Jourová opět ryje do Maďarska, je to prý nedemokratická země

Napsal
Sdílet článek

Jak všichni dobře víte, tak eurokomisařka Věra Jourová se už druhé volební období stará zejména o cenzuru a to i přesto, že v minulém volebním období měla v gesci ochranu spotřebitele. Toto téma ji však zřejmě příliš nezaujalo – ostatně, dvojí kvalitu potravin nikdy nevyřešila – proto se dala na téma, které jí je poněkud bližší a zcela zřejmě shledávala zavedení cenzury již tehdy jako mnohem důležitější, než vyřešení problému, který nás staví do pozice odpadkového koše EU.  Tedy ona cenzuru samozřejmě nenazývá cenzurou, ale “bojem proti dezinformacím” podobně, jako všichni její liberální eurohujerští soukmenovci.

Asi bych se nad jejím vyjádřením, které vychází z jakési analýzy americké neziskovky Freedom House, která tvrdí, že je Maďarsko nedemokratická země, ani nepozastavila, protože podobných výroků se Jourová dopouští takřka neustále a komentovat je nemá už asi ani smysl. Jourová konkrétně prohlásila:

„Sleduji v Maďarsku několik negativních trendů: otázka médií, otázka státní služby, prostor pro občanskou společnost. Tam je kumulace tolika negativních faktorů.“ 

Jenže na tento výrok mi prostě nešlo nereagovat stejně, jako na fakt, že poukazuje na Maďarsko jako na nedemokratickou zemi. Právě tímto výrokem ukázala Jourová především sama na sebe, ale i na další podobně kované eurosoudruhy, kteří by nejraději zrušili celý internet, jen aby měli lepší dohled nad cenzurou a šíření výhradně těch “správných” názorů.

Jourová bude něco tvrdit o nezávislých médiích a o nedemokratičnosti?? Osoba, která prosazuje co nejtvrdší cenzuru chce někoho poučovat o demokracii? Osoba, která je spolutvůrcem bruselské totality?

Podle Jourové také není možné souhlasit s tvrzením maďarského premiéra, který prohlásil, že je tamní demokracie v lepším stavu, než například německá. 

Co se týká Německa, tak to si o nějaké demokracii skutečně už může jedině nechat zdát. Tam už nefunguje pouze cenzura, ale také velmi přísná autocenzura, neboť nikdo neví jistě, co ještě může vyslovit či napsat a co už ne. Ostatně, právě předsudečná nenávist pochází z této země, odkud ji přejímají i další probruselské vlády napříč EU. I podle oficiálních průzkumů se v Německu většina lidí bojí nahlas říct svůj názor, pokud nejde o názor jediný povolený. Média s jiným názorem jsou perzekuována, nedávno byl po mnoha útocích a několikadenních s tím souvisejících výpadcích ze dne na den zrušen a až po několika týdnech (nejspíš opět jen na krátkou dobu), obnoven německý alternativní server PI-news jen proto, že nejde v probruselské lajně. 

V Německu je jakýkoli projev jiného, než toho jediného správného názoru trestán, pokud si dovolíte na sociálních sítích kritizovat muslimskou invazi nebo islám vůbec, tak pak můžete očekávat poměrně přísný trest. Zato muslimové, páchající dnes a denně kriminalitu, či zavádějící celá území pod nadvládu práva šaría, jsou systémem hájeni. Ostatně, na svém blogu jsem zveřejnila již mnoho článků, které ukazují na to, jak systém protěžuje muslimské vetřelce na úkor vlastních občanů. To je ostatně nyní trend v celé EU.

Jak tedy může Jourová či jakýkoli jiný bruselský papaláš tvrdit, že je Maďarsko – údajně na rozdíl od Německa – nedemokratická země, když v ostatních zemích je prosazován jediný přípustný názor? Podívejte se na naše, ale třeba i německá, rakouská či jiná veřejnoprávní média, k nimž máte přístup. Všude tatáž propaganda, dnešní ČT si nemá svojí ideologickou propagandou vůbec co vyčítat s bývalou ČST.

A jsme-li u Jourové, tak to není tak dávno, co právě našim probruselským médiím věnovala 5,1 mil. eur (t.j.  cca 135,2 mil. Kč). Tato částka byla rozdělena mezi různá bakalomédia a další hlásné trouby EU. Tedy to, že Jourová podplácí nemalými částkami jednostranná média té jediné prosazované ideologie je zcela v pořádku. To je dle ní demokratické. Ale pokud  upřednostňuje svůj názor Orbán, pak to v pořádku není.

Jourové a dalším bruselským vyžírkám nedávno také vadilo třeba to, když chtělo Polsko zakázat genderovou ideologii už od jeslí, jak to požaduje EU. Zatímco většina zemí – včetně ČR – skutečně genderovou výchovu už od dvou let věku povinně zavádí ve všech předškolních zařízeních, tedy už od jeslí, Maďarsko a Polsko to odmítají, neboť si to jednoduše většina lidí v jejich zemích nepřeje. To ovšem nechce slyšet Jourová a celá jejich slavná, občany nevolená eurokomise.

V každé zemi má být vedena taková politika, jakou si přejí voliči. Tedy tím je myšlena ta většina, která si danou vládu volí. Já jsem třeba nespokojena s tím, že se u nás mohou na školách libovolně promenovat neziskovky a indoktrinovat mládež podobně, jako ve většině zemí EU. Ale nezbývá mi, než to akceptovat, neboť většina lidí u nás volí probruselské politiky, kteří jedou přesně dle notiček EU. Stejně tak by si měl Brusel zvyknout na to, že jsou v EU i země, kde si ta většina prostě zvolila politiky, kteří podobnou politiku vést nehodlají, což ovšem slíbili již před volbami.

Jourová totiž zapomíná na jedno. A to na to, že demokracie pochází z řeckého “vláda lidu”, tedy vládnout se má v té které zemi ne podle toho, co si zamane nějaká velmi slušně zkorumpovaná eurokomise, ale podle toho, co si přeje většina občanů v dané zemi. A ostatní občané, tedy ti, kdo byli v menšině, mohou třeba nadávat na internetu, demonstrovat nebo zkusit vládu, která jim nevyhovuje, změnit volbami. A to je asi tak všechno. Ale žádná zkorumpovaná eurokomise, podpořená jakousi podvratnou neziskovkou pod taktovkou Deep state, by za voliče rozhodovat neměla. To, co předvádí Jourová a EK tedy nemá s demokracií nic společného. 

Nějaká bruselská sebranka rozhodně není tím hlasem většiny. A na co Jourová především zapomněla je fakt, že EU negeneruje žádné peníze, takže její vysoce nadstandartní  plat včetně doživotní tučné renty, jde právě z daní těch, kdo třeba i ty polské a maďarské politiky, kteří jsou jí trnem v oku, volili.

Takže ať to vezmu z jakéhokoli konce, tak pokud zde někdo jedná zcela nedemokraticky, pak je to právě EU, potažmo velmi slušně korumpovaná EK.

Mimochodem, zkuste se podívat na to, kdo výše uvedenou neziskovku, podle níž se Jourová řídí,  v minulosti zaštiťoval, pak vám bude jasnější, kdo v reálu celou EU ovládá:  Zbigniew BrzezinskiJeane KirkpatrickSamuel HuntingtonMara LiassonOtto ReichDonald RumsfeldWhitney North SeymourPaul WolfowitzSteve Forbes.

Mezi členy správní rady organizace patří: Kenneth AdelmanFarooq KathwariAzar NafisiMark PalmerP.J. O’Rourke a Lawrence Lessig.

A nakonec si zopakujeme, proč to všechno vlastně Jourová dělá:

  • základní plat eurokomisaře –  20 832 eur  – cca 537 tisíc Kč
  • až 17 tisíc Kč na reprezentaci
  • až 80 tisíc Kč příspěvek na bydlení
  • po skončení mandátu bude brát 3 roky 217- 325 tisíc Kč měsíčně (Jourová bude mít nejspíš nárok na maximum, neboť je v EK již 2. volební období a nyní je místopředsedkyní EK)
  • od 65 let bude brát až do konce života měsíční důchod 8904 eur, tedy zhruba 232 tisíc korun plus důchod, který jí bude vyměřen v ČR

 

(Visited 153 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Faktická poznámka: Server PI News stále žije (teď jsem se díval), ale dost často se stává cílem hackerských útoků, které ho dočasně na několik hodin až několik dní vyřadí z provozu.

    1. On byl vyřazen na několik týdnů z provozu, ani jsem nevěděla, že už se zase rozběhl. Předtím ho napadli celkem 2x, vždy byl výpadek tak na pár dnů. Po posledním výpadku pak začali nabízet doménu k prodeji, tak jsem myslela, že už se neobnoví, že to po několika útocích vzdali…. Každopádně Vám děkuji za info, server byl celkem cenným zdrojem cenzurovaných informací z Německa, hlavně co se týká muslimské invaze a “syrských doktorů a inženýrů” v Německu…

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *