Jste předsudečně nenávistný extremista?

Napsal
Sdílet článek

Tak nám Al Hamajdovo ministerstvo vnitra nedávno opět vydalo pololetní zprávu o extremismu. Zpráva se jen hemží před necelým rokem schválenou předsudečnou nenávistí. Připomínám, že již existující zákon byl doplněn o předsudečnou nenávist na základě návrhu Pirátů. Tento návrh byl přijat vládou (ANO a ČSSD), která nechala dodatek příslušného zákona vypracovat neziskovkou. Ta tento úkol zadala Masarykově univerzitě v Brně. V dubnu loňského roku pak byla předsudečná nenávist implementována do zákonů.

Níže uvádím několik výňatků ze zprávy, která se do značné míry zabývá tzv. “xenofoby, euroskeptiky, islamofoby a rasisty”. To jsou dle zprávy ti nejhorší extremisté, islámský extremismus zmiňuje jen okrajově  a nebýt soudu s Shehadehem, islámu by se asi nevěnovali vůbec. Trnem v oku bylo pro MV zejména vlastenecké setkání, které se konalo coby protiváha ve stejnou dobu probíhající Prague Pride. Dále cituji:

„Srpnové vlastenecké setkání v Příčovech, které pořádalo Sdružení přátel bílého heterosexuálního muže, hostilo podle pořadatelů „výrazné vlastenecké osobnosti“. Bylo koncipováno jako protipól vůči Prague Pride. Vedle protiislámských aktivistů, zástupců domobran, či novinářů z dezinformačních médií se ho zúčastnil i předseda DSSS Tomáš Vandas.“

Takže shrneme-li to, tak odpůrci EU, LGBT ideologie, islámu či migrace, kteří se na této akci sešli, jsou extremisty, ale různí devianti, včetně pedofilů, vykračující si v perverzním průvodu i před zraky dětí jsou ti správní liberální demokraté, euroobčané. No nic, pojďme dál.

Zde je další výňatek ze zprávy:

„Vedle tradičních témat, která dříve štěpila českou společnost, byla generována témata nová. Výše zmíněné skupiny tato nová témata (typicky např. kauza Koněv) ochotně přebíraly. Dochází přitom k dalšímu vyhrocování antipatií. Běžně dochází k verbálním urážkám, evidovány jsou výhružky, výjimečně i fyzické konflikty. Rozšířilo se i spektrum adresátů urážek a výhrůžek. Napadány jsou i osoby, které nepatří do žádné národnostní, etnické či náboženské menšiny. Typicky lze zmínit lidskoprávní aktivisty, pracovníky neziskových organizací či některé politiky. Alarmující jsou rovněž cílené výhrůžky adresované některým novinářům, kteří se věnují rasistickým a xenofobním subjektům, médiím šířícím nenávistné předsudky či samozvaným nenávistným domobraneckým subjektům.“

Stačí? Myslím, že  k výše uvedenému netřeba cokoli dodávat. Jen malý dovětek. Co se týká těch neziskovek, tak je nasnadě, že lidem vadí neziskovky politické, tedy parazitní a škodlivé. Důkazů o tom, že mnohé neziskovky napomáhají muslimské invazi do Evropy, je myslím dostatek. Ostatně, samy neziskovky se ještě svojí podvratnou činností chlubí. V Řecku už proti nim vytáhli tím, že v minulých dnech vydali zákon, který už dříve schválili v Maďarsku. Tedy zákon, který dostane tyto podvratné neziskovky pod kontrolu.

A i další část zprávy je velmi zajímavá. Za extremisty MV považuje všechny odpůrce migrace, islámské invaze a odpůrce LGBT ideologie, stejně jako alternativní média, která proti ideologii genderismu a migraci setrvale vystupují. MV dále vadí kritika ČT a politických neziskovek, také ta je totiž dle zprávy extremismem. Dále cituji:

„Média šířící nenávistné předsudky ve třetím čtvrtletí opět zintenzivnila produkci obsahů zaměřených proti imigrantům. Téma migrace plynule nahradilo kauzu pomníku maršála Koněva. V srpnu v souvislosti s akcí Prague Pride a ,Vlasteneckým setkáním´ v Příčovech zase bylo zmiňováno ohrožení české společnosti ,homosexualismem´. Denně vznikaly texty namířené proti veřejnoprávním médiím a neziskovým organizacím. Některá z těchto ,alternativních´ médií přicházejí se stále více urážlivými a agresivními sděleními. Pro mnoho extremistů se ,alternativní´ média stala jediným ,validním´ zdrojem informací.“

Ano, ten kdo neuznává jedinou pravdu, nabízenou goebbelsovskou ČT, tak ten je extremista. Ten, kdo má jiné názory, které jsou totožné s názory oněch alternativních médií, tak ten je extremista.

Zvláštní odstavec je pak věnován Parlamentním listům. Zde se věnují soudu PL s dezinformačním webem  Fórum 24, kde citují zejména z rozsudku:

“Na stránkách Parlamentních listů publikují, a to nikoli ojediněle, autoři, kteří jsou nesnášenliví k jiným kulturním, náboženským a sociálním odlišnostem, mají velmi vyhraněné postoje vůči menšinám národnostním či sexuálním, migrantům apod., vlastní národ či rasu ostatním nadřazují, prosazují ,tradiční hodnoty´ a ,silný stát´, nabízejí jednoduché cesty k řešení složitých problémů´. Mnoho jejich autorů vyjadřuje hlubokou nechuť ke společenskému i politickému vývoji v České republice či k jejímu členství v Evropské unii, užívá přitom demagogických argumentů, ale též ,velmi expresivních výrazů´. Podle soudu je šíření lží a dezinformací nebezpečné a nemělo by se zaštiťovat právem na svobodu projevu,“

Takže přeložíme-li si tento poslední výňatek ze zprávy o extremismu, tak sdělování vlastního názoru, nejedná-li se o ten jediný, liberofašisty povolený, by vlastně mělo být zakázáno. To už totiž nespadá do oblasti svobody slova, do té spadají jen ty jediné povolené názory.

Takže – nevítáte muslimské migranty, zajídá se vám islámská ideologie, nelíbí se vám, že jsou zde politické neziskovky, přisáté na státní penězovody a podporující invazi, nelíbí se vám, že musíte platit výpalné ČT, na jejíž propagandu se nekoukáte a nelíbí se vám? Nesouhlasíte s tím, že se po ulicích za bílého dne prochází v průvodech různé polonahé, lascivně se tvářící kreatury s pavím pérem v zadku či pedofilové?

Pokud se vám cokoli z výše uvedeného nelíbí, pak jste  – dle ministerstva vnitra – předsudečně nenávistný extremista. 

(Visited 146 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Jasně že jsem.

    https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020021411502533-dvoji-metr-ceskych-soudu-rusy-diskriminovat-muzete-migranty-vsak-nikoliv/

    Prostě migrantům nalijeme polévku teprve poté, co podepíší, že Mohamed byl lžiprorok a pedofil.

    1. A není to nějak málo? Co třeba vrah, lupič, otrokář…
      Saudům to otrokářství zůstalo jako oblíbená kratochvíle: en.wikipedia.org/wiki/Human_trafficking_in_Saudi_Arabia

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *