Je šance na zákaz Antify také v Evropě?

Napsal
Sdílet článek

Jak jistě víte, tak Donalda Trumpa přešla trpělivost, proto se rozhodl, že Antifu zakáže coby teroristickou organizaci. V USA má Antifa podporu opozičních demokratů, v minulých volbách prezentovaných Clintonovou. Tedy šance na zákaz by zatím byla, ovšem je diskutabilní, jak dlouho by takový zákaz vydržel. Stačí, aby se k moci opět dostala Trumpova opozice a tato otevřeně teroristická organizace bude opět – coby dlažebními kostkami ozbrojená pěst režimu – povolena.

V reakci na Trumpa se ozvala také AfD ústy Petra Bystroně, který doporučil se zabývat Antifou i v Německu. Ovšem tento návrh má jeden velký háček: v Německu je současným vládnoucím establishmentem Antifa hojně využívána. Její členové totiž pravidelně útočí proti účastníkům různých protimigračních a protiislámských demonstrací. Ty jsou de facto i demonstracemi protivládními, protože politika německé vlády je jasně promigrační a proislámská.

Vždyť třeba každá demonstrace Pegidy je doprovázena násilnostmi ze strany Antify.  Úplně stejným způsobem pak funguje Antifa i v jiných evropských zemích, kde bývá také využívána proti demonstracím odpůrců režimu, tedy odpůrců migrace, multikulturalismu, islamizace a EU, která vše uvedené prezentuje. Je to tedy právě EU, komu se Antifa a podobné, na ni napojené bojůvky (jako např. GNWP) náramně hodí.

Proto si myslím že v zemích EU je se stávajícím vládnoucím establishmentem zákaz Antify zcela nepředstavitelný. Ostatně, strany, které jsou na Antifu zcela nepokrytě napojené, jsou v některých vládách či tam směřují a jsou prozatím v opozici. Antifu v různých evropských parlamentech zastupují zpravidla Zelení nebo – jako u nás – Piráti. Antifa a členové těchto stran se zpravidla účastní i stejných demonstrací třeba pod heslem “Uprchlíci vítejte” či pod duhovou vlajkou.

Jenže tyto strany považují v EU i v jednotlivých národních státech za “demokratické”, přičemž většina ostatních probruselských stran se jim podbízí do koalic na všech úrovních politiky. Těmto zeleným stranám rostou preference takřka všude, což je důsledek patřičné ideologické “masírky” na školách, ale také v mainstreamových médiích, která je bezvýhradně podporují.

Tedy zakázat v jakékoli zemi EU Antifu by znamenalo jít proti celé jedné bruselské frakci, ale především – jít proti tzv. “evropským hodnotám”, které Brusel sám prezentuje. K nim  patří především podpora muslimské invaze, protěžování jakýchkoli menšin (rasových i sexuálních), multikulturalismus, genderismus. A samozřejmě neustálý boj proti těm, kdo zásadně odmítají migraci, islamizaci a především kdo se absolutně v ničem neztotožňují s výše uvedenými zvrácenými “evropskými hodnotami”.

Petr Bystroň z AfD prohlásil: „Nabízíme Donaldu Trumpovi, aby prozkoumal a odhalil vazby mezi mezinárodními antifašistickými, mediálními a politickými lobbistickými skupinami, aby umožnil další právní a politické kroky proti těmto teroristům.” Bystroň dále vyzývá ostatní politiky, aby následovali Trumpova příkladu a mezinárodně vystoupili proti Antifě.

K podobnému prohlášení se odhodlal také holandský politik Geert Wilders, předseda nizozemské PVV. V tiskovém prohlášení napsal: “Antifa nenávidí svobodu a právní stát. Šíří zastrašování a násilí po celém světě. Nenávist k vlastní zemi je jejich kyslík. Říkají si antirasisté a antifašisté, ale ve skutečnosti jsou to noví fašisté a rasisté naší doby.“ 

K podobným výzvám se odhodlávají výhradně ti politici, kteří mají s Antifou vlastní neblahé zkušenosti. Je to právě Antifa, kdo narušuje jejich mítinky. Vzpomeňte si na loňský mítink v Praze, spojený s demonstrací proti EU, kde se sešli zástupci protibruselských a pronárodních stran. Mimo organizátora, naší SPD, tam byli i další evropští politici podobných názorů, včetně výše uvedeného Geerta Wilderse. Mezi účastníky tzv. “hlukové olympiády”, která měla demonstraci narušit, nechyběli právě ani zástupci Antify, pod vlajkou EU tam pak s nimi svorně troubili a pískali také členové a sympatizanti Pirátů, bok po boku s omladinou z KSČM. 

V Evropě tedy na zrušení této teroristické organizace, podporované Bruselem, nikdy nedojde. Pokud Antifu kdekoli v EU postaví mimo zákon, pak jedině v případě, že se podaří v dané zemi sestavit takovou vládu, která by byla ochotna do toho jít a následovat Trumpovy kroky.

A na závěr ještě aktuální video z USA, kde Antifa nadšeně aplauduje na demonstraci v USA muslimovi, který vykřikuje islamistická hesla a ono obligátní “Allahu Akbar”. Ostatně, všichni dobře víme, že i pirátské strany založil muslim, není tedy nic zvláštního, že právě muslimům dělá Antifa užitečné idioty: (pozn. videa z twitteru bývají často blokována, pro shlédnutí stačí kliknout vpravo dole pod videem  na přechod na originální twitterový účet). 

 

(Visited 249 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. Onehdy jsem na nějakém americkém servru pod podobný článek napsal komentář “the real planet of the apes” a co udělala cenzura? >)

  2. já nevím,ale na tom videu jsem viděl nějakýho hulákajícího opičáka a na setinu sekundy se tam tuším mihla samice orangutana-ty dvě černý hovna hlídal kordon policajtů,jinak na videu nebylo vidět vůbec nic jinýho

    1. Podle toho, co u toho psali, tak ti, co mu kolem aplaudovali, byli demonstranti z Antify. Oni nejsou vidět, protože to natáčeli, občas se kolem jen mihnou jejich stíny a je slyšet, jak ho povzbuzují.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *