Joe Biden nebyl zvolen americkým presidentem. Kdo to tvrdí, tak neví nic o amerických volbách, anebo přímo lže. Druhá část

Napsal
Sdílet článek

Jak již bylo zmíněno v první části tohoto článku, 12. září 2018 vydal president Trump „Výkonný příkaz“ (Executive Order) s názvem „Výkonný příkaz na uvalení určitých sankcí v případě cizího vlivu na volby ve Spojených Státech“ (Executive Order on Imposing Certain Sanctions in the Event of Foreign Interference in a United States Election).

V tomto dokumentu president Trump vyhlásil národní pohotovost, což je krizová situzce z důvodu ohrožení státu, čímž získává president další, přídavná oprávnění, neboli rozšiřuje svoji pravomoc. Tento stav nebyl od té doby zrušen, takže trvá až dodnes. Dále je v tomto „příkazu“ psáno, že

„ Někteří lidé a organizace jak uvnitř Ameriky, tak i v cizině jsou schopni ovlivnit americké volby a takto podemílat důvěru obyvatelstva ve volební proces a to jak skrze nedovolený přístup k volbám a k volebnímu zařízení, tak pomocí rozšiřování propagandy a lživých informací.

„Toto představuje neobyčejné ohrožení národní bezpečnosti a cizineckých vztahů Spojených států … Nejpozději do 45 dnů od skončení voleb je ředitel Národní zpravodajské služby po konzultaci s vedoucími patřičných oddělení povinen provést zhodnocení, jestli některá cizí vláda, nebo osoby, jednající na podnět cizí vlády nejednaly se záměrem ovlivnit volební proces …

„Veškerý majetek a podíly majetku, které se nacházejí ve Spojených státech, nebo které spadají pod vlastnictví a kontrolu kterékoliv osoby či organizace ve Spojených státech budou (těmto lidem) zablokovány a nebude možno je převést, zaplatit, vyvézt, vybrat, nebo jakkoliv jinak s nimi zacházet … Rovněž je zakázáno těmto osobám či firmám poskytnout půjčky, vývozní povolení, není dovoleno povolit jim účast na burze, jejich dluh nesmí být nikým koupen a i zaměstnanci takové osoby či firmy budou vypovězeni ze Států …

„Výraz ‘cizí vliv’ ve vztahu k volbám zahrnuje veškeré tajné, podvodné, klamné, nebo nezákonné činy, nebo snahu o tyto činy cizí vládou, nebo kteroukoliv osobou či firmou, která jedná jako pověřenec cizí vlády a zahrnuje rovněž rozšiřování propagandy a lživých informací … Ty osoby, nebo organizace, jejichž majetek bude v souladu s tímto příkazem zablokován … považuji za nutné, kvůli snadnosti převedení peněz či jiného majetku jinam, aby o tomto zákroku nebyly předem uvědomněny.“

Takže tady to máte. Všichni ti, kteří sabotovali volby, kteří rozšiřovali pomluvy a falešné informace, což jsou přívrženci presidentského kandidáta Bidena a jiní záludní politikové, snad i Antifa a BLM, plus všecka media, včetně společenských a mnohých jiných internetových stránek, mohou mít na bázi tohoto „příkazu“ jejich veškerý majetek, nacházející se v Americe, jednoduše zabaven.

Dříve zmíněné firmy, které vyrábějí volební zařízení jsou tímto příkazem rovněž postižitelné, protože spadají pod formulaci ‘cizí vliv.’ Jedna z nich (Dominion) je v Kanadě a jejich server se nachází v Německu, a ta druhá firma (Scytl) je ve Španělsku. Na Smartmatic se vztahuje americký zákon, takže ani ti neuniknou. Ve spolupráci s německou vládou si Amerika zajistila přístup k Dominion serveru v Německu a zabavila ho. Tím pádem získali přístup k veškerým informacím o tomto volebním podvodu, včetně informací o lidech, kteří celou akci odsouhlasili a o těch, kteří ji provedli.

Předběžné zprávy dosvědčují, že to byla americká rozvědka CIA, která používala počítačové centrum ve Frankfurtu v Německu, za účelem nejen sabotování amerických voleb, ale také z důvodů počítačových útoků v Evropě, v Číně a na Středním Východě. Jinými slovy, chovali se jako hackeři.

A ve skutečnosti se jednalo o pokus o svržení vlády v Americe. Ale jak říká bývalý guvernér státu Illinois Rod Blagojevich, „Demokrati kradli volební hlasy vždycky a všude kde mohli, po celé dlouhé roky.“ Kdoví kolik volebních kampaní bylo takto ovlivněno.

Snaha o ovlivnění voleb se táhne již dlouhé roky. V r. 2009 se Obamova vláda investovala do postavení super-počítače, který nazvali The Hammer (Kladivo). Pomocí programu, zvaného Scorecard byli pak schopni změnit výsledky voleb napojením se na volební zařízení přes internet. Toto vyjevil Dennis Montgomery, který tento počítač pro ně postavil a uvedl do provozu.

Tehdejší president Obama toto zařízení úspěšně použil při volbách v r. 2012, kdy jeho protivníkem byl člen Republikánské strany, Mitt Romney. V současné době byl počítač Hammer a aplikace Scorecard používány na krádež Trumpových volebních hlasů ve státech Florida, Georgia, Texas, Pennsylvania, Wisconsin, Michigan, Nevada a Arizona.

Dennis Montgomery si myslel, že jeho Hammer počítač bude používán na sledování cizích, proti-amerických vlivů. Zkoušel zajistit, aby se již nemohly opakovat žádné teroristické útoky proti této zemi. Když ale zjistil, že Obama a jeho administrativa toto zařízení používají proti Americe a že s jeho pomocí nezákonně špehují americké občany, znachutil se a všecko nahlásil rozvědce FBI. Již v r. 2015 jim dodal celkem 47 pevných počítačových disků, které mezi jiným dokazovaly, že Robert Hunter Biden, syn presidentského kandidáta Joe Bidena, byl spoluúčastníkem při nezákonné činosti. Důkazy o tom se sestávaly jak z dokumentů, tak z fotografií a z videí.

Jak by asi vypadala Amerika (a postupně celý svět), kdyby se Joe Biden stal presidentem? Podle toho, co Biden veřejně hlásá, by všem zvýšil daně a zavedl roušky pro všecky a na pořád. Zrušil by Trumpovy úmluvy s Jihoamerickými státy, které dnes tvoří zeď proti přívalu nezákonných emigrantů do Ameriky a tím by tuto zemi otevřel hordám ze zemí třetího světa. Tito vesměs nezaměstnatelní lidé by byli obrovská zátěž pro celý systém a ještě by podminovávali platy Američanů a ničili tím ekonomii. A to nebereme v úvahu zločinnost a kulturní a společenský úpadek, který přinášejí do zemí, kam přijdou.

Joe Biden dále hodlá podporovat potraty, zavést rovnoprávnost mezi muži, ženami, homosexuály, lesbami a vším ostatním, za cokoliv se vydávají. Stran kriminálního zákona se chce více věnovat prevenci kriminality, než uvězňování viníků. Chce zavést 100% čistou energii, cokoliv tím myslí. Protože i kdyby všecko převedl na elektřinu, pořád ji musí nějak vyrábě a to není zrovna „čistý,“ ani „zelený“ proces. Chce dále všemožně podporovat černochy a latinos (španělsky mluvící obyvatelé Jižní Ameriky, většinou smíšenci s Indiány, často negramotní). Chce znovu uvést k moci militaristicko-průmyslový aparát, což znamená neoconové (con znamená ‘convict,’ neboli usvědčený zločinec) a války. Chce dále převrátit rozhodnutí Brexitu. Už jen to, že jeho charitativní instituce na protirakovinový výzkum utratila miliony na platech a nic na výzkumu, říká hodně.

A NATO se již těší, že s Bidenem v Bílém domě se konečně postaví proti „sebevědomému“ Rusku. Jinými slovy, těší se, že vyvolají válku s Ruskem. Generální sekretář Jens Stoltenberg prohlásil:

„Potřebujeme naše spojené síly, abychom se vypořádali s mnoha současnými situacemi, včetně sebevědomého Ruska, mezinárodního terorismu, kybernetické a raketové hrozby a změny světové rovnováhy sil, způsobenou vzrůstem Číny.“

Levicoví demokrati, podpůrci Joe Bidena, si již začali dělat seznamy těch, kteří jsou na Trumpově straně, aby je údajně mohli po volbách „popohnat k zodpovědnosti.“ Jejich seznamy obsahují pracovníky Trumpovy volební kampaně, právníky, soudce, administrativní pracovníky a všchny ty, kdo stáli za Trumpem. Prostě se jim chtějí uboze, nízce a bezcharakterně mstít, až bude Joe Biden presidentem.

Media jsou v této situaci asi značně ohrožena. Celou dobu lhala, zkreslovala situaci a provozovala totální disinformační kampaň. Podívejte se na krátké video ZDE, co máme dnes za media! Někdo si dal práci s nafázováním hlasů, je to opravdu pozoruhodné.

Ovšem – jakobychom to už dávno nevěděli!

  • JANE K.
(Visited 413 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *