Jsme ovce?

Napsal
Sdílet článek

I když jsem se už několikrát zařekla, že se tématu koronavirus budu vyhýbat, nakonec mi to vždy nedá se k němu vrátit. Asi je vám jasné, že reaguji zejména na další nesmyslné nařízení vlády nosit od 1.9. roušky. Ano, právě toho dne se nejspíš odkudsi tento strašák vynoří, aby zde zůstal až do dubna, dokdy by údajně měla opatření, průběžně případně zpřísněná, platit. A také předpokládám, že jste všichni dostatečně inteligentní na to, aby vám došlo, že zcela zřejmě u omezení typu “roušky” nezůstane.

Většina z vás už zcela jistě zaznamenala, kolik podvodů se stran současné falešné pandemie prokázalo. O některých manipulacích a podvodech jsem psala nedávno zde, kdo chce může si je připomenout. Tento článek je tedy spíš jen doplněním toho předchozího v reakci na plošné zavedení roušek i přesto, že prolhaná vláda tvrdila ještě v červnu, že už žádná plošná opatření nebudou.

Protože v globalizovaném světě nyní řeší roušky a mnohá další omezení i jiné země, přičemž spousta lidí už má všech opatření dost, začíná velmi často docházet právě ve vztahu k odpůrcům neustálého plošného omezování k ještě hrubším perzekucím. Nedávno jsem sem dávala video z Austrálie, kde se rozhodně s odpůrci plošného nošení roušek nepářou, vyjdete-li bez roušky, pak vás policie surově zbije.

V poslední době jsem shlédla spoustu videí, na kterých hovoří odborníci, přičemž přiznávají, že v případě COVID-19 se jedná o čiré politikum; ovládání mas na základě jejich mediální i politické manipulace. A také o vyvolání vleklé hospodářské krize, případně globálního konfliktu. Ale panika, vyvolávaná loutkovými politiky a stejně loutkovými odborníky, většinou napojenými na farmaceutickou či vakcinační lobby, také perfektně zakryje mnohem závažnější problémy a děje. Víte třeba o tom, že invaze do Evropy je už nyní na nejvyšší úrovni za poslední roky a nejspíš výhledově předčí v tomto směru rok 2020 pověstný rok 2015, kdy řízená invaze ve velkém začala? Kolik lidí zaznamenalo, že i u nás se staví nová zařízení pro integraci vetřelců?

S tím, jak se stále více odborníků přidává na stranu odpůrců restrikcí, které poškodí občany mnohem víc, než kdyby se restrikce soustředily jen na ohroženou část populace, naštěstí přibývá také lidí se zdravým rozumem. Na některé názory odborníků jsem odkazovala již v předchozím článku, dnes bych vám ráda doporučila následující dvě videa, kde hovoří odborníci, nenapojení na očkovací či farmaceutickou lobby a vůbec na celý ten koronapodvod:

Video lékařů z Německa a Rakouska, kteří už odmítají mlčet o lžích a manipulacích stran falešné pandemie (slovenské titulky):

A pro ty, kdo umí anglicky, je zde video, které dokazuje, jak se “hraje” se statistikami, o špatných testech, o falešném určování úmrtí na COVID-19 i v případech, kdy daný člověk zemřel na něco úplně jiného, mediálních manipulacích a lžích i manipulacích politiků či dobře placených odborníků…

Jak potvrzují i tito lékaři, tak mnohem víc mrtvých bude v důsledku všech přijatých opatření, ignorace jiných, mnohem závažnějších onemocnění, která nejsou léčena vůbec či jen okrajově, vlivem z krize vzniklých osobních problémů (nezaměstnanost) a paniky, která vyvolává u zmanipulovaných osob stres, potažmo oslabení imunity. V chudších zemích dokonce vyvolala opatření doslova epidemii hladu, ve světě dokonce hladoví o 83% víc lidí, než před onou vyhlášenou údajnou pandemií!!!

Stejně, jako tito lékaři se tedy ptám: “Proč se od začátku vše nezaměřilo jen na rizikové skupiny a ty, kdo jsou s nimi v kontaktu?” Třeba Švédsko ukázalo, že restrikce jsou zcela zbytečné. Ano, bylo tam víc, mrtvých, než jinde, ale jejich věkový průměr byl 86 let!! Slovy: osmdesát šest (viz video výše)!! Tedy Švédové udělali jedinou zásadní chybu –  pro velmi staré občany, bohužel, fatální – a to tu, že nechránili staré a nemocné. V mladší populaci se úmrtí vyskytla velmi vzácně a to jen u jinak oslabených jedinců. Mezi lidmi mladšími  80 let tam zemřelo bez jakýchkoli opatření (karanténa, vypnutí ekonomiky, roušky..) méně lidí, než během chřipkových epidemií.

Při procházení různých článků i diskuzí stran koronaviru jsem narazila i na několik osobních zkušeností různých lidí. A to zkušeností velice zajímavých, přitom zajímavějších o to víc, že se vyskytují napříč západním světem. Tedy narazila jsem na jedince, kteří měli být testováni, byli na test pozváni či obdrželi testovací sadu, kterou měli následně odeslat, přičemž nikdo z nich se nakonec netestoval (buď se k testu nedostavili, testovací sadu neodeslali či ji odeslali aniž by odebrali stěr), přesto byli tito občané pozitivně testovaní. Ano, byli testovaní pozitivně a to i tehdy, kdy žádný test nepodstoupili.

Také jsem zaznamenala případy lidí které po smrti jejich příbuzného, jenž zemřel na něco úplně jiného, žádali někdy i za úplatu o možnost zahrnout do úmrtního listu COVID-19. Všechny uvedené případy jsou samozřejmě zcela neověřené, narazila jsem na ně porůznu v diskuzích a článcích z celého světa, ale právě v kontextu s jinými, dávno ověřenými, lze alespoň něčemu z toho věřit. Ostatně, na Floridě byl nedávno kvůli falešně vykázaným pozitivním testům docela velký skandál, o němž se však třeba na našem mainstreamu zarytě mlčelo. Paniku je totiž třeba alespoň u posledních oveček, které jim stále věří, držet na potřebné úrovni.

Vím, že mne nyní všichni panikáři, jichž je ostatně stále celkem dost, budou proklínat. Oni potřebují informace z WHO, či od lidí na něj napojených, jako je Prymula. Těší se na očkování od Gatese a s rouškou chodí i na WC. A možná s ní i spí. Takže, vážení, než začnete nadávat na nás, kdo si ověřujeme informace i jinde, než výhradně na manipulativním mainstreamu, přestaňte nás nálepkovat a nadávat nám.

Pokud máte pocit, že bychom vás nenošením roušek nějak ohrožovali, pak si zakupte nejvyšší kategorii respirátorů, noste všude gumové rukavice, neustále se dezinfikujte, vycházejte z domu jen výjimečně a nákupy včetně potravin řešte online. Nebo si třeba pořiďte starou dobrou plynovou masku a noste k ní pláštěnku a rukavice (pamatujete si vy dříve narození ještě na brannou výchovu, kde nás učili, jaké odění je nejlepší v případě nukleálního útoku?? ). Nikomu to zcela jistě vadit nebude. Nenuťte nás ale nosit roušku, která třeba nám, alergikům s chronickou rýmou, lidem, kteří mají respirační problémy či lidem s citlivou pletí, docela vadí. Ale její časté a dlouhodobé nošení škodí všem, neboť – jak vyjádřili už někteří lékaři – rouška je jako Petriho miska, nošená na nose, tedy zplodiny, kterých se potřebuje tělo zbavit, dýcháme zpět (viz video níže).

A na závěr všem šiřitelům apokalyptických vizí připomínám, že podle vás by mělo nyní docházet v mnoha zemích nejen Evropy k hromadným úmrtím, totálnímu kolapsu zdravotnických zařízení a márnice třeba v Německu by měly praskat ve švech. Zajímavé je, že vaše vize se jaksi neplní. V mnoha zemích totiž ještě v červenci a začátkem srpna proběhly demonstrace odpůrců korona opatření, kde se sešly v ulicích desetitisíce až statisíce lidí BEZ ROUŠEK. Ale k žádným kolapsům zdravotnických zařízení nedochází.

A vůbec – tady nejde o roušky, tady jde o postupné ukrajování svobod, což zastánci plošného nedobrovolného zavádění roušek nechápou. Kdyby šlo jen o roušky, tak se tím tématem ani nebudu zabývat. Ale jen slaboduchý člověk dnes může věřit, že se vše zastaví u roušek. Rouškami to totiž začne a absolutní totalitou, završenou čipováním či povinným očkováním třeba i s ním spojeným zdaleka neskončí…

 

 

 

(Visited 674 times, 1 visits today)
Sdílet článek

4 comments

 1. Já myslím,že mnohem víc lidí v Evropě umřelo na multikulturní obohacení rukama barevných dítek mutti Merkel,než na COVID-19…

  1. Tak to 100%! A ještě jich mnohem víc zemře. COVIDpanika má totiž mimo jiné zastřít právě ten fakt, že hlavně z Afriky invaze dost výrazně stoupla. Pokud to tak půjde dál, bude letošní rok rekordní. A to nejspíš i co do vražd, znásilnění a podobných libůstek vetřelců…. bad

   1. přesně tak!!Já si myslím to stejné-ovšem kola “svobody a demokracie” nakonec semelou každýho tak,že skončí minimálně v kriminále,pokud nebude šlapat brázdu..
    Malý příklad-dnes bylo podáno trestní oznámení na autora článku o “11 mrtvých parazitech” v souvislosti se žhářským ůtokem v Bohumíně,ačkoliv místostarosta Igor Bruzl (ČSSD) již dříve řekl, že “zemřelí a pachatel nebyli příslušníky některé z menšin”-ovšem tento pán místostarosta také vykládal,že se jedná o velice slušnou rodinu,s kterou nebyli žádné problémy a protože bydleli v městském bytě,ledacos o nich ví-ovšem podle výpovědí svědků tam byla policie prakticky obden kvůli rušení nočního klidu,neustálým alkoholovým dýchánkům nebo kvůli výtržnostem a napadání sousedů,rovněž mě o jeho slovech nepřesvědčilo ani zastoupení morgošů při zapalování svíček na pietním místě(kteří by se na nějaké gadže z vysoka vysrali(ostatně zase nemusíme chodit daleko do minulosti,stačí se podívat na srdceryvné scény na hrobě cigánského vraha malého chlapečka Josefa K.,který měl dokonce i církevní pohřeb a který zavraždil bílé dítě-je vidět,že ŘK církev je stejná špína jako tento pseudonárod,který za peníze udělá cokoliv-někdo vraždí bílé lidi,někdo jim vystrojuje funusy a žehná),no a hlavně mě v místostarostově lhaní utvrdilo to,že onen pachatel(jehož pozůstalím budeme odškodné platit zase my ze svých daní,místo aby jim to zaplatil on!!!!)chodí k soudu tak zakuklen,aby nebylo vůbec k poznání co je to zaš a jak to hovado vůbec vypadá-zatímco u jiných nejen,že zveřejní podobu,ale ještě přidají i plné jmého a adresu..

 2. Zbytočne dlhý článok. Rúškofilov aj tak žiadny text nepresvedčí. Rúškofilov nepresvedčí ani akýkoľvek dôkaz priamo z reality. Rúškofilovia sú milovníci štátnej moci, a pre nich je náhubok symbolom ich životnej filozofie : Byť vtlačený v štátnej riti.
  Pôvodcom náhubkovej tyranie je demokracia. Rúškofilovia demokraticky zvíťazili, je ich väčšina.

  “A vůbec – tady nejde o roušky, tady jde o postupné ukrajování svobod, což zastánci plošného nedobrovolného zavádění roušek nechápou.”
  — ale chápu. Oni to ukrajování svobod považujú za veľmi potrebné. Oni slobodu nenávidia, resp. sa jej boja.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *