Jan Hamáček má nápad!

Napsal
Sdílet článek

Jan Hamáček v předvolební debatě na CNN PrimaNews prohlásil, že sociální demokracie je jedinou stranou, která předložila řešení pro bydlení.

Vidí to jednoduše. Jak? Spekulantům s neobsazenými byty napálit měsíčně pokutu 3 – 5 tisíc korun. Tím je prý donutí, aby byty pronajali.

Nevím kam Jan Hamáček, ke komu a kdy, šel pro takový „skvělý nápad“. I když pravděpodobnost, že je to jen z jeho hlavy, by mohla, vzhledem k tomu, co předseda soc. dem. předvádí, být velká.

Možná že pan Hamáček půjde, aby co nejrychleji zmizel z politické scény a s ním i celá ČSSD, kterou začal už před lety pohřbívat s radostí Miloš Zeman, ještě dál. Nejen byty, ale i zahrady, zahrádky, které jejich majitelé nechávají z různých důvodů ležet ladem. A také neužívané, nebo jen málo, chaty a chalupy, pokutovat. Pokutu za každé druhé a další auto v rodině? A co počet párů bot? Na co třeba troje letní na osobu? Stačí jedny a víš co? Choď v létě bos, je to zdravé. Nějaké vícekrát než jednou na dovolenou do zahraničí je taky moc. Na druhou a další napálit pokutu, že?

Vraťme se ale k jeho úžasnému nápadu jak vyřešit bydlení. Ještě by mohl určit nutné – podle jeho propočtů – nezbytné metry na bydlení pro osobu a když bude mít rodina o pár metrů víc, tak taky pokutu za nadměrné. Nebo ti tam dáme do pokoje, pokojíku, navíc nájemníka, nájemníky. A nebudeš si hošánku, majiteli bytu, domu, vůbec vybírat koho. To určíme my, abys věděl! Něco takového už tu bylo, že?

Jo jo, pane Hamáčku, tomu se říká pokrok!

P. S. Přátelé, hodíte to za pár dní socdemákům?

  • MAJKA DUBOVÁ
5/5 - (2 votes)
(Visited 94 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *