JAR – další útok na farmu, muž byl zbitý a svázaný, manželka a dcery (15 a 11 let) brutálně znásilněny

Napsal
Sdílet článek

Další útok na jihoafrickou farmu a opět bílé oběti a černí pachatelé. Děje se to neustále, avšak většina světa se o tyto útoky nezajímá. Především zde nejsou ty “správné” oběti a správní útočníci. Situace v JAR se v poslední době velmi vyhrocuje, bílí obyvatelé se stali lovnou zvěří. Zatímco Evropa přijímá s otevřenou náručí džihádisty z celé Afriky i Blízkého východu, těmto lidem, potomkům Evropanů, azyl nenabídne..

Od začátku července zažívá  Muldersdrift nárůst trestných činů, především loupeží v obytných domech na farmách. K jednomu takovému incidentu došlo před pár dny na farmě podél Beyers Naude Drive v oblasti Zwartkop. Tři vetřelci tam vtrhli do domu farmářské rodiny, přičemž dva z nich byli ozbrojeni ručními zbraněmi. Jakmile byli uvnitř, nařídili 73letému muži, aby si lehl a pak mu svázali ruce a nohy. Lupiči požadovali peníze, ale když je nemohli najít, zmlátili ho. Po prohledání mu vzali mobil.

Podezřelí pak odtáhli jeho ženu (46 let), a jeho dcery ve věku 15 a 11 let do jiné místnosti a tam je brutálně znásilnili. Tyto zločiny se v dané oblasti staly opakovaně, útoků se účastní vždy tři až šest zločinců ozbrojených zbraněmi. Ve všech hlášených incidentech podezřelí násilně vstoupili do domů obětí. Při některých loupežích došlo nejen k fyzickému napadení majitelů, ale také ke znásilnění.

“Členové komunity byli vyzýváni, aby byli ostražití a zpřísnili svou domácí bezpečnost a aby byli ve svých domovech ve střehu zejména mezi 19:00 a 04:00 hodinou. Také by občané dané oblasti měli hlásit jakýkoli podezřelý pohyb,” oznámila policie. Tedy policie jim radí, aby raději nespali?? Nebo si mají rozdělit noční hlídky, když policie ani po sérii útoků pachatele nedopadla či snad dopadnou nechce?

Útoky na jihoafrické farmy se staly stále častějšími, přičemž některé zprávy tvrdí, že zemědělství patří nyní v JAR k nejrizikovějším druhům obživy. Skupina pro občanská práva AfriForum uvedla, že oficiální statistiky počty útoků záměrně výrazně podhodnocují. Skupina také zdůrazňuje často extrémní brutalitu útoků, přičemž oběti jsou někdy mučeny nářadím, včetně letlamp a vrtaček.

Africký národní kongres (ANC), což je strana, která vládne v Jižní Africe, nedávno rozhodl o vyvlastnění farem bílých majitelů bez náhrady. Zde je vlastně odpověď pro všechny, kdo neustále tvrdí, že by měli jihoafričtí bílí farmáři emigrovat. Nemohou, jejich majetek je de facto vyvlastněn. Pokud by se rozhodli odejít, farmu nemohou prodat, stejně jako její vybavení.

Kdo má dostatek peněz na to, aby se mohl přestěhovat tisíce kilometrů kamkoli mezi bílé, ten už většinou jistě v JAR nežije.  Jenže ti chudší, de facto díky vyvlastnění jejich majetku nemajetní, si nejspíš ani nemohou dovolit koupit si nemovitost či farmu v jiné zemi a ještě si zaplatit poměrně drahou cestu.

To víte, různé promigrační neziskovky, EU či Velká Británie sice o Afričany zájem mají, ale jen o ty správně “opálené”. Bílým v žádném případě nepomohou, o to spíš že ani nejde o muslimy. 

(Visited 1 083 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. ono vůbec ta JAR je sama o sobě dost drsná prasárna-ať ti negři,kteří neustále ůtočí na bílé “farmáře”,tak to jejich “farmaření”,které by se v každé jiné civilizované zemi dalo pokládat za barbarství a množírny toho nejhoršího kalibru…
    Po kovidových sračkách jsem viděl/slyšel/četl o tom,jací jsou v Číně šílení,jak žerou netopýry atd-a co Vietnam,Thajsko,Japonsko,Severní Korea,Laos a ti nejhorší ze všech-“demokratická” jižní korea,která je opravdovou zemí nad kterou zůstává normálnímu(bílému)člověku rozum stát??Opravdová zem nelidských kreatůr-a hyunday nebo samsung na tom nezmění vůbec nic!!!!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *