Jane K.: Je to očkování anebo je to něco jiného, co před námi tají?

Napsal
Sdílet článek

Dr. Joseph Mercola říká, že očkování proti koronaviru není vakcínou ve skutečném smyslu slova. Jedná se spíše o experimentální genetickou intervenci, která může předčasně zabít velké množství lidí a způsobit velké zdravotní potíže ještě velkému počtu lidí po zbytek jejich života. Všichni, kteří mají další zdravotní problémy, jako je revmatoidní artritida, Parkinsonova choroba nebo větší množství toxinů v těle z potravy nebo z jejich okolí, obvykle po takovém očkování zemřou.

Do vakcíny jsou přidány lipidy (organické mastné kyseliny, jako jsou oleje, vosky nebo steroidy, které se rozpouštějí pouze v rozpouštědlech) a polymery (syntetické materiály, jako jsou plasty), aby se zabránilo rychlé degradaci virové mRNA. Tyto látky se přidávají ve formě polyethylenglykolu (PEG), který je silným alergenem. Podle některých zdrojů je alergická reakce (anafylaxe) na tuto látku až 50krát vyšší než při pravidelném očkování proti každoroční chřipce. Asi 70% Američanů již má tuto alergii, takže lze očekávat, že zbytek světa nebude příliš daleko.

Všechny tyto informace jsou před námi tajeny a jejich autoři jsou diskriminováni. Sám Dr. Mercola čelí mnoha hrozbám.

Molekulární bioložka a badatelka říká …

Dr. Judy Mikovits, která pracovala na vývoji podobných nebezpečných látek (spolu s Dr. Fauci), nedávno vydala knihu s názvem „Případ proti rouškám: Deset důvodů, proč by používání roušek mělo být omezeno“ (The Case Against Masks: Ten Reasons Why Mask Use Should be Limited). Kniha však není v oběhu a ani ona sama ji nemůže získat. Je to proto, že velká knihkupectví, jako je Amazon, skoupila všechny výtisky od vydavatele a zamkla je někde ve skladě. Nechtějí, aby lidé věděli pravdu Ti, kdo se této záležitosti chtějí vážně věnovat, si však knihu mohou stáhnout v Angličtině ZDE.

Dr. Mikovits říká, že současné očkování proti koróně by mělo být zakázáno a ne propagováno. Lidé mají na ně vážné následky a mnozí umírají. Částice mRNA v nich obsažené nejsou přírodní, ale syntetické. Při kontaktu s živým, skutečným chřipkovým virem čelí očkovaní lidé silnému konfliktu, na který může mnoho z nich zemřít.

Dalším problémem mRNA bylo, že v bezpečných dávkách nebyly tyto viry dostatečně silné, aby měly dostatečný vliv na onemocnění, proti kterému byly vyvinuty. Proto museli výrobci použít mnohem silnější dávky, které mohou ohrozit zdraví a pro některé mohou být životu nebezpečné.

mRNA je vložen v nanočásticích, které se skládají z výše uvedených lipidů, aby naše tělo nenapadlo okamžitě obsah, protože není zvyklé na volné mRNA. Tyto nanočástice představují další nebezpečí: pokud se rozloží příliš rychle, pak vydá příliš mnoho očkování najednou, což může být smrtelné.

Po rozkladu, i když postupném, se mRNA vydá na místa, kde se nachází endogenní gammaretrovirová obálka zvaná Syncytin, která je zakódována v lidském genomu. Tato místa jsou hlavně v mozku a očkovaní lidé mohou podlehnout roztroušené skleróze nebo meningitidě nebo zánětu páteře. To bylo patrné již v předběžných testech na lidech, ale bylo to potlačeno s poznámkou, že „ti už to měli dříve“, což nebyla pravda. Testování na zvířatech bylo záměrně vynecháno, protože všechna experimentální zvířata po očkování uhynula.

Takže můžeme očekávat doslova propuknutí závažných onemocnění, jako jsou cévní problémy, různé druhy rakoviny, Alzheimerova a Parkinsonova choroba, migrény, bolestivé problémy, jako je fibromyalgie a revmatoidní artritida, onemocnění ledvin, neurodegenerativní onemocnění, psychózy, poruchy spánku, autismus a mnoho dalších.

Jakékoli změny, které tyto očkování lidem způsobí, budou trvat velmi dlouho, často po zbytek jejich života. Je také možné, že se změna základního DNA projeví i v dalších generacích.

Je zřejmé, že se nejedná o snahu chránit nás před běžnou chřipkou, která má 99,99% šanci na vyléčení. Nejde o snahu zlepšit náš život, vytvořit lepší svět a uzdravit celé národy. Ne, toto je normální a vulgární GENOCIDA. Chtějí nás vyhladit, pokud možno celých 90% světové populace a to je skutečný záměr za globálním očkováním.

Šílená banda psychopatů převzala zákeřným způsobem světové vedení a ovládala všechny představitele států jako cvičené tajtrlíky (všichni zahájili stejná „opatření“ proti koróně současně!). Tito lidé si myslí, že už nás už nepotřebují a chtějí nás nahradit robotikou.

Existuje také záměr upřednostnit očkování černochů a menšinových skupin. Představuje se nám to jako pokus o vyrovnání minulého útlaku. Ale jak říká Dr. Simone Gold, je dobře známo, že černí a hnědě zbarvení lidé mají přecitlivělost na očkování. To znamená, že nejde o jejich upřednostňování, ale o jejich vyhlazení!

Co dělat když očkování dostaneme a pak toho těžce litujeme

Často toho mnoho nezbývá. Dr. Mercola však říká, že může pomoci čistá strava bez chemikálií a bez škodlivých přísad. Cokoli se vyrobí v továrně, není pro takovou osobu. Vyvarujte se všech rostlinných olejů, všechny jsou škodlivé. Ony tolik vychvalované omega-6 tuky, jako je kyselina linoleická, mohou zničit mitochondriální funkci. Je užitečné navodit ketózu a podporovat ji časovanou dietou (tj. být napůl hladem). Tělo pak namísto cukrů konzumuje ketózu.

Je také pomocné odstranit kovy a jiné škodlivé látky z těla, kde může pomoci vitamin C ve zvýšených dávkách. Odstranění glyfosátu (Roundup), kterého máme všichni hojně, protože nerozumní zemědělci nyní sklízejí pole s pomocí Roundupu, lze docílit použitím glycinu, asi 3 gramy (půl čajové lžičky) několikrát denně.

Je také důležité sledovat kyselost organismu (pH) a udržovat ho na neutrální úrovni. Dočasné snížení kyselosti lze dosáhnout čtvrtinou čajové lžičky jedlé sody ve vodě. Důležitý je také vitamin D, B-komplex a N-acetylcystein nebo NAC. Z neznámého důvodu se u nás sežene pouze na lékařský předpis, což je nesmysl. V Německu se sežene bez předpisu, ale mají ho pouze v kombinaci s aspartamem. Z Ameriky je možno objednat čistý, bez přísad a bez receptu – pokud ho ovšem zákeřná a nepřátelská celnice dovolí vydat.

Merck to moudře vzdal

Snad nejlepší cestou v tomto zběsilém hledání vakcín se dal farmaceutický gigant Merck, jehož vedení prohlásilo, že se vzdávají výroby vakcín a raději se zaměří na výrobu antivirových léků. To je velmi rozumný názor. Jejich první produkt, MK-7110, prokázal ve třetí fázi testů schopnost zabránit více než 50% závažným následkům a úmrtí u lidí s koronovou chorobou.

Merck říká: „Je efektivnější dostat virus a zotavit se, než být očkován.“ Po rozsáhlém výzkumu došli k závěru, že vakcíny skýtají menší ochranu než když člověk virus dostane a sám si proti němu vyvine protilátky.

Na Slovensku se rovněž zachovali rozumně

Slovensko je prvním státem v Evropské unii, který povolil starý, známý, dobrý a osvědčený lék Ivermectin proti koróně. Povolili tento lék nejen jako léčbu nemoci, ale také jako prevenci. Doufejme, že ostatní národy brzy přijdou k rozumu a budou následovat tento příklad.

Molekulární genetička a profesorka na Universitě v Dublinu říká …

Dr. Dolores Cahill potvrzuje, že takzvané očkování proti koróně není očkováním, ale způsobem genetické manipulace. Říká, že ti, kteří budou mít alergickou reakci v prvním týdnu po očkování, by neměli dostat druhou dávku. Ta hlavní a podstatná reakce však přijde někdy v únoru až březnu, možná o rok později, kdy očkovaná osoba přijde do styku se skutečným, živým chřipkovým virem, proti kterému byla očkována. Samotné očkování již změnilo imunitní systém na méně účinný a učinilo z očkovaného člověka geneticky odlišného tvora.

Za normálních okolností musí imunitní systém z těla dostávat škodlivé cizí látky, což je jeho funkce. Ale v tomto případě, když přijde do kontaktu se živým virem, nejprve zkontroluje své vlastní buňky v těle a zjistí, že v nich je již stejný cizí protein obsažen. A to je, když zaútočí na tyto buňky, aby zničil cizí materiál. Útočí však na své vlastní buňky a ničí své vlastní orgány. Asi o týden později některý orgán selže. Tato osoba pak vydrží jen asi týden či dva, než zemře.

Problém je v tom, že není jisté, zda očkování obsahuje pouze mRNA koronaviru nebo ještě jiné mRNA, jiných typů chřipek. Pokud by těchto mRNA bylo více, pak by tato osoba podlehla každé další chřipce, která by šla kolem. Dále, i když je ve vakcíně pouze jeden typ mRNA, když je velká část lidí očkována a tím připravena ke zničení, pak bude mezi celosvětovou populaci uvolněn stejný živý virus a všichni očkovaní mu podlehnou. Přiznejme si to: je to plán; je to genocida.

Jak si vedou první očkovaní po celém světě

Zpráva ze dne 24. ledna 2021 potvrdila, že do 10 dnů od obdržení experimentální vakcíny mRNA od výrobce Pfizer zemřelo na Gibraltaru 53 lidí. Gibraltar je malý, skalnatý ostrov, který spadá pod britskou vládu. Žije tam jen asi 32 000 lidí a po celý rok, do 9. ledna 2021, měli pouze 16 úmrtí na koronavirus. Ale 9. ledna dodala Anglie 6000 vakcín a lidé začali okamžitě umírat.

Tyto problémy se samozřejmě nepřičítají očkování, ale důsledkům koronaviru.

Ke stejnému datu byly i další důsledky nových očkování, a také další úmrtí, například:

  • 7 mrtvých a 100% infikovaných koronou ve španělském domově důchodců;
  • 24 mrtvých během 3 týdnů v britském domově důchodců;
  • 10 mrtvých, 51 velmi silných vedlejších účinků v německém domově důchodců;
  • 29 mrtvých v Norsku;
  • 24 mrtvých a 137 nakažených chřipkou v New Yorkském domově důchodců;
  • 4 mrtví v Israeli;
  • Několik zdravých a i mladších lidí, včetně amerického komentátora Larry Kinga a basebalové legendy Hank Aarona zemřeli na následky očkování.

V Itálii bylo hlášeno několik úmrtí mezi zaměstnanci zdravotních zařízení a jinými očkovanými, z nichž nejvíc pozornosti vzbudil případ mladého lékaře (na obrázku níže), který byl v dokonalém zdravotním stavu, který spadl na zem při tenisu a zemřel na srdeční zástavu. Stejně tak mladá zdravotní sestra a chirurgický technik zemřeli ve spánku na infarkt. Lze očekávat, že hlavní tisk uvede tato úmrtí jako „koronová“ úmrtí.

K 29. lednu 2021 bylo americkému CDC celosvětově hlášeno 501 úmrtí. Existuje také asi 11 249 dalších zranění způsobených vakcínami. Asi 35 milionů lidí již bylo očkováno výrobky Pfizer a Moderna. Informace CDC lze shlédnout na stránce ZDE, i když podezřívavost je nutná, protože tato instituce lže stejně jako média. Když jsem naposledy zkontroloval jejich stránky, systém mi řekl, že je celkem 45 417 postižených lidí, včetně úmrtí, ale že mohou zobrazit pouze 10 000 případů zaráz.

CDC nicméně dále zastává názor, který také řekli novinářům, že tato očkování „jsou bezpečná, přesně jak studie naznačují.“ Zjevný dvojí význam, neboli doublespeak. To znamená, že podle jejich slovníku, 501 mrtvých za 5 týdnů očkování to je „bezpečné.“

PCR testy obsahují očkování

Prestižní univerzita Johns Hopkins zveřejnila v listopadu loňského roku studii, potvrzující, že testovací vatové tyčinky na Covid mohou obsahovat miniaturní jednotky ve tvaru hvězdy, které v sobě mají očkování. Tento typ testu je určen pro ty, kteří by se jinak nenechali očkovat. Takto lze očkovat jak do nosu, krku, tak i do konečníku!

Toto miniaturní zařízení již bylo diskutováno v jednom z předchozích článků. Říká se mu „theragripper“ a chová se podobně jako parazitický měchovec. Zakousne se do střevní stěny, což tato jednotka napodobuje zaklapnutím špiček hvězdy dohromady (viz obrázek), které jsou drženy v otevřené poloze parafinovým voskem. V důsledku tělesného tepla se vosk roztaví a hvězda se zakousne do tkáně, odkud dodává vakcínu. Velikost těchto mechanických pomůcek je zhruba stejná jako velikost prachu, takže jsou často pouhým okem ani neviditelné.

  • Jane K.

 

(Visited 1 061 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *