Jen ve švédském Lundu bylo od začátku roku založeno 55 požárů aut a škol

Napsal
Sdílet článek

Velmi oblíbenou kratochvílí muslimských multikulturních obohacovačů je v současném velmi obohaceném Švédsku žhářství, přičemž právě ve výše uvedeném Lundu jim letos padly za oběť především auta a školy. Švédsko se podle posledních statistik také stalo jednou z nejméně bezpečných zemí Evropy, na čemž mají nemalý podíl právě multikulturně obohacující muslimové.

Jen od začátku roku byl Lund zasažen 55 záměrně založenými požáry proti školám a automobilům. Také v loňském roce bylo ve městě spousta požárů aut.

V noci na úterý byla zapálena škola v Lundu ve Skeně. Byly 3 hodiny nad ránem, když byly záchranná služba a policie upozorněny na školu, kterou někdo zapálil. Oheň objevil člen ochranky. Strážný se nadýchal kouře, když se snažil uhasit požár, takže na místo byla vyslána i sanitka. Oheň budovu školy značně poničil. Událost je klasifikována jako žhářství.

V Lundu se jednalo o jeden z mnoha požárů za poslední dobu. V polovině června byla zapálena škola v Jörnökraskolanu, ale požár se podařilo uhasit. 21. května totálně vyhořela v obci školka. Od přelomu roku došlo v Lundu k 55 požárům. Mimo jiné hořely školy, odpadky a auta, která zpravidla zcela shořela.

Žádné pachatele zatím policie nezadržela. Podle policie na tom není žádná část obce hůře než ostatní a nyní se snaží najít podobnosti a rozdíly mezi jednotlivými zločiny, ale společné mají jedno – požáry začaly loni. Pak, mimo jiné, bylo během jednoho měsíce ve městě vypáleno 30 aut.

V únoru tohoto roku byla dvojice pachatelů přistěhovaleckého původu odsouzena ke čtyřem letům vězení za sérii požárů aut v loňském roce, mimo jiné šlo o požáry v Malmö, Kövlinge, Burlöv a Trelleborg.

Pachatele požárů v Lundu nechytili, nicméně vzhledem k tomu, že v jiných městech byli za požáry odchyceni muslimští invazisté či jejich již ve Švédsku narození potomci, je jasné, kdo asi za požáry škol a aut v Lundu stojí. Stačilo by tedy obejít místní ghetta.

Připomeňme si, že podobná „kratochvíle“ muslimů je poměrně obvyklou také ve Francii, kde hoří auta velmi často, obzvlášť pak na Silvestra si nemůže být svým majetkem jist nikdo, kdo si nechá auto na ulici.

5/5 - (4 votes)

(Visited 122 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *