Jedenáctiletá švédská holčička znásilněná muslimem v bazénu

Napsal
Sdílet článek

O doslova epidemii znásilňování ve Švédsku (ale i v jiných severských zemích) jsem psala už zde. Velmi oblíbeným místem násilnických mohamedánských kreatur jsou bazény. Zrovna nedávno proběhl soud s Afgháncem, který znásilnil jedenáctiletou holčičku v bazénu. Násilník dostal za odporný čin pouze velmi symbolický trest, který je spíš výsměchem jak holčičce, tak jejím rodičům!!!

Muslimský násilník se u bazénu nabídl, že pomůže jedenáctileté dívce se učit plavat, ale posléze ji napadl a znásilnil. Útočník byl zastaven až když se k němu v době, kdy děvče znásilňoval, přiblížili její přátelé. Při policejním vyšetřování se zjistilo, že muž tajně skrýval zamítnuté žadatele o azyl. Navíc se také zjistilo, že tento pravděpodobný pedofil napadl i svou dceru v době, kdy jí bylo 5-6 let. Muž byl proto usvědčen ze znásilnění nezletilé a dalšího sexuálního útoku na nezletilou, stejně jako z několika případů sexuálního obtěžování.

Byl odsouzen pouze na 2 roky a 5 měsíců vězení, přičemž po ukončení tohoto trestu, který je výsměchem znásilněné holčičce, nebude deportován ze Švédska!

Afghánská neziskovka, pro kterou násilník pracuje, se zabývá různými kulturními aktivitami a pomáhá zastavit deportace migrantů, kteří nemají nárok na azyl ve Švédsku. Organizace je také uvedena na jiné, státem financované webové stránce, s názvem “Agenda rovnosti”, což je projekt, který “shromažďuje všechny činnosti a organizace, které pracují pro společnost bez diskriminace a útlaku.” Afghánec tudíž “pracoval” pro neziskovku, financovanou státem, tedy švédskými daňovými poplatníky. Mimochodem, právě podobné neziskovky jsou zakládány po celé Evropě zcela účelově a mají za úkol na oko zvýšit zaměstnanost migrantů (resp. muslimů). Takovýto parazit však dojí stát ještě víc než ten, který je na dávkách. Přitom je vykázán coby “integrovaný a zaměstnaný cizinec”. Nízký trest tak dozajista dostal i díky “dobrému kádrovému profilu”.

Právě výše uvedený případ je ukázkou toho, jak se zachází s invazisty, kteří prakticky beztrestně znásilňují, přepadají, okrádají a často i vraždí a to dokonce i děti.

Tyto případy jsou ve Švédsku zcela běžné, stalo se i to, že jinou jedenáctiletou dívku znásilnilo ve veřejném bazénu dvacet migrantů!!!

Tyto bestie se musí smát, když vidí, jak bezvýznamné tresty dostanou, navíc ve vězení se vším komfortem. Po vykonání “trestu”, který pro ně ani žádným trestem není, nakonec tyto kreatury ani nejsou deportovány a mohou své odporné činy kdykoli znovu opakovat!!

 

(Visited 12 140 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *