Jste také lůza?

Napsal
Sdílet článek

Mnozí z nás byli nedávno nazváni lůzou. A to jen proto, že máme jiné volební preference, než vedení jisté “lepšobanky”. Tedy nevolíme “progresivistické” Piráty, kteří – kdyby mohli – přijmou statisíce “vousatých sirotků”, jimž pak umožní sloučit rodiny, uzákoní sňatky všech 100 pohlaví a suverenitu naší země odevzdají plně do rukou fašistického Bruselu. Nebo snad jsou těmi lepšími voliči modrých strak se sprostou žumpou Novotným či neomarxistů z TOP0,09, jejichž politika by se nijak významně nelišila od té pirátské? 

Jistě jste již pochopili, že píšu o tom, jak “lepšočlověk” z “lepší” Raiffeisenbank prohlásil, že – cituji:

Děkuji Bohu za Nato a EU, pilíře naší bezpečnosti. Teď nás nejvíce ohrožuje ta lůza, říkající si spoluobčané (definice lůzy: neodpovědní, frustrovaní voliči ANO, KSČ, SPD atd.).”

Nemám a nikdy jsem neměla účet u této banky a samozřejmě by mne to už do budoucna ani nenapadlo. A kdybych ho tam nyní měla, jistě bych si jej ihned zrušila. Asi tak, jako by to měl udělat každý, kdo volí některou z uvedených stran. 

Je celkem jasné, že s mými výrazně protiislámskými názory mohu volit jedině toho, kdo je ze zásady proti islámu a hodlá tuto ideologii u nás zakázat, což programově nabízí jedna jediná parlamentní strana. Ta samozřejmě patří k těm, které jsou trnem v oku řediteli této “lepšobanky”. Jsem-li tedy jejím voličem, byla jsem podobně, jako mnozí z vás, nazvána tímto “lepšočlověkem” lůzou. 

Stejně tak jsem velmi zásadním odpůrcem pro Evropu zcela genocidní a škodlivé EU, před níž se tento lepšočlověk sklání. EU  byla založena jen za tím účelem, aby Evropany vyměnila za Afričany, zničila Evropu islámem, který je nástrojem destrukce našeho kontinentu a ti, kteří zde zůstanou, by měli být jakýmisi euroobčany, bez jakéhokoli národního povědomí. Pokud se stávající politika 4. říše včas nezastaví, budou škody na evropských zemích nedozírné. Zde tedy zastávám na EU zcela odlišný názor, než zřejmě i díky EU velmi dobře prosperující ředitel banky Langmajer.

Pak tedy logicky dle Raiffeisenbank patřím k oné lůze, neboť  nechci aby byl náš národ stejně, jako ostatní evropské národy zlikvidován a přeměněn v jednolitou masu bez jakékoli národní identity a tradic. Masu tupou, která se dobře ovládá. To je přesně to, co chce EU, kterou ředitel této banky tak obdivuje.

Evropu dělají Evropou právě ty rozličné národy, s různou mentalitou, tradicemi, kuchyní i historií. V Evropě máme společné kulturní základy, ale jinak je zde rozmanitost, která by se právě globalizací zcela setřela. Pojedu-li do Itálie, nechci tam vidět Afriku, jíst kebab a koukat na to, jak se na ulici s vystrčenými zadky hromadně modlí mohamedáni. Tento pohled může být vidět v Iráku, Afghánistánu, Maroku, Egyptě, Turecku či jiných muslimských zemích, ale rozhodně ne v Evropě! Jenže právě o tuto rozmanitou Evropu národů díky EU přicházíme – a to jak díky různým promigračním paktům, tak tlačením na otevřené hranice, vydáváním kreditek pro muslimské vetřelce i významnou finanční podporou pašeráckých neziskovek.

Každý, kdo rozmýšlí podobně, jako já, má velmi odlišné názory od těch, které razí nejen EU, ale očividně i Raiffeisen bank a strany, které tato “lepšobanka” podporuje. Pokud je tedy polovina voličů u nás lůzou – a zřejmě dle banky k té lůze patří i mnozí nevoliči s podobnými názory – pak by měla banka přímo na svém logu či u vchodu uvést přímo strany, které podporuje a jejichž voliči jsou pro banku akceptovatelní, neboť patří mezi ty “lepší”.

Každý má jiné názory a logicky i jiné volební preference. A právě o tom byly i demonstrace v roce 1989, na nichž jsme mimo jiné volali i po pluralitě Jenže jsou to právě tito lepšolidé, neustále se zaříkávající jejich  guru Havlem, kdo tu pluralitu politickou i názorovou uvádí do jednolité totality.

Eurosoudruh Langmajer by zde rád zavedl novou totalitní vládu jedné strany, tedy jakési Národní fronty jednotného názoru a jediné povolené pravdy. Ostatně, přesně v duchu ostatních modrobolševiků jako je kovaná eurosoudružka Pekarová – Adamová z TOP0,09 či pirátští eurosvazáci, pro něž je jiný, než ten kovaně eurohujerský a liberalistický názor extremismem.

Můžete mne nazývat extremistou, xenofobem nebo lůzou, své názory však měnit nebudu! 

Mimochodem, vy, kdo máte učet u Raiffeisenbank a volili jste některou z uvedených stran, již jste si svůj účet převedli jinam? Nebo se dál budete coby “lůza” před těmito lepšolidmi hrbit?

Svůj názor na “lepšobanku” můžete vyjádřit i viditelně umístěnou nálepkou.

 

(Visited 551 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *