Je Skaut politická neziskovka?

Napsal
Sdílet článek

V souvislosti s úsporami státního rozpočtu se občas nadnese otázka (ne)podpory politických neziskovek, vysávajících z rozpočtu miliardy. Těchto vysoce ziskových neziskovek je u nás jako máku, přičemž část z nich nás nenechává na pochybách, že jejich hlavní náplní je politická propaganda. Tedy propaganda konkrétní ideologie, ne jakékoli. Na to, aby se vaše neziskovka stala tou systémem podporovanou, musí podporovat multikulturalismus, islám, nezřízenou migraci, EU, LGBT, genderismus, militantní feminismus a menšiny. Jen cikánských neziskovek je více, než sto! Najdeme u nás však i několik desítek multikulturních, promigračních a integračních neziskovek, což je zajímavé v kontextu toho, že nám už několik let vláda tvrdí, že je u nás jen dvanáct migrantů.

Nejhorší ze všeho jsou pak neziskovky, které přímo působí na děti a mládež. Mnohé se tím ani netají, ostatně, kdo z vás ještě neslyšel třeba o programu „Jeden svět na školách“ nechvalně známé vysoce ziskové neziskovky Člověk v plísni. V poslední době se zase ozývá například Rozumek s jeho OPU – tato neziskovka má jediný úkol – přitáhnout k nám co nejvíce muslimských parazitů a to za jakoukoli cenu, třeba i za tu, že nám sem usadí celou buňku vojáků ISIS.

Ale mnohé politické neziskovky jsou navenek apolitické a zaštiťují se nějakou jinou bohulibou činností. Ostatně, také Člověk v plísni se snaží své nekalé praktiky zakrývat jinou, apolitickou činností, která má být jen zástěrkou jejich skutečné činnosti, za níž jsou velmi štědře placeni. Neziskovek, které jezdí po školách, kde šíří politickou propagandu, je však víc, většina se s tím však nijak netají. Odhalit tedy všechny tyto škodící parazity by snad nemuselo být až tak složité.

V tomto článku se však chci věnovat jiné neziskovce, která pod pláštíkem prospěšné volnočasové neziskovky pro děti a mládež skrývá nepokrytou politickou propagandu. Konkrétně mám na mysli skautskou organizaci. V případě, že by se skutečně jednoho dne podařilo uzákonit zákaz financování politických neziskovek a ty by přestaly být financovány ze státního rozpočtu, mohl by právě Skaut, resp. Junák z tohoto seznamu vypadnout.

Přitom, podíváte-li se na stránky této neziskovky, tak se zcela jasně jedná o politickou neziskovku jako vyšitou. Jen se skrývá pod pláštíkem bohulibé organizace, pomáhající se starat o volnočasové aktivity dětí a mládeže. Avšak ve volném čase vám tato organizace udělá z vašeho dítěte pravého kovaného sluníčkáře, velmi pevně ideologicky ukotveného. Na první pohled to tak možná nevypadá, nicméně zabrousíte-li dál, zjistíte například následující – cituji tento zdroj:

„Program Erasmus + má zvláštní kapitolu věnovanou „projektům mládeže“ a podporuje mnoho různých aktivit ve skautingu, za podmínky, že se realizuje ve spolupráci s dalšími skauty nebo mládežnickými organizacemi v Evropě a někdy i mimo Evropu.
Ráda bych upozornila na aktuální zaměření „Višegrádské“ finanční podpory, která má strategickou prioritu pro rok 2016 “Migrace a Integrace”.

Výše uvedený zdroj doporučuje rozličné granty a dotace přidělované právě skautským oddílům. Všímáte si, oč se konkrétně jedná? Už v roce 2016, tedy 4 roky nazpět byl hlavním doporučovaným grantem konkrétně pro země V4, tedy země, kde občané zatím odmítají masovou invazi z muslimských zemí, právě grant, který měl z dětí „vytvořit“ uvědomělé vítače migrantů, nadšené multikulturalisty.

Je nasnadě, že tohoto grantu většina oddílů nejspíš využila, obzvlášť, pokud byl tak lákavý a výhodný po finanční stránce. Brusel si tedy tímto platí výchovu nové sluníčkové generace. A jistě není žádná náhoda i to, že je prioritní program „Migrace a integrace“ určen právě zemím V4.

Dalším počinem politické propagandy skautské organizace byla propagace Drahoše před volbami do Senátu. Tehdejší teatrální vystoupení stahovače králíků máme snad všichni v živé paměti. No, jak je vidět, tak na Pražáky zabralo a pan „Nevím, zeptal bych se“ je v trafice pro odložené politiky, Senátu.

Skaut je často také jakýmsi předstupněm Antify, mnohé děti touto politickou mládežnickou organizací odkojené pak končí v teroristické Antifě, či mezi extremisty v protibělošské rasistické organizaci GNWP.

Pokud se tedy bude jednou rušit jakákoli podpora politických neziskovek, mělo by se myslet i na to, že mnohé z nich provádí nepokrytou politickou propagandu právě pod pláštíkem nějaké jiné, bohulibé činnosti. Ta samozřejmě může být součástí programu také, ovšem v reálu je jen zástěrkou skutečně zamýšleného účelu jejich činnosti. Ostatně, vzpomeňte si na Pionýra či SSM z dob našeho mládí. Není snad dnes Skaut takřka „totéž v bleděmodrém“?

Konečně, také fakt, že hlavním sponzorem politicky motivovaných grantů je EU, je jen potvrzením škodlivosti bruselského molocha. V zájmu vybudování multikulturní islamizované 4. říše se neštítí sponzorovat ideologické vymývání mozků dětí škodlivým multikulturalismem. A zajímavé na tom je především zaměření na děti a mládež zemí V4.

Nehodil by se tento článek spíš jako pokračování snad nekonečného seriálu, který poukazuje na škodlivost EU?

5/5 - (5 votes)

(Visited 187 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *