JAR – další velmi brutálně zmasakrovaná bílá rodina, mohutné protesty bílých farmářů (video)

Napsal
Sdílet článek

O tom se nikde v mainstreamu nedozvíte. Případy, jako je tento ,se v Evropě tají, přece nelze ukazovat údajně „demokratickou“ JAR ve špatném světle. Přitom v JAR hovoří o posledním masakru (jinak to nelze nazvat) jako o zatím nejbrutálněji vyvražděné bílé farmářské rodině v oblasti. V reakci na tuto brutální několikanásobnou vraždu pak proběhla mohutná demonstrace, které se účastnily zástupy farmářů v traktorech i autech.

Rodiče a jejich dcera byli brutálně napadeni na jejich farmě v Jižní Africe v neděli. Poté byli uneseni, zavražděni a policie nyní našla všechna těla.

Od roku 1994, kdy v Jihoafrické republice převzala politickou moc Sociálnědemokratická strana ANC, kterou Spojené státy označily za teroristickou, došlo v zemi k tisícům brutálních vražd bílých farmářů.

Příbuzní dosud vyvražděných farmářů prohlašují vraždy za rasistické kvůli násilí, které takřka vždy doprovází mučení a proto, že v souvislosti se zločiny často nic není ukradeno. Nyní došlo k dalšímu takovému útoku v Hartswateru na Severním mysu.

Danie (83) a Breggie (73) Brandovi a jedna z jejich dcer Elzabie (54) byli napadeni v jejich domě. Podle jihoafrických médií se jedná o nejbrutálnější vraždu, k jaké kdy v této oblasti došlo.  Všude na místě činu se nacházela spousta krve. Tělo dcery bylo  nalezeno na pastvinách, zatímco matka a otec byli pověšeni na stromě.

Za brutální vraždu byli zatčeni čtyři muži a žena ve věku 18, 19, 20, 36 a 42 let. Jsou podezřelí z vražd, únosu a loupeže. Jeden z podezřelých řekl, že těla pověsili na strom v poli, přičemž poblíž těl pověšených rodičů leželo na zemi pohozeno tělo jejich dcery. Tělo dcery bylo údajně extrémně zmasakrováno.

Na protest proti brutální vraždě nyní lidé z Hartswateru protestovali tím, že na silnici vytvořili dlouhou, několikakilometrovou kolonu.

Perličkou, kterou možná mnoho lidí v Evropě neví je, že k hlavním evropským sponzorům rasistické černošské ANC  patřili Švédští sociální demokraté, kteří jí i díky značným finančním injekcím pomohli  k moci. Stovky milionů byly zaslány této teroristické skupině prostřednictvím tajných fondů a imaginárních projektů. Samotné Švédsko dalo na jejich podporu dohromady dokonce více, než velké evropské země.

Rasistický jihoafrický režim tedy do značné míry sponzorovaly i evropské země. Tytéž země však ani nenapadne nabídnout azyl vyvražďovaným bílým farmářům, jejichž předkové z Evropy pocházeli.

A právě Švédové, kteří tak štědře podporovali současný rasistický režim v JAR, přijmou s otevřenou náručí třeba černého teroristu z některé z afrických bojůvek či somálského násilníka raději, než dnes na životě ohroženou bílou farmářskou rodinu.

A na závěr se ptám: Kdepak jsou všichni ti údajně „antirasističtí“ aktivisté??

WHITE LIVES MATTER!!!

 

 

5/5 - (2 votes)
(Visited 5 281 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *