Jestli nebylo lepší, když…..

Napsal
Sdílet článek

Mládí vpřed. Je to pochopitelné, přirozené. Mladí vždy převzali od svých předků, po svých předcích otěže k jízdě dál, vpřed, aby je časem, až zestárnou, předali svým dětem vnukům. Tak to v životě je. Mladí se od těch starších učí, okoukávají, vnímají co se jim jeví je nedobře, co je OK, co by dělali a dělat budou, až budou dospělí a kdekoliv u kormidla, jinak.

Krátce se ještě a bez toho, aniž bych se zabývala podle informací z médií, zda k TOMU došlo, mohlo dojít, nedošlo, zda má či nemá Dominik Feri problém nebo jsou to je kecy, předvolební boj.

Spíš mě zaujal postoj k celé této situaci pana Karla Schwarzenberga. Z jeho slov:

Že se 25letý kluk snažil dostat holku do postele? To je normální…. Tak prosím nebuďme pokrytci“.

Ačkoliv by mohl mít v podstatě, obecně, možná ze svých osobních zkušeností, nebo Bůh ví, i pravdu, ve spojitosti s jakousi omluvou, a já tak jeho vyjádření vnímám, pro poměrně známého mladého politika, tentokrát spíš uškodil než pomohl.

Nadpis, který následně dokončím, jsem si dovolila při mých vzpomínkách na ne příliš dávné přímé přenosy TV ze sněmovny, kde byl i často švenk kamery na poslance Schwarzenberga. Vypadalo to jakoby spal.

Celý nadpis zní: Jestli nebylo lepší když spal.

  • MAJKA DUBOVÁ

(Visited 111 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. vídeňský kavárenský povaleč prolomil Benešovy dekrety a ještě hájí nadutého úchyla,……….. to že díky politikům máme všechny aktiva ČR rozkradené, zničili nám lesy, vydrancovali Ornou půdu nesmyslnými dotacemi, politici předali vodu i obchodní síť cizákům, to se v 21. století podařilo málokomu, ČR je na špici se zrádci v čele státní moci,….média nápomocná ke zločinům a vlastizradě!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *