Jedenáct zemí EU přijímá vousaté sirotky z řeckých táborů. Kdopak ti „sirotci“ asi jsou?

Napsal
Sdílet článek

Tak nás už zase „masírují“ mainstreamová média tím, že některé země, přijímají „děti bez doprovodu“ z řeckých táborů a my bychom se měli iniciativně připojit. Teď už jen čekám, kdy se opět tématu ujme umělecká úderka v čele s Klusem. Sice jsem zde na toto téma psala už několikrát, nicméně moje články již zapadly, takže podle hesla „opakování je matkou moudrosti“ jen připomenu, co to asi takové „děti bez doprovodu“ jsou.

Takže nejprve si vyvraťme základní mýtus, kdy se uvádí, že se jedná o sirotky. V muslimských rodinách má žena průměrně 6 dětí. Tedy pokud by měl nakrásně „sirotek“ mrtvé oba rodiče, je vysoce pravděpodobné, že by měl mít ve svém věku také sourozence. A nejen to, velmi pravděpodobně i nějaké ty švagry, neteře a synovce, protože lze předpokládat, že má-li sirotek nějaké jen trošku starší nebo zhruba stejně staré sestry, jsou již provdány.

Dále musí i jeho rodiče pocházet z více dětí, má-li tedy 5 sourozenců matka a 5 otec, přičemž všichni jejich sourozenci mají rodiny, pak by to čítalo celkem 20 tet a strýců. K tomu si přičtěte všechny bratrance a sestřenice, jejich partnery  a děti.  I kdyby byl jeden z rodičů třeba ze 4 a druhý z 5 dětí, stále by tu bylo dostatek příbuzných. Je více než nepravděpodobné, že by byli všichni mrtví.

To máme tedy vyvrácení varianty „sirotek“. Dále se uvádí, že se jedná o nezletilce. Pomineme-li základní fakt, že většina vetřelců přichází do Evropy bez dokladů a věk je tedy zcela smyšlený, pak i kdyby jim nakrásně bylo třeba 16-17 let, pak by se jednalo v islámu o dospělé, neboť v islámu je každý dospělý už ve 12 letech, děvčata pak podle toho, jak se to hodí, je-li třeba ji provdat třeba v osmi letech, pak se samozřejmě „pravidla“ přizpůsobí.

Nicméně chlapci jsou dospělí od 12 let, podle toho se s nimi také jedná. V táborech ISIS nebo Al Kajdy trénovali v zacházení se zbraní i mnohem mladší chlapce, většinou stačilo, aby byl ve věku, kdy již udrží v ruce zbraň. Právě fakt, že tito údajní sirotci dorazili do Řecka zcela bez doprovodu v době, kdy se ISIS začal rozpadat a část vojáků byla zajata napovídá, že by se mohlo jednat právě o mladé džihádisty. Ti byli od rodičů odebráni právě proto, aby z nich byli vychováni vojáci. Nyní by jim mělo být kolem 14-18 let.

Ze záběrů kurdských věznic bylo patrné, že tam jsou takřka výhradně dospělí muži, na záběrech z tábora pro ženy a děti džihádistů pak byly vidět mimo žen jen malé děti, pokud tam byly děti starší, tak spíš dívky. Takže kdepak jsou asi nyní chlapci trénovaní v ISIS? Část jich je jistě stále v místech, kde ještě ISIS působí, ale je vysoce pravděpodobné, že jejich hlavní úkol byla právě cesta za džihádem Evropy. I jejich šéfům muselo být jasné, že jako spící buňky v Evropě jsou právě tito mladí džihádisté ideální, pseudohumanistická Evropa je totiž zcela jistě nevyhostí. 

Pamatujete si, jak nám Šojdrová vrážela klíny do hlavy, že jsou prý v řeckých táborech i malé děti bez doprovodu?? Aniž by kdy vysvětlila, jak by se asi malé dítě úplně samo dostalo ze Sýrie nebo Afghánistánu až do Řecka. Nikdo, kdo má všech pět pohromadě tomu nemohl uvěřit. Samozřejmě se našli i jedinci, například z řad umělecké fronty, kteří tomu nesmyslu uvěřili. O jejich inteligenci si však nikdo soudný jistě iluze nedělá.

„Sirotci“ na cestě do Finska a Portugalska

:

Bude mezi nově příchozími i tento „šestnáctiletý“ sirotek, který zjara překročil řecké hranice??

Je nasnadě, že části těchto „mladistvých bez doprovodu“ (a bez dokladů) již dávno bylo osmnáct, část možná bude i v deklarovaném věku 16-17 let, nicméně pravděpodobnost, že jsou mezi nimi třeba i budoucí džihádisté je velmi vysoká. V tom věku už z nich mohou být velmi zkušení bojovníci a mohou mít i velmi slušně vymytý mozek Koránem. Jedenáct zemí EU (plus Norsko) se tedy rozhodlo pro možná velmi výbušný experiment.

Ostatně, tito sirotci už stihli v některých evropských zemích dopřát místním patřičné multikulturní obohacení. O tom jaké, si můžete přečíst třeba zde nebo zde. A jeden takový sirotek se ani navenek netajil tím, že hodlá dobýt a islamizovat Evropu.

Níže se ve velmi krátkém šotu můžete podívat na to, jak vypadá tábor, kde jsou ubytovány ženy a děti džihádistů z ISIS, často se jedná o stejné fanatiky, jako jsou jejich muži či otcové. S matkami jsou tam většinou jen malé děti. Starší chlapci už jsou zřejmě v Evropě.

4.2/5 - (5 votes)
(Visited 338 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *