Jane Kaufman: Je možné, že současná pandemie byla předem naplánována?

Napsal
Sdílet článek

Skutečnost, že COVID-19 byl plánován, by měla být více než zřejmá. Konec konců tisíce, ne-li desetitisíce lékařů, biochemiků a dalších znalců a vzdělaných lidí protestují proti omezením a tvrdí, že neexistuje pandemie. Mnoho z nich se zoufale snaží použít dlouhodobě osvědčené a účinné terapie, ale politický establishment říká: „ne, ne, musí to být vakcína! Pouze vakcína může něco docílit! “

Před vakcínou varují tisíce vědců a lékařských odborníků. Vědí, že je nebezpečné, vědí, že je zhoubné pro naše zdraví, že poškozuje naše těla, že je to nástroj genocidy. Bohužel, nikdo je neslyší, protože jejich hlasy jsou utopeny nikdy nekončící cenzurou médií, sociálních stránek, YouTube, mainstreamových novin a dokonce i specializovaných a dříve prestižních vědeckých časopisů. Všichni tito samozvaní cenzoři fungují jako jeden výhružný policista, připravený zabít každého za jedno slovo opozice proti oficiálně diktovanému názoru.

Všechny informace, které dostáváme, jsou falešné. Počty nemocných a zemřelých jsou manipulovány a nepředstavují skutečnou situaci. Metoda testování je dokonalým nástrojem k tomu, aby byl každý falešně pozitivní, a takové primitivní lži a zjevné nesrovnalosti jsou hanebně předkládány jako pravda. „Oni,“ ať už to jsou kdokoli, kdo nám vymývají mozky tímto způsobem, musí mít o nás velmi špatný názor.

Již v roce 2017 byly po celém světě prodány miliony nevhodných PCR testovacích souprav; patent na testování COVID-19 byl vydán již v roce 2015; Dr. Anthony Fauci zaručil pandemii v roce 2017 a uvedl přesný čas jejího příchodu: v posledním roce prezidentství Donalda Trumpa. Jaký je to prorok! Bill a Melinda Gates jsou další dva vševědoucí, kteří se šťastně usmívají, když oznamují „příští pandemie bude ještě horší a pak nám konečně uvěříte.“

Dokonce byla uspořádána generální zkouška, nazvaná „Event 201“ a my jsme hleděli na seznam podporovatelů a zcela nám uniklo, že jedním z dárců byl George Soros, jehož jméno bylo okamžitě odstraněno z příslušné webové stránky, když vyšlo najevo, že se finančně podbízel ničení a chaosu, který způsobovali BLM a Antifa.

Bylo 16 filmů, které pandemii předpovídaly a několik knih na stejné téma. Stále jsme to nechápali! Olympijské hry roku 2012 měly úvodní představení s námětem pandemie. Rockefellerova nadace vydala přesný popis událostí spolu s předem naplánovaným scénářem na jejich řešení mnohem dříve, než byly hlášeny první případy. Georgia Guidestones dosvědčila tento plán roky a roky dříve a člen rozvědky Dr. John Coleman varoval před v knihách, jejichž stránky jsou dnes zažloutlé časem. Nemluvě o známém konspiračním realistovi Davidu Ickovi, který během uplynulých let vydával nejrůznější varováním.

Co dalšího jsme potřebovali, abychom otevřeli oči a začali přemýšlet a uvědomili si, že je to pravda, že to přijde a že nás tvrdě bouchne a my všichni budeme to zranění cítit po zbytek našich životů.

A pak nám nabídli řešení – vakcínu! Mohli nám zrovna tak dát provaz, abychom se mohli oběsit, nebo ostrý nůž, k smrti bodnutím, nebo nástroj pro rychlý odchod ve formě pistole. Výsledky by byly ve všech případech stejné. Pouze u vakcín přichází konec pomalu a je bolestivější.

Redaktorka OSN Claire Edwardsová souhlasí: COVID-19 byl dlouho plánoval jak v dokumentech, tak v simulačních cvičeních. Organizátoři jako Rockefellerova nadace, Bill Gates, Charles Schwab, Tedros Ghebreyesus a další poskokové globalistů tvrdě pracovali na zavedení všech svých předem naplánovaných scénářů strachu, zjevných a skrytých hrozeb a taktiky ovládání mysli. Bohužel se většina z nás neobtěžovala brát je vážně a proto jsme padli přímo do pasti, připravené těmito klauny.

Ten neuvěřitelný fakt, že škodlivá verze Covid chřipky je tolik podobná škodám, způsobeným mikrovlnnou technologií 5G, byl udupán v uměle navoděném chaosu a nikdo se nepokoušel o jeho záchranu. Jeho zamlčení horlivě urychlila média, která – coby největší lháři ze všech – zcela popírala vliv této neprokázané technologie. Nezklamali nás pouze zdroje jako jsou YouTube a sociální média. Díky důkladné cenzuře všech těchto informací byla jejich zpráva zřejmá: ano, technologie 5G je extrémně nebezpečná, je škodlivá pro všechno živé, včetně rostlin. Buďte varováni, lidé! Jste nesmírně ohrožení a my nechceme, abyste to věděli!

Ale příliš mnoho z nás toho varování nedbalo.

Lékaři nemají s něčím takovým žádné zkušenost a proto nemohou rozpoznat tento vliv na lidské tělo a často špatně diagnostikovali pacienty. A přitom 5G je vojenská technologie; je to zbraň s mnoha různými možnostmi použití. Může být použita pro rozpoznávání obličejů, pro nepřetržitý dohled 24 hodin denně, 7 dní v týdnu (24/7), lze ji použít k vylidnění určitých oblastí. Spolu s nanočásticemi, které na nás předtím nasypaly chemtrails a kterých máme všichni v těle hojně, může 5G aktivovat ty, které jsou vhodné pro současné požadavky, ať už jde o mučení vybraných jedinců, nebo o jejich vraždu. Spolu s očkováním, které je záměrně vybaveno doplňující a podpůrnou technologií, lze snadno dosáhnout úplné kontroly nad světovou populací.

Protizákonná preventivní opatření proti viru menší chřipky, jehož brutalita byla zveličena médii do absurdních rozměrů, již odstranila naše základní práva. Nemáme žádné další občanské svobody, na které jsme byli dříve zvyklí. Malé podnikání je zničeno a možná se nikdy nezotaví. Koneckonců, kdo by chtěl začít podnikat v zemi, kde může vláda kdykoli nařídit uzavření. Důvěra ve vládu je pryč; a oprávněně.

Dnes policie, armáda a dokonce i žoldáci pečlivě dohlížejí na zničení ekonomiky, zničení národního státu, věznění obyvatelstva, brutalizaci starších lidí pomocí nuceného očkování, nucené odebrání dětí z „infikovaných“ rodin a mnoho dalších nezákonností. Před několika stovkami let by všichni byli napadeni rozzuřeným obyvatelstvem, vybaveným zemědělským nářadím a domácími zbraněmi, které by k akci poháněl nekompromisní pocit nespravedlnosti Ale dnešní člověk, uchlácholen každodenní dávkou televizních hypnotik, raději důvěřuje vládě (protože je to snazší a bezpečnější než se proti ní postavit) a poslušně sedí doma a čeká, že někdo jiný něco udělá, nebo že vláda přijde k rozumu.

Nezadržujte při tom čekání dech! Mohli byste se udusit.

Karanténa byla založena na nepatrném počtu lidí. Na příklad v Irsku, 98 úmrtí na chřipku v zemi s 5 miliony lidí, kde ročně zemře přibližně 30 000 na jiné nemoci – byla to opravdu pandemie? Nebo jsme se všichni zbláznili a zhloupli?

Míra úmrtí v domovech pro starší občany je 0,1%, což znamená v překladu jedna osoba z tisíce. Je to pandemie?

Dětem bylo nalháno, že mohou dokázat svou lásku prarodičům tím, že je nenavštěvují! A chudáci staří lidé zůstali sami, aby trpěli nátlakem vyřazení ze společnosti, aby byli uvězněni jako zločinci a neměli nikoho s kým by mohli promluvit, nikoho, kdo by jim mohl pomoci. Je to normální?

Někteří odborníci tvrdí, že při nakupování virus „nechytíte,“ ale chytíte to od členů rodiny nebo od návštěvníků. Jak nerozumní mohou být, že podporují agendu globalistů! Virus není možno „chytit.“ My všichni už ho máme, všichni máme své vlastní viry, které nejsou ničím jiným než malými pomocníky, kteří nám pomáhají udržovat se zdraví.

Ubohé a tolik démonizované viry! Současný stav lékařské profese není povzbudivý, protože tito lidé skutečně věří na nesmyslnou Pasteurovu teorii, že virus je nástrojem infekce. A přitom jsou viry produktem našeho vlastního obranného systému, jsou částicemi našeho organismu a jsou vylučovány, když se do nás dostane cizí škodlivá látka. V tom případě imunní systém způsobí v buňkách tvorbu virů, které cizí látku zachytí a spolu s ní vyjdou ven.

Odcházejí různými způsoby. Odcházejí potem, skrze výkaly a také dýchacím ústrojím. Prostě je vydechneme ven. A tady přicházejí v úvahu roušky, které jsou na nás nanuceny prý kvůli ochraně druhých, ale ve skutečnosti zadržují naše vlastní viry, které zkouší dostat ven nám škodlivé látky a nedovolí jim opustit tělo. Pak tyto viry znovu vdechneme zpátky a to jak viry, tak i škodlivý materiál, kterého nás zkoušejí zbavit a takto je vdechujeme stále dokola. Dá se očekávat, že tímto způsobem později určitě onemocníme, což je skutečný záměr za rouškami.

Navíc je tu také otázka kyslíku, kterého je s rouškami přes obličej nedostatek, a který jistě způsobí poškození mozku a degenerativní onemocnění u mnohých, obzvláště u těch horlivých a příliš poslušných. V kombinaci s karcinogeny používanými ke konzervaci roušky samotné je zajištěna zkáza těch, kteří tyto hadry fanaticky přes obličej nosí.

Podívejte se na toto krátké video, kde člověk předvádí, jak málo účinné jsou roušky coby ochrana druhých.

Pro ty, kteří přemýšlí, je to zjevné: je to genocida. Koneckonců, bylo to předpovězeno mnohokrát, znovu a znovu. Ti, kteří ze zákulisí vládnou našemu světu, nás tu nechtějí. Myslí si, že sníme všechno jejich jídlo, vypijeme všechnu jejich vodu a spotřebujeme veškerý jejich benzín. Chtějí mít všecko jen pro sebe, chtějí všecko vlastnit. Nechápou, že Země je dost veliká, abychom se sem všichni vešli a měli se dobře. Nechápou, že máme k dispozici neomezené zdroje a že nikdo nepřijde zkrátka.

V současné době připravují potravinovou krizi. Nechtějí, abychom jedli maso, nechtějí, abychom vlastnili své příbytky, měli svá vlastní auta, starali se o své děti. Chtějí nám děti vzít a dát je vládě, nebo pedofilním gangům. Naše domovy chtějí dát nelegálním útočníkům z Afriky (což už se chystá v Německu) a zakázat nám cestovat. Chtějí ovládat každý náš pohyb, každou naši myšlenku. Chtějí zastavit technologický pokrok s výjimkou některých oblastí, které by přísně kontrolovali. Nebude pro nás žádná elektřina nebo teplo, žádný benzin pro naše auta. Všichni budeme nahnáni zpět do středověku, budeme žít na ulici nebo v jeskyních, pod mosty a v kanalizačním bludišti. To je život, který pro nás chtějí.

Není na čase něco s tím udělat?

  • Jane Kaufman
5/5 - (2 votes)
(Visited 588 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Naše těla obsahují 380 000 000 000 virů a náš organizmus s nimi žije v symbioze. +60 000 000 000 bakterií.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *