Jednotná azylová politika čtvrté říše znamená urychlení invaze

Napsal
Sdílet článek

Jistě jste už zaznamenali snahy Německa sjednotit azylovou politiku. Před časem si jejich Führerin pozvala hosty a nyní, když je jaksi oproti tomu, co deklarovali, přestávají zvládat, by je chtěli rozdělit i do jiných evropských zemí. Nebo alespoň další hosty posílat jinam, než do Německa.

Nejedná se samozřejmě čistě o přerozdělení migrantů z Německa a jiných přeplněných zemí tam, kde jich zatím příliš není. Jde především o přerozdělování migrantů z nastávající invaze, která samozřejmě neskončila, naopak, v poslední době se množství migrantů, kteří přichází do Evropy, výrazně zvýšilo.

Na tom, jak by mělo vypadat azylové řízení v EU, se shodla berlínská vládní koalice vedená Merkelovou, když s drobnějšími úpravami přijala návrh ministra vnitra Horsta Seehofera. Víceméně se jedná o obdobu původně navrhovaného Dublinu IV, který nebyl nikdy zcela zamítnut, ale pouze odložen.

Německá vláda kancléřky Merkelové požaduje, aby už na vnější hranici EU docházelo k předběžnému vyhodnocení uchazečů o azyl, a to co možná nejrychleji. Každý, na něhož se nebude vztahovat ochrana, by měl být odmítnut a navrácen zpět.

U toho “navracení” bych se na chvíli zastavila. Pamatujete si na nedávné usnesení OSN, které uznává azyl i klimatickým uprchlíkům? Je tedy nasnadě, že těch odmítnutých bude jen hrstka. Statut “klimatický uprchlík” totiž může pasovat na většinu Afričanů, kteří zpravidla dané definici odpovídají.

Jak tedy bude azylové řízení probíhat dál, nebude-li migrant deportován (což asi většina skutečně nebude)? 

Ten, kdo má naději na uznání žádosti, by měl být po patřičném řízení přidělen do jednotlivých zemí EU. Přitom by měl být brán zřetel na počet obyvatel a ekonomickou sílu dotyčných zemí, do kterých bude ten který migrant přidělen. Při přerozdělování migrantů se schválenou žádostí o azyl se mají zvážit i „priority“ uprchlíků hledajících ochranu, například zda v některém ze států EU žijí jejich příbuzní. Sociální dávky budou podle tohoto návrhu dostávat migranti jen od státu, do kterého budou „přiděleni“. Tím se má zabránit tomu, že se azylanti budou nekontrolovatelně pohybovat po celé EU. Tedy že například půjdou do vysněného Německa, namísto toho aby zůstali v nějaké pro ně neznámé pidizemičce uprostřed Evropy. Jinde, než v zemi, do které byli přiděleni, by totiž žádné dávky nedostali. 

Jak je vidět, tak namísto třetí říše o nás dnes rozhoduje ta čtvrtá, Velkoněmecká. Hitlera pak směle nahradila Merkelová.

Nezapomeňte také na to, že většina evropských zemí (vyjma Maďarska) v posledních několika málo letech podepsala hned několik promigračních dokumentů. Připomínám, že konkrétně naše vláda souhlasila například s Marakéškou deklarací, která legalizuje migraci z velké části afrických zemí (především muslimských¨), dále Globální kompakt o uprchlících, ve kterém se zavazujeme přijímat “uprchlíky” (vždyť i naši loutkoví politici tvrdí, že migranty sice nebereme, ale uprchlíky ano) a v minulém volebním období schválila většina našich europoslanců tzv. “Deklaraci práv Afričanů v Evropě”.

Myslím, že snad nikdo nepochybuje o tom, že je skutečným hegemonem celé 4. říše právě Německo, následované Francií. Je tedy nasnadě, že projde i tento šílený dokument, který je – až na drobnosti – doslovnou kopií před časem navrhovaného Dublinu IV.

Jde tedy jen o jakousi obdobu kvót, především pak ale o možná už poslední krok ke sjednocení azylové a migrační politiky EU. V rámci postupné likvidace suverenity jednotlivých národních států jde pak jen o další, poměrně významný krok, zdaleka však ne poslední. Dokud si většina Evropanů neuvědomí, že politika EU je pro evropské národy genocidní, tak se nic nezmění. Postupně přestěhují globalisté s vydatnou pomocí svých slouhů v podobě politiků i podvratných neziskovek, Afriku a část Blízkého východu do Evropy.

Dojde k likvidaci evropské kultury, ale i původního Evropana a postupné islamizaci jednotlivých zemí. Zatím to těm, kdo mají na likvidaci Evropy takové, jakou ji známe zájem, nebývale vychází. Podobné zákony, jako je tento, nakonec vše jen urychlí. Globalizovaná Evropa se pak bude lépe ovládat.

Dnes už je to opět Německo, kdo si “zásluhy” za likvidaci Evropy může připsat na svůj vrub.

A Merkelová za sebou ve finále zanechá mnohem víc obětí, než její předchůdce, Hitler. 

 

 

(Visited 213 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *