v této překrásné zemi se vymyká kontrole. Politici napříč vládou  a parlamentem a jejich zkorumpovaní našeptávači jedou zcela podle not globalistů a směřují náš lid k povinné vakcinaci a náš národ a stát směřují buď k zániku nebo do totální chudoby, navíc strávené v ryze fašistické a velkým bratrem kontrolované společnosti nadlidí a podlidí. Nemá smysl zde psát o tomto zlu, ani o vakcínách, ani o plánu na „total control“, „great reset“, o tom, že u nás v Evropě neléčíme známými levnými léky, ale pouze tečkujeme svinskými experimenty, atd.. Všichni zde čtoucí vědí, oč jde. Je ovšem čas napsat právě teď, co s tím lze dělat.

Začínají se probouzet některé elity národa. Rozbíhají se demonstrace sdružené aternativy (17.11., další bude 28.11.). Vzniká paralelní lékařská komora, která každou neděli demonstruje u ministerstva zdravotnictví. Rozjíždí to Dan Landa. Lubomír Volný pokračuje také dál, ač volby dopadly blbě. A spousta dalších známých osobností otevírá oči a tu a tam se i někde dovolí zaznít jejich oponentní názor. Nedávno mě velmi překvapil očkovaný známý herec pan V. Jandák, který na jedné televizi zavdal otázku, zda se opravdu chceme všichni na světě každý pátek nechat otečkovat. V oné debatě mne naopak velmi nemile zaskočil František Ringo Čech, který veřejně podpořil globalizační figurku pana Petra Pavla v kandidatuře na hrad a dokonce i řekl, že je ve věci očkování pro určitou represi. Tzn. některé elity se skutečně probouzí, ale mnohé naopak překvapivě podléhají šílené propagandě.
Chci tímto článkem říci všem asi tohle. Vzpomeňte každý ve vašem srdci na hrdiny našeho národa. Na Jana Husa. Položte si otázku, proč a zač umřel. Proč? Nebylo to tím, že měl jiný názor, který se nehodil? Přitom právě on byl ten největší Čech, nikoliv námi tupě v anketě zvolený Karel IV., jenž zde k nám do českých zemí právě tuto církevní pakáž poprvé pustil, resp. přivedl. Ano, země byla na tom tehdy zřejmě nepříliš valně a Karel to pozvedl, ale výsledkem vlády Lucemburků bylo ve finále husitské povstání lidu!  A Zač umřel Hus? Za nás a za pravdu!
Vzpomeňme další. Posledního našeho krále Jiříka z Poděbrad, který ještě husitskou myšlenku držel. Vzpomeňme Komenského. Vzpomeňme všechny hrdiny národního obrození, díky kterým náš nepočetný národ přežil v monarchii Habsburků a Uher, podobně jako naše řeč a tradice.
Vzpomeňme na naše hrdiny z 1. i 2. světové války. Každý máme své oblíbence.
Nicméně právě dnes začněme tím, že přestaneme tupě používat poangličtěné a pogermánštěné původní české slova a fráze. Že přestaneme tupě sledovat zprávy na ČT 24, seznam.cz a dalších globálních médiích a pokud je sledovat budeme, tak pouze  proto, abychom se vždy mohli připravit na to, co se na nás chystá. Pak je dobré si ještě uvědomit, že povětšinou opak je pravdou toho, co nám tato média předkládají jako jediný správný názor. Nicméně ve fázi druhé a současné říkám : POVSTAŇME ČEHOVÉ, MORAVANÉ A SLEZANÉ. Za mě tam ještě patří Valaši, ale to není podstatné. Začněme se natvrdo organizovat ve svých obcích, my svobodomyslní otečkovaní, neotečkovaní. Je jedno, zda máte 2 tečky nebo jednu, důležité je říct dost! Nebo lépe řečeno říct dost „nucení“ do tečky, další a další tečky. Říct dost státu, který používá falešné argumenty, podložené pouze účelovými fakty a studiemi, bez respektu k vědě a k tvrdým datům a také k oponentním proudům a podloženým názorům a závěrům a hlavně proti velké části lidu. Volby dopadli blbě, ale lidé už to chápou, co se zde děje.
Ne, již není čas na to zůstat v komfortní zóně. Když jsem šel bez roušky minulý týden v nákupním centru, tak se přede mnou ve frontě 2 týpci bavili, jaká je to už šaškárna a že se všechno provalí a budeme je zavírat. Ano, ale dva borci v roušce! Položil jsem jim otázku, proč si tedy roušku nesundají, když jsou takoví hrdinové. Kluci řekli, že se nechtějí hádat s ochrankou. Žádná tam nebyla a víme, že dnes téměř nikde nezasahuje. Kluci trochu zrudli a šli jsme si po svých. Tak takhle už ne chlapi. Samo se nic nevyřeší.
Můj otec a kdysi i děda mi vždycky ve chvíli, kdy jsem byl líný a nadával jsem, že mi něco nejde a nebaví, říkali : „Sám se narodil Kristus pán, se veselme“. Ano, znamená to ve skutečnosti jediné : „přidej, zaber a nekecej“.
Takže začněme hned a každý u sebe a abychom něco udělali pro naše děti, pojďme se třeba každý týden scházet na náměstích svých obcí. Navrhují středy v 18 hod každý týden. Hoďme na sebe hadry s husitskými kalichy (kalich, ze kterého se pije mešní víno – jako symbol rovnosti mezi duchovními a laiky i mezi bohatými a chudými, dnes otečkovanými a neotečkovanými). A řvěme tam do tlampačů a bušme tam do bubnů každý týden, až je to přestane bavit, tzn.  minimálně  hodinu.  Zbytek už pojede svou cestou, o to se nebojte. Důležité je vytrvat až do konce, tzn. do osvobození národa. Snad se tahle myšlenka chytne a otevřete oči. Je to totiž mírová myšlenka bez velkých rizik pro vás, ale velmi důležitá, pokud se to opravdu podaří rozjet. Pokud se této myšlenky chytí kdokoliv z alternativy a pustí jí mezi lid, budu jen rád a prosím vás o to. A heslo zní : „Mé jméno je nikdo, ale i nikdo může změnit svět“. První termín : 1.12.2021!
 • TOMÁŠ TISOVSKÝ
5/5 - (8 votes)
(Visited 923 times, 1 visits today)
Sdílet článek

10 comments

 1. „Přidej, zaber, nekecej“
  Pane víte jak často padají tato slova vzájemně z úst sester, lékařů v poslední době v nemocnicích – aby všechno zvládli?

  Klidně nenošte roušku, kašlete na ostatní lidi, EGOISTO!
  —————————————————————————
  Až onemocníte, a Vy si nemůžete být jist že ne (stejně jako každý z nás ještě žijících – těch více než 32 tisíc, kteří už jsou TAM se to již netýká) zůstaňte doma, protože se může stát, že špitály budou plné a personál v nich už nebude moci více přidat, zabrat. Takže si klidně kecejte.
  Snad by bylo lepší kdyby ta Vaše odmlka byla delší – dlouhá – hodně dlouhá – nejdelší.

  1. Již jsem to prodělal – v klidu. Podívejte se do Japonska a Indie a tam poznáte jak včas léčit a zajistit ve špitálech klid vážený pane bez podpisu. Autor

 2. Nevím proč tak kolem sebe plivete. Každý má své právo ze sebe udělat pokusnou krysu. Někdo za prachy, někdo za Ipod či tenisky a někdo zadarmo. A ti co nechtějí, tak je z toho nemůžete vinit. Zvláště když si dotyčný zjistí že EMA má v databázi přes 1,2 mil nežádoucích účinků po genové terapii („pro lepší stravitelnost nazývána očkování „) a VAERS 2,8 mil. To, že se dnes v nemocnici z každého dělá covid pacient mohou příplatky. A ruku na srdce – ty nejsou vůbec malé. Proto ty v první linii, co zažívají v jednotlivých nemocnicích kde i z úklidové místnosti se vyhodí kýble a smetáky a doplní lůžky protože covid=prachy , vůbec nezávidím. Až zmizí covidové příplatky – zmizí i covid z nemocnic a vrátí se nám konečně po dvou letech ztracená chřipka.
  Nahánět zdravé lidi po ulicích a dělat z nich přes pochybné testy nemocné aniž by o tom věděli k celé situaci ve zdravotnictví také nepomůže.
  A ty roušky nebo respirátory ? Při velikosti viru cca 120nm vám tento virus projde jako nůž máslem i přes zdravotní roušku. A co ty respirátory pro prašné prostředí, které potkáváte na 80% dusící se populace ? Natáhněte si zahradní pletivo a chytejte s ním mouchy.
  Aby jste to všechno pochopil/a tak to zakončím vaším stylem :
  Klidně si noste roušku, když si podvědomě budete myslet že vám to pomůže ale prosím kašlete na ostatní lidi, kteří se nechtějí dusit EGOISTO!

  1. Tak hele, ty šlejško, snad je ti známo kolik nežádoucícíh účinků má například antikoncepce. A klidně už to do sebe perou holčičky (holčičky?) od 15 roků.S požehnáním svých matek a gynekologů.
   Jo dceru a antikoncepci ano, očkování všech možných sajrajtů – celé rodiny, když cestují třeba do tropů – – přece senza zážitek.
   Taky mě hadr na obličeji vadí, očkování ano, je to k něčemu, ne stopro, ale je. Stopro není nic přátelé, nic není jistého. Jo, jistá je smrt. Na cokoliv a kdykoliv.
   Tak hezký večer a hodně zdraví všem!

   1. Srovnávat antikoncepci či očkováním při cestě do tropů s mRNA kazetami nebo mRNA na bázi adenovirového vektoru to skutečně hovoří o tom, že nemůžete pochopit o čem autor článku chce informovat. To není nic proti vám, ještě jste prostě nedospěl.

 3. Přeji všem, kteří ze sebe nedělají – v ničem – opakuji v ničem – pokusnou krysu, aby byli vždy fit a aby každý z nich byl člověkem, nikoliv krysou – člověkem.
  Nereagujte, prosím, nemá to cenu, jak se zmiňujete. Víte proč? Protože mnohé chápete jinak. Původně byl úmysl napsat nechápete nic, ale to není tak – prostě vaše chápání, a jak se jeví nejen v souvislosti s kovidem, je z jiného úhlu. Kdosi mě pasuje do nedospělosti – ovšem s tím, že to není nic proti mně.
  To je typický projev mnohých lidí u nás ve středu Evropy – nějak ve smyslu nic proti tobě nemám, proti tomu že jsi bohatý, ale ono to nebude jen tak, je podezřelé kde jsi na to vzal. Nic proti tobě nemám, ale jsi blbeček.
  Ty šaty ti sluší, ale máš v nich velkou prdel. ….. atp.
  Ovšem těší mě, že moje slova sledujete, že vás nějak zaujmou. Prostě nějak.
  Je toho ode mě, zrovna zde, opravdu hodně, ale bez komentářů, a když už tak plusové. I to je k potěšení. Nebudu napovídat, však je tu chytráků chytrých, v poslední době víc než dost, proto se už k mým postřehům na aktuálno nebudu zde, v jiné formě, již vracet.

 4. O TOM VŠAK NEROZHODNEŠ TY!
  Můžeš se rozhodnout zda si moje slova přečteš, můžeš se rozhodnout zda a jak budeš na ně, (ovšem ty si vybereš pouze něco – souvislosti ti unikají, nebo je nechápeš, i to je možné) reagovat, ale v žádném případě nemůžeš, což mě těší, rozhodnout, zda a kdy sem něco a jak napíšu.
  Máš stejnou svobodu ve vyjadřování, jako já. Tomu snad rozumíš. Nebo také ne?

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *