JEDOVATÉ SLINY POSLEDNÍCH PŘEDVOLEBNÍCH DNŮ

Napsal
Sdílet článek

Každá jedovatá slina vržená do mediálního prostoru v závěru předvolební kampaně, může mít zcela opačnou reakci, než má vyvolat. Například výsledek průzkumu předvolebních preferencí pol. stran zveřejněný 3.10. na TV PRIMA, kde TSS obdržela 1,8% hlasů.

Agentura, která dodala toto číslo, patrně chtěla svým možným zákazníkům naznačit, že je ochotna, pro splnění jejich přání, udělat cokoliv. Než mi ale tato myšlenka doputovala do mozku, stačil jsem několikrát polknout, a zatlačit oči zpět do důlků. To co se děje kolem průzkumu preferencí TSS patrně nikdo, ani z nás starších, neviděl. Někdo kdo má peníze nebo moc, ale nejspíš obojí, dostal strach. Proto ta horská dráha. Jeden průzkum cca 2%, druhý cca7% – takovými čísly se může v Evropě pochlubit těžko někdo jiný. Dnes málo kdo z těch, co viděli tato čísla, pochybuje o tom, že TSS překročí hranici 5%. Možná, že i okázalé ignorování ze strany ČT na všech programech nebude škodit, ale prospívat, protože se i zde ukázala „nezaujatost“ ČT, která vadí stále více lidem. Nevím, co všechno ještě by mohlo pomoci TSS k ještě delšímu skoku v preferencích, ale konečně se snad podaří z části vyplnit pravý prostor naší politické scény. Čím dál víc občanů si uvědomuje, že spolek SPOLU, spolu nestojí vpravo, ale více či méně vlevo. Slovo pravice je pro ODS vzpomínkou, KDU ČSL se tetelí vlevo od středu a TOP 09 by mohla tvořit i bezvýznamnou frakci u PIRÁTŮ. Toto rozmístění stran není ale to nejdůležitější. Nejdůležitější pro náš stát a občany je ODDANOST A POSLUŠNOST BRUSELU. Ten tyto volby u nás bohužel vyhraje!!!

 

 • Karel Petřík
Jak se Vám líbil článek?
(Visited 261 times, 1 visits today)
Sdílet článek

6 comments

 1. No je to tak.Negativní reklama je taky reklama. Třeba jak ty chytráci SPOLU udělali ten plagát kde dali zastavte hrozbu. Jak je tam ten Babiš ,Okamura a Filip nebo jak se jmenuje tak právě to může zmobilizovat nás co chceme volit SPD někoho kdo uvažuje o Babišovi a třeba někdo i ty komunisty.
  Na konci článku je ta věta že oddanost Bruselu tyhle volby vyhraje.Nemusí to být úplně pravda.Třeba ty dvě vlastzrádné koalice SPOLU a PIRÁTOSTAN opravdu porazíme.No i to ANO do zadku Bruselu bohužel leze ale pokud bude v koalici v SPD tak se ANO bude vůčí EU více vymezovat a to by pro náš stát mohlo být dobrý.

 2. SPD – Okamura – soběstačnost ČR v produkci potravin! Za ODS se vše zplunrovalo, zničilo, rozprodalo. ODS udělala mnoho nenapravitelných chyb po Sametu.Na to čekaly na západě, a obsadili vše.. I v této oblasti.Co to znamená pro Agrofert v oblasti potravináství? Maže Babišovi! Je to vlezdoprdelka, sám má máslo na hlavě. Jak to dopadlo s jeho Úsvitem? A já naopak doufám, milý pane Čáko, že naopak SPOLU (i když odesáci mají z minulosti dost másla na hlavě, vidíte že jsem i kritická), s Pirátostanem (tam preferuji STAN, nikoliv Piráty) dostanou nejvíce hlasů. Takže kroužkovat! Že to pak budou mít těžké je jasné, protože naše státní kasa je na jedné straně prázdná a na druhé vysypaná. Žijeme na dluh! Na dluh našich dětí a vnuků. Vy, pane Čáko, Vy doma to máte jak? Žijete na dluh Vašich dětí ev. vnuků? Určitě ne, protože co byste to byl za tátu! Ale pan Babiš to pro nás, obyvatele ČR udělal, ale svoji rodinu naopak zabezpečil, zabezpečuje zcela jinak. do budoucnosti, nám připravil budoucnost jinou. EU vybouchla v opatřeních covidu v záplavě jioevropských lidí – to jo.
  Nikdy ne Babiše, Okamuru, komunisty, už vůbec ne Přísahu, ani ČSSD současnou, kterou pohřbili Zeman s Hanáčkem. Buď volit nejít, což je osobní zbabělost, nebo jít volit rozumem. Ale každý to máme v hlavě srovnáno jinak. Dobře? Chybně? Prostě jinak. Přece si kvůli tomu nevjedeme do vlasů!
  Tam si vystačí, i po volbách, naši politici. Hezký den, pane Čáko!

 3. KARA: S tím SPOLU se mýlíte.Dobře někdo z toho SPOLU může být třeba ekonomicky pravicový a hlasovat proti tomu zvrhlému zákonu manželství pro všechny OK Třeba nějací lidovsi nebo ODS ale ve výsledku se s piráty spojí a taky budou furt ject tu kolaborantskou písničku pro EU a pro NATO.Také vyvolávání války s Ruskem .To opravdu není dobrý nápad SPOLU volit. Dám to SPD protože je to pravicová a křestanská strana.Víte já věřím ve slušnost a lepší budoucnost.
  S těmi mnohdy iracionálními útoky na našeho premiera Andreje Babiše,tak je to děditství komunizmu.Když v padesátých letech zabavovali majetek a nejbohatší sedlák,kulak musel opustit svojí rodnou vesnici.Tak podobné tipy lidí co likvidovali staré sedlácké rody dnes chtejí zničit Babiše.Historie se opakuje.

 4. Dobrý den,
  protože i já, stejně jako Vy, věřím ve slušnost a lepší budoucnost, nemohu, na rozdíl od Vás, dát svůj hlas SPD. K panu Babišovi – a Vašemu historie se opakuje – tak ještě ho ukřižovat, také historie, že?
  Použila jsem ironii, ale ne hnusnou, pouze to, že se vše NYNÍ dá nějak napasovat na něco, někoho z minula. Jedno ale je jisté, Babiš nemá daleko ke lžím, což je u něj snad běžným projevem, to je evidentní, jeho chování je naprosto skandální! . Takového premiéra fakt nechci. Klidně ať si volí každý koho chce. Rozdíl před r. 1989? Můžeme jít volit a můžeme si vybrat. O to je ta naše svoboda a demokracie ale složitější. Zodpovědnost není „vy tam nahoře“, ale každý máme jistou míru zodpovědnosti sám za sebe. Akorát těm, kteří chtějí zůstat ovcemi se to nelíbí. Jim bylo lépe v ohradě!
  Vždy je něco za něco a každá mince má dvě strany.
  Věřím, že konečně zvítězí zdravý rozum a slušnost.

 5. Zdravíčko už je po volbách.
  S tím že jste volila SPOLU jste udělala velikou chybu.To než nebude koalice SPD a ANO mě mrzí. Jsem rád že SPD udržela aspoň těch 20 mandátů o dva bohužel přišli. Na druhou stranu tyhle volby mají jistá pozitiva.Třeba že lidi vykroužkovali brutálně piráty a že tam nebude vlastizrádná ČSSD a komunisti který také mění názory často. Obávám se že koalice SPOLU ačkoliv tam je hodně lidí konzevrvativních tak budou nesmyslně štvát proti Rusku a blahořečit EU která nás likviduje.Lidi to pochopí až až uvidí jak ta šílená koalice SPOLU vládne.Třeba mi dáte za pravdu.

 6. Čekala jsem, že mi poblahopřejete jako vítězi, což by se slušeno, nikoliv sdělíte, že jsem udělala chybu. Jedno je jisté a voliči rozhodli tak, že šílený Babiš končí. To, že voliči v roce 2013 a 2017, při volbě ANO věřili, že ON to dokáže nikdo neoznačil předem za šílené. Nemělo by to logiku, že? A Vy, již nyní označujete SPOLU jako šílenou koalici. Má to logiku? Dát někomu za pravdu, mít pravdu? CO je to a kdy a pro koho pravda. Moje, tvoje, Vaše? Pravda je argument, protiargment? Myšlenka?
  Takže, i Vám, zdravíčko po volbách, kde jsem neudělala, stejně jako voliči pro SPOLU, velkou ani malou, chybu. Žádnou chybu. Je to pravda? Není to pravda? Je to realita, asi tak!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *