“Je to válka” říká o situaci v Německu policista, který zasahoval ve Stuttgartu (video)

Napsal
Sdílet článek

O pouličním rabování a řádění, ke kterému docházelo v posledních dnech nejen v USA, ale také v některých větších evropských městech, se již zmiňuje i mainstream. Některé skutečnosti totiž nelze jen tak utajit. Vzhledem k tomu, že jsou incidenty natáčeny a zveřejňovány na sociálních sítích, nemohou nadále to, co se například v Německu děje, tutlat. Ostatně, tato manipulativní média si trhla pořádnou ostudu už například zatajováním násilností, ke kterým docházelo  o silvestrovské noci v roce 2016, kdy v Kolíně nad Rýnem muslimové napadali a v několika případech i znásilnili příchod nového roku oslavující Němky.

Média tedy i tentokrát o situaci v německém Stuttgartu informovala, ovšem většinou tak nějak neúplně. Zpravidla totiž tají etnické složení těch, kdo rabovali, napadali policisty a ničili vše, co jim přišlo pod ruku. Nikdo také nezmínil jedno důležité slovo: válka. Ano, jedná se o regulérní válku civilizací, jinak to nelze nazvat. O tom, že drtivá většina z asi 500 protagonistů pouličního násilí ve Stuttgartu spadá pod muslimskou komunitu a zúčastnění etničtí Němci (kteří jsou ovšem v menšině) pak patří k Antifě a jí spřízněným bojůvkám už nikdo nehovoří. 

Kdo byl mezi 24 zadrženými? Pomineme-li, že na to, že se rabování, ničení a napadání policie účastnilo asi 500 násilníků, je 24 zatčení výsměchem, tak etnické složení zatčených vypovídá o mnohém. Většina jsou cizinci nebo “Novoněmci” – tedy “Němci” s tzv. “migračním pozadím”. 

Dvanáct z 24 prozatímně zatčených jsou cizinci, především z Íránu, Iráku, ze Somálska a Afghánistánu. Všichni přišli do Německa jako „žadatelé o ochranu“ – nyní se tedy musí chránit Němci před nimi. Kromě toho jsou mezi zatčenými tři Němci s migračním pozadím a devět etnických Němců, zřejmě členů různých bojůvek blízkých Antifě.

24 zadržovaných osob samozřejmě nepředstavuje reprezentativní vzorek přibližně 500 účastníků nepokojů, ale ani zde nejsme závislí na spekulacích. K dispozici je dostatek videomateriálů, aby bylo možné posoudit, že většina protagonistů pouliční války má migrační zázemí. Kromě toho lze ve všech videích slyšet – jak uvádí německý server PI-news – pouze jakési štěkání tzv. „migrantské němčiny“. S jednou výjimkou: V minutě 2:05 můžete slyšet v “normální němčině” výkřik: „Přestaň, chlape”! To vykřikl etnický Němec na invazistu, který demoloval policejní auto.

Kromě toho ve videích můžete vidět černochy házející kameny, mladé muže “jižního vzhledu” s plnovousem, vykřikující  „Allahu akbar“.  V těchto případech zcela jistě nejde o Němce. 

V závěrečné části videa níže můžete slyšet anonymní výpověď jednoho z policistů, kteří zasahovali právě ve Stuttgartu. Výpověď přímého účastníka hovoří za vše. A to především následující věty:

“Je zázrak, že ještě nejsou mrtví kolegové, protože to je válka. Dnes večer jsme ve válce. A to rozhodně nepřeháním. “

O etnicitě útočníků také nelze pochybovat, neboť policista ve výpovědi potvrzuje, že se rozhodně nejednalo většinově o Němce, přičemž k vyjádření tohoto faktu použil expresivní výraz, který se v němčině používá velmi často například směrem k turecké menšině či obyvatelům no-go zón.

Jak přiznávají sami Němci, tak jejich policie není na podobné potyčky, které lze skutečně nazvat válkou, trénovaná. Jsou vycvičení na “buzeraci” německých klidných ovcí, pokutování dopravních přestupků či upozorňování na zpoždění v podání daňových přiznání. Ale na pouliční boje německá policie trénovaná není.

V kontextu uvedeného by mne tedy zajímalo, jak se zachovají, až muslimové napříč Německem (a možná celou Evropou) vytáhnou zatím uschovanou munici. Poté, kdy se provalilo, že jen v jedné čtvrti německého Duisburgu mají muslimové připraveno 2 tisíce kalašnikovů i s patřičnou municí je jasné, že totožná situace bude napříč Evropou.

Už dlouho zde předpovídám nějaké větší koordinované útoky, ke kterým dojde po celé Evropě. A myslím, že je již jen otázkou velmi krátkého času, než k nim skutečně dojde. Podle všech známek už doba závěrečného džihádu dozrává.

(Visited 918 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *