Je toto dno smrduté stoky skutečná politika ODS?

Napsal
Sdílet článek

Živočich, který si říká Pavel Novotný, se stal jednou z hlavních “hvězd” ODS. Fiala se s ním pyšně předvádí, přičemž není zřejmě dalek tomu, aby mu přidělil kýženou kandidaturu na post ve Sněmovně. Žádná strana, která se hlásí ke slušnosti a politické kultivovanosti, by se dobrovolně podobným individuem nezaštiťovala, Fiala tedy sám ukazuje, k jakému stylu politiky se hlásí. O to víc mne zaráží, že má tato strana stále nějaké voliče a relativně silnou členskou základnu. To se tolik lidí hlásí ke sprostotě a morálnímu dnu?

Někdo možná namítne, že ponechání Novotného ve straně či dokonce jeho protěžování a neskrývaná podpora ze strany Petra Fialy ukazuje na jistou názorovou pluralitu strany. Jenže nic takového v ODS neexistuje, vždyť Václav Klaus ml. byl vyhozen jen proto, že se skutečně názorově v mnoha ohledech – především ideologicky – již neshodoval s poněkud “liberalizovanou” a silně probruselskou ODS. Pokud vím, tak nikdy nebyl vulgární, nevyhrožoval názorovým oponentům smrtí a neprojevoval se jako nejhorší morální bahno. Přesto byl vyhozen. To je jen důkaz faktu, že ODS si ve svých řadách ponechává jen ty členy, s nimiž jsou schopni se plně ztotožnit.

A nyní k řeporyjskému starostovi Novotnému. Ještě předtím, než se začal cpát do politiky, jsem zaznamenala – asi jako většina z vás – jeho činnost v bulváru, kdy se právě v pronásledování různých celebrit přímo vyžíval. Už jen to, s jakou vervou šel “po krku” už tak dost psychicky labilní Ivetě Bartošové, kterou nakonec svým jednáním dohnal k sebevraždě, jasně ukazuje, že tomuto živočichovi zcela chybí byť jen minimální špetka empatie.

A co víc, on sám se s neskrývaným potěšením chlubil svým podílem na sebevraždě Ivety Bartošové, z čehož bylo jasné, že se jedná o těžkého sociopata, jehož jediným zájmem je strhnout na sebe za každou cenu pozornost. A nyní mu v tom má dělat stafáž ODS a Fiala, ale především voliči, kterým jeho sprostota a absolutní bezohlednost  nevadí či dokonce imponuje.

Myslím, že výroky Novotného hovoří za něj. Dále tedy uvedu pouze výtah z některých článků či rozhovorů s Novotným, v minulosti zveřejněných v Parlamentních listech, kde se výplody tohoto sociopata velmi často prezentují.

Některé názory a výroky si tedy připomeňme:

 

PL 3.2.2016:

“Mě nevadí ani ti ekonomičtí uprchlíci, soucítím se všemi. Že jdou ti lidé za lepším? Já se jim nedivím! Každého jednoho bílého nácka bych vyměnil za tři ekonomické uprchlíky ze Sýrie, mladé muže, kteří umějí bojovat. Ty bych sem vzal okamžitě.”

“Angela Merkelová musí nyní už bojovat sama za sebe, i když otevřená politika, kterou uplatňovala vůči uprchlíkům, je naprosto správná. Když se ve vztahu k uprchlíkům hovoří o nějaké krizi, tak je to jenom mediální hra. Obraz uprchlické politiky Německa je jenom obraz Merkelové samotné, i když jen částečně, a nejde tam ani tak o uprchlíky jako o Merkelovou jako takovou. Ona ale projevila kus osobní statečnosti a byla by škoda, kdyby právě na tomto padla. Škoda že média v tomto neplní roli, jakou by měla plnit, a že nevysvětlují primitivům, že se primitivně chovají především oni, a ne ti muslimové.”

PL 26.07.2017 

“Je to trapné a každý druhý Čech na té plovárně smrdí třikrát víc, než ta nebohá muslimka s děckem, a každý druhý Čech, se na rozdíl od té kultivované ženy někdy vychcal na veřejné plovárně.”

“Víte, je to vše o předsudcích, kterými kreténi houfně trpí. Já jim to tam sázím, protože já a moje inteligentní obecenstvo se prvokům potom na facebooku smějeme. Je to neskutečná švanda. Představte si, že oni jak čtou jenom ty různé Aeronety a PL a mají nastavené parametry podle Okamury, tak říkají neskutečné věci a myslí to vážně. No je to prdel, co vám budu povídat.”

“Ale dost už, jsem prostě chytrý, oni jsou hloupí a já respektuji, že i naprostí kreténi a hovada mají právo na svou diskusní platformu a svá, pravda velmi nedůvěryhodná a výsměchu hodná média. Bohužel mají i volební právo a bohužel smějí urážet jiné pro jejich náboženské přesvědčení. Škoda, že už se za to u nás nesmí upalovat. V Ústí na severní Moravě by hořely hranice imrvére.”

“Je mi trapně jen to připomínat, ale co, tady v pavilonu dementů to nikdo neví, tak to dementům povím, ostatně oni se to na proruských, dezinformačních webech fakt nedočtou. Tam se píše o muslimech jako o posraných teroristech, co se jdou vykoupat v posraných burkinách a pak se v Heřmanově Městci odpálí, protože nás chtějí vyhladit. Bože, ještě že ti nebožáci nevědí, že jsou sami posraní šmejdi, kteří nám slouží.”

“Ale vyprávějte to tady debilům, že přijmout 12 tisíc uprchlíků podle kvót není pro ČR problém.”

“Moje dcery spíš znásilní váš bílý, debilní čtenář, než uprchlík, kterého já rád pohostím a nechám ho přespat, protože jsem člověk, ne xenofobní píča, pane redaktore.”

PL 08.10.2018 (po zvolení starostou Řeporyj)

“Samozřejmě, pět deset tisíc uprchlíků by Praha bez problémů vstřebala, ale vyprávějte to občanům státu, který se bojí padesáti sirotků. Já s uprchlíky a sirotky soucítím, ale to už jsem zase řekl větu, které váš čtenář nemůže nikdy rozumět. On neví, co je soucit s uprchlíkem, zná „zhnusení nad čmoudem“ a „udělání se nad plakátem Ortela“. Mně uprchlíci nevadí. Já rozumím, že někdo odněkud prchá, či jde za lepším; nejsem xenofobní, fake news a Tomia hltající čtenář Parlamentních novin.”

“Každý, komu vadí představa šestnáctiletého syrského sirotka se zlatým ajfounem coby uprchlíka přijatého Českou republikou, je opovrženíhodný chudák. Hrdý stát se syrských
sirotků bát nemusí. A než se zeptá někdo dole v diskusi, ano, vzal bych si čtyři domů.”

“Okamura je nezničitelný, protože i naprostá hovada a duševně choří mají právo na svého favorita, a druhý takový není. Sen našeho předsedy Fialy, že bude předsedou vlády je namístě. Pan profesor bude předsedou vlády s jistotou, o tom se vůbec nehodlám bavit. Kdo jiný by jím měl být? ”

PL 22. 5. 2018

“Váš čtenář, co si budeme povídat, skoro na sto procent pitomec, považuje Dublin IV za dokument, který zničí Evropu, ale počkejte, zpět, vždyť on vůbec neví, že je to dokument. Víte co, já vám na to odpovím, jako bych nebyl v pavilonu bezmozků, ale normálně jako bych odpovídal svojí šestileté dcerce: Dublin IV je rozumný dokument navazující na předchozí dublinské dohody a reagující na uprchlickou krizi v roce 2015. Celkem rozumně zohledňuje příbuzenské vztahy žadatelů o azyl. „Definitivním koncem Evropy“ je Dublin IV jen v apokalyptických proklamacích Pitomia Okamury a na Dublinu IV není nic špatného, stejně jako na Evropské unii, která sice má na čem na sobě pracovat, ale pořád jsme nic lepšího nevymysleli, milé dítě.”

“Podívejte, já pochopím, že hlupák bez perspektivy je prostě schopen volit Okamuru, je to prostě alternativa pro debily. Ale vidět na EU více negativního než pozitivního, to jsme, pane redaktore, už na úrovni chovanců ústavu pro mentálně postižené. Díky bohu za Evropskou unii a za Evropu, v jaké žijeme. Celý svět by chtěl žít v Evropě. Tedy až na malého Čecháčka, ten má pocit, že blahobyt je jinde. Není. Je zde, kreténe.”

“Škoda že ještě nemáme zákon na to, že Václav Havel byl největším Čechem, státníkem světového významu a člověkem, za jehož hanobení by měl být hanobitel okamžitě znásilňován letlampou do rektálního otvoru a poté vyhnán do Sýrie.”

PL 1. 7. 2019 (výtah z FB diskuze Novotného)

„Kreténi ubozí, košťata rasistická, do hoven Afriky vás na měsíc strčit, ony by vás ty kecy přešly, fuj tajksl…,“

„Ahoj kundo, jsou to Rusové, ukrajinští dělníci jsou mí přátelé, píčo, a jsou mi vděční za zlepšení jejich podmínek životních, zdechlý, bezcenný debile,“

„Vypíčená nulo, takže no problém. Pěkný den, mrdko,“

PL 12.02.2019

“Rád bych na tomto místě, přes své postavení starosty MČ, veřejně prohlásil, že na svou čest a svědomí slibuji, že přežiji-li pány poslance Okamuru a Volného, odeberu se a pomočím jejich hroby:”

“Rád bych znovu zdůraznil, a omlouvám se za vulgaritu, že drtivou většinu čtenářů vašeho webu považuji za kretény a rasisticko-homofobní hovada nejvyššího řádu, ze kterých nelze mít nic jiného než legraci. ”

 26.04.2019 (vítání občánků, výrok Novotného):

„Vítám občánky. Dnes dvoják. Hodně se tu šuká, to je dobře. Jsou to šťastné děti, že budou vyrůstat v Řeporyjích a ne v nějaké p*deli,“

PL 7. 8. 2019

„Jsem trošku fangličkář… Duhovou nám přivezou v pátek ráno.. Přemýšlím, kterou ze tří na budově do pondělí nahradím. Normálně bych sundal EU na chvíli, ale podle mě nejlepší na hejtry (populista, sluníčko, levičák, ostuda ODS atd.) bude tento postup: nechám svěsit vlajku ČR.. nechám na budově vlajku Řeporyjí a EU. nahradím vlajku ČR na pár dnů duhovou vlajkou.. pochlubím se vším na fb s důrazem na to, že jsme podpořili LGBT komunitu a Prague Pride vyvěšením duhové vlajky, kterou jsem nahradil vlajku ČR..
Je to tak dobře, nebo jsem v plánu přehlédl prostor pro další tuning nasrání vlastenců?“

 

Myslím, že pro představu o tom, jakým způsobem se Novotný vyjadřuje a jaké názory prezentuje, výše uvedené výroky zcela postačí. Článků, ze kterých by se dal čerpat další materiál  je spousta, ostatně, Parlamentní listy Novotného velmi rády oslovují a i na sociálních sítích sledují každé jeho slovo, přičemž jeho výroky pak zveřejňují.

Možná někdo z vás podotkne, že každá politická strana má nějakou svoji černou ovci. Jenže například ODS ukázala na případu vyhozeného Klause ml., že jiné názory – a tedy ani černé ovce –  nestrpí. Naopak, neskrývanou podporou Novotného ze strany předsedy ODS Fialy dala tato strana najevo, že se s názory této odpudivé existence zcela ztotožňuje.

Shrneme-li  to tedy a odhlédneme od verbálního vyjadřování tohoto sociopata, znamená jeho podpora ze strany vedení mimo jiné i podporu všech výše prezentovaných názorů. Tedy ODS podporuje:

  •  multikulturalismus
  •  politiku Merkelové
  •  LGBT
  •  přijímání migrantů ve velkém
  •  islám
  •  EU na věčné časy a nikdy jinak

Vše výše uvedené zcela bez obalu podporují také Piráti, TOP0,09, ČSSD, Zelení či STAN. Pak tedy skutečně nechápu, z jakého důvodu by si měli voliči vybrat právě ODS, která se s těmito stranami názorově a ideologicky ztotožňuje. Mají je volit právě kvůli Novotnému? Cílí tímto ODS na podobně smýšlející sociopaty, bezostyšně se chlubící třeba i tím, že kvůli nim někdo spáchal sebevraždu? Budou hledat voliče v kriminálech?

Každý člověk má právo na svůj názor, podle nějž pak volí. I když je mi politika Pirátů či TOP0,09 zcela cizí a nikdy bych podobné strany nevolila, dokážu pochopit, že se i pro ně najdou voliči, přece jen obzvlášť mezi mladými je dostatek sluníčkářů. Dokážu nakonec pochopit voliče kohokoli. Nicméně pochopit to, že někdo může volit stranu, jejíž do popředí postrkovanou “osobností”, aspirující příští rok na sněmovní post, je bezskrupulózní sociopat, se jaksi nedá.

Po sprostém cikánovi Bangovi a pornoherci Jandovi jde tedy o dalšího představitele  současných typických “evropských hodnot”. 

 

 

 

(Visited 282 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *