Jaká je pravda o COVID-19?

Napsal
Sdílet článek

Denně se nejen mimo mainstream začínají objevovat zprávy, které ukazují, že zdaleka ne vše to, co nám podávají média (nejen) hlavního proudu i politici ohledně koronaviru, může být pravda. Vždyť i názory odborníků jsou mnohdy velmi protichůdné! Nemálo zdrojů již potvrdilo, že mnohá úmrtí, která byla deklarována coby úmrtí na koronavirus, neměla COVID-19 jako hlavní příčinu skonu.

Včera mne velmi zaujal článek, zabývající se statistikou úmrtnosti na respirační choroby v Itálii. Porovnává počet úmrtí za stejné období v uplynulých letech a letos. A výsledek je přímo šokující! Cituji ředitele italského statistického úřadu Gian Carla Blangiarda:

„Na území Itálie zemřelo letos v březnu na dýchací potíže 12 352 lidí, loni v témže měsíci přibližně o tři tisíce více, totiž 15 189 a předloni dokonce 16 220.“

Horší byla situace pouze v epicentru nákazy, což potvrzuje také statistika, cituji:

„Tvrdíme-li, že během prvních 21 dnů března se na severu Itálie zdvojnásobila úmrtnost ve srovnání s lety 2015-2019, není to dojem, nýbrž faktický údaj. Když tvrdíme, že v Bergamu je úmrtnost čtyřnásobně vyšší a přechází od průměru 91 úmrtí v letech 2015-2019 ke 398 v roce 2020, referujeme o realitě. Stejně tak, když mluvíme o alarmující situaci v regionu Brescia anebo nárůstu úmrtí mezi lidmi od 74 let věku výše.“

Mimo epicentrum nákazy tedy nedošlo ke zvýšenému počtu úmrtí, naopak, letos bylo v jiných oblastech Itálie zaznamenáno výrazně méně úmrtí na respirační choroby, než v letech předchozích. Navíc, statistika hovoří jasně i o faktu, že nárůst se týká především věkové skupiny nad 74 let. U občanů pod tuto věkovou hranici k nárůstu nedošlo nikde.

Zajímavé, že? Ostatně, všimněte si, že při šíření paniky se zmiňuje jen velmi okrajově nezpochybnitelný fakt, potvrzený z míst, kde proběhlo plošné testování, které odhalilo, že asi polovina testovaných (většinou děti a mladí pod 30 let) neměla vůbec žádné příznaky, přičemž nezanedbatelný byl i počet případů s velmi lehkými příznaky. Média naopak zdůrazňují počet mrtvých a pitvají každý náhodný případ úmrtí někoho mladého. Jenže k takto velmi ojedinělým úmrtím jinak mladých zdravých lidí docházelo i bez této epidemie!

Velmi zajímavý fakt, který se však zcela záměrně zamlčuje, je nárůst úmrtí lidí, kteří nebyli nakaženi koronavirem, ale zemřeli doma jen proto, že se báli navštívit zdravotnické zařízení, aby se nenakazili COVID-19. Občas se někde objeví zcela okrajová zmínka. Proč nám statistika neukazuje celkové počty úmrtí z důvodu strachu a paniky? Stejně tak se objevují případy, kdy nejsou záměrně ošetřeni nemocní, kteří nemají koronavirus, či si musí těžce nemocný léčbu sám hradit, protože koronavirus má při ošetření přednost. A to dokonce i před rakovinou. Tyto druhotné oběti koronavirové paniky pak ze statistik vypadnou, protože jednoduše neměly koronavirus.

Celosvětová statistika k dnešnímu dni hovoří takto:

nakažených: 2 185 956  (jedná se o nákazy potvrzené testem)

úmrtí na COVID-19: 145 478

postižených zemí světa: 201

Kolik lidí žije na celé planetě? Něco kolem  7 750 000 000

Pro nás je zase velmi zajímavý fakt, že země bývalé RVHP zaznamenaly nesrovnatelně nižší úmrtnost na koronavirus, než země bývalého západního bloku, což je přičítáno mnohaleté povinné kalmetizaci. Příčinou mnohem nižší úmrtnosti v těchto zemích je údajně očkování proti TBC, které u nás bylo povinné nejen za minulého režimu, ale proočkovaná je touto vakcínou veškerá populace narozená až do roku 2010. Pak je tedy úmrtnost na COVID-19 v postkomunistických zemích dokonce nižší, než třeba loňská úmrtnost na sezónní chřipku. Ve srovnání se zeměmi, kde k plošnému očkování nedocházelo, máme dokonce 6x nižší úmrtnost na COVID19!

O manipulacích a záměrném vyvolávání nadměrné paniky by pak vypovídal i tento článek, který pro změnu poukazuje na to, že je v médiích zcela záměrně zveličována i stávající situace v USA. V New Yorku jsou prý do statistiky úmrtí na COVID-19 zahrnuta všechna úmrtí, bez ohledu na to, nač daný člověk skutečně zemřel. Němečtí lékaři pro změnu na statistikách ukazují, že počet pacientů s onemocněním respiračního traktu je letos v únoru a březnu nižší než byl loni! Stejné pochyby vyjadřují i němečtí patologové ohledně příčiny úmrtí většiny obětí pandemie.

Už stávající situace, kdy jsou pod nepřiměřeným stresem především starší občané, nijak nenahrává imunitě organismu, obzvlášť u starších lidí, kde je imunita slabší i bez stresu. Vystresovaný senior tak velmi pravděpodobně zemře na nemoc už jen tím, že je jeho organismus pod neustálým napětím, čímž může docházet k výraznému zhoršení celkového zdravotního stavu. Obzvlášť tehdy, kdy má senior i jiné zdravotní problémy.  O vysokém krevním tlaku, který je údajně jedním z faktorů, přispívajících vyšší úmrtnosti na COVID-19, nemluvě.

Rozhodně nechci nic zlehčovat, ale myslím, že zveličování problému také ničemu neprospěje. Navíc, pokud se potvrdí to, co se už nyní tuší, tedy že zde je nemoc již od prosince, pak by to znamenalo, že už tehdy jsme – bez stresu a jakýchkoli omezení – dokázali jako populace epidemii čelit. Sice se údajně nemoc projevovala u mnoha lidí jako déletrvající chřipka, ale nakonec se nějak uzdravili.

Už nyní je jasné, že díky pandemii dojde k vyvolání největší hospodářské krize za posledních 90 let. Krize, která byla už dlouho očekávanou. Navíc, doporučuji sledovat, kdo jako první přijde s vakcínou, která bude nejspíš povinná. Přitom už i mainstream přiznává, že vzhledem k tomu, že po nějaké době lze nemoc dostat znovu, by imunitu očkování zajistit nemuselo. Každopádně Dánsko už přijalo zákon, který nařizuje povinné očkování proti koronaviru a je jen otázkou času, než se připojí další země. Proč má být povinné, není-li zcela účinné?

Myslím, že otázek kolem pandemie je mnohem víc. Co vše se děje za koronavirovou clonou, bez zájmu většiny občanů? Věřte, že málo toho není. Od dovozu vetřelců z Afriky i z řeckých táborů až pro schválení tzv. green dealu. To například jen v rámci EU. Došlo však i k výraznému omezení hotovostních plateb, zvýšení šmírování obyvatel pod pláštíkem péče o zdraví, likvidaci sociálních vazeb, zvýšení nezaměstnanosti, krachu mnoha živnostníků a v neposlední řadě také k  utužování bruselského diktátu.

A na závěr uvádím počet úmrtí na COVID-19 ke včerejšímu dni v 6 zemích bývalého socbloku, kde je 6x nižší úmrtnost, pravděpodobně v souvislosti s plošnou kalmetizací let minulých (neuvádím země bývalé SSSR, kde pandemie nedávno začala a Německo, kde by se údaje musely počítat jen u bývalých občanů NDR, jejichž nižší úmrtnost ovšem o něco málo snižuje i celkovou úmrtnost v Německu). Ve všech těchto zemích má již pandemie svůj vrchol za sebou, počet mrtvých by tedy již neměl nijak významně stoupnout:

Polsko: 314, Rumunsko: 392, ČR: 169, Maďarsko: 142, Slovensko: 8, Bulharsko: 38

Uvedená čísla jsou nesrovnatelně nižší, než v případě plošně neproočkovaných evropských zemí, jako je třeba Itálie, Španělsko nebo i sousední Rakousko. Nemělo by se i toto brát do úvahy? Podotýkám, že většina zemřelých měla i nějaký jiný zdravotní problém, COVID-19 byl tedy jen druhotnou příčinou úmrtí. Většina také patřila do věkové kategorie 75 +…

Názorů na virus je nespočet a to i mezi odborníky. Nicméně čím více se nad celou pandemií zamýšlíte a čím více si toho přečtete a zjistíte si konkrétní data, tím více musíte docházet k názoru, že zde něco opravdu hodně “smrdí”. A netýká se to jen prapodivného původu viru….

 

 

 

 

 

 

(Visited 285 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *