JAR: Další brutálně zavražděný běloch byl pobodaný a měl utaženou smyčku kolem krku

Napsal
Sdílet článek

Zejména v posledních letech se stal v Jihoafrické republice bílý farmář lovnou zvěří. Vraždy bělochů jsou často velmi brutální, přičemž ne vždy je pachatel dopaden. Ostatně, o dopadení pachatelů zřejmě ani není zájem. Tentokrát byl zavražděn jednadvacetiletý mladík, přičemž vražda sama byla velmi brutální a pachatelé nebyli dopadeni…

21letý muž byl brutálně zavražděn v Jižní Africe. Byl nalezen s lanem kolem krku, přivázaný ke kůlu.

V pátek ráno byl nalezen 21letý Brendin Horner brutálně zavražděný. Mladík pracoval jako manažer na farmě ve městě Paul Roux.

Podle policie byl Horner napaden neznámým počtem útočníků, když byl ve čtvrtek v 19 hodin na cestě domů z otcovy farmy. Rodina ho hledala, ale nemohla ho najít a nemohla se mu dovolat. Nakonec ho našla v pátek ráno v 10 hodin na poli jeho přítelkyně s otcem.

Na místě byl prohlášen za mrtvého se zraněním hlavy a obličeje. Kolem krku měl z lana uvázanou smyčku a byl přivázaný ke kůlu. Nůž byl nalezen na místě činu, mladík měl v těle mnoho bodných ran. Auto oběti bylo také později nalezeno opuštěné, plné krvavých skvrn.

Motiv vraždy není znám. Zatím nebyl zatčen žádný podezřelý.

Motiv? Myslím, že ten si lze jednoduše domyslet. Ubodán a uškrcen najednou, to už chtělo hodně nenávisti. Každopádně podobně brutálních vražd už bylo v letošním roce v JAR tolik, že se docela divím, že už běloši houfně neutíkají.

Neměly by evropské země – především pak velká Británie  a Holandsko, odkud pocházeli předkové jihoafrických bělochů – přijímat raději tyto potomky svých vlastních občanů, než džihádisty z Afriky a Středního východu???

 

5/5 - (2 votes)
(Visited 157 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Tak na facebooku hatefreeculture tomu rikaji mezirasova interakce.

    Budeme se venovat mezirasove interakci v Jizni Africe, kdyz jsem to cetl tam jsem tomu nemohl uverit.
    Fakt nejsou normalni.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *