Kam jsme se dostali za poslední rok a co jsme všemi těmi násilnými opatřením docílili?

Napsal
Sdílet článek

Je to trochu déle než rok, co nás začali strašit s jakýmsi nesmírně škodlivým virem, který se postupem času ukázal být obyčejná chřipka. Úměrně nesmyslná opatření proti této zákeřnosti byla okamžitě navržena po celém světě zaráz, jako by to všechno bylo centrálně řízeno. Kromě oficiálně pečetěných opodstatnění měla všecka tato opatření pouze škodlivý vliv a ještě ke všemu byl za tím vším zjevný esoterický, či okultistický význam. Byli jsme tím srovnáni na úroveň poslušných pejsků s náhubkem na tlamičce, kteří vždycky poslechnou, co jim páníček přikáže a náš tajný vztek na to všecko nám ani trochu neprospíval.

Na příklad karanténa

Už dávno je víc než zřejmé, že karanténa víc ublížila než pomohla. Ovšem její skrytý význam byl zabránit lidem, aby se spolu stýkali, což představuje psychologický nátlak. Ještě v tom byl další, okultistický význam, kdy jsme byli dáni na úroveň vězňů, zločinců a také snaha o to, aby nebyly mezi lidmi rozšiřovány nežádoucí informace.

V současné době byla neúčinnost karantény potvrzena německou studií na Mnichovské univerzitě, kde statistikové zjistili, že: „není žádná souvislost mezi německou karanténou a klesajícím počtem nemocných.“ Bodejť, aby byla, když je infikovanost měřena nefunkčním testem, který vyhodnotí přesně to, co si v laboratoři nastaví. Prostě dostali příkaz, že má být míň nemocných, nastavit PCR testy na nižší počet cyklů a bylo to.

I jiné studie potvrdily to stejné a profesor Dr. Jay Bhattacharya z významné Stanfordské univerzity řekl, že karantény jsou „jeden z nejhorších veřejných omylů za posledních sto let.“

Další studie, která pronikla přímo z německého Ministerstva vnitra, určitě proti jejich vůli potvrzovala, že karanténa může zabít mnohem více lidí než koronavirus už jen proto, že vážně nemocní nedostávají potřebnou zdravotní péči. A opravdu, německé nemocnice (jako všecky ostatní) byly poloprázdné, u vchodu byli vojáci, kteří rozhodovali, kdo do budovy smí, či nesmí vstoupit. Jednotlivé pokoje byly poloprázdné, pacienti vesměs žádní – vím to od pozorovatele přímo z Německa.

Městem jezdila sanitka sem a tam, křížem krážem a neustále houkala na poplach. Ale ke vchodu do nemocnice nikdy nedojela! Můj pozorovatel bydlel hned naproti vchodu do jediné nemocnice ve městě. Sanitka prostě jen vytvářela planý poplach na ještě větší zastrašení těch, kteří nesledují televizi!

Tak na příklad v jihoamerickém Peru měli tu nejpřísnější karanténu ze všech a taky měli nejvyšší počet úmrtí. Začali s karanténou ještě dříve než ostatní a dokonce používali armádu na její udržování. Vojáci se samopaly hlídali ulice a útočili na každého, kdo se objevil venku. A přece si nepomohli, obrovské množství lidí zemřelo. Nejspíš zemřeli hlavně na osamělost, protože Jihoameričané, tak jak je znám, jsou velmi společenští, žijí napůl na ulici, v těsném kontaktu se svými sousedy, neustále brebentí dohromady a když už nejsou venku, tak aspoň vyloženi v oknech sledují, co se děje.

Vykládal mi známý, který je původem z Puerto Rico, v noci byl venku nějaký kravál a záblesky. Jeho babička honem honem spěchala do okna, aby jí nic neuniklo. A zatím tam dole byla drsná přestřelka.

Ovšem pozor, podle globalistů v době naší karantény poklesl obsah CO2 a jiných splodin ve vzduchu, což považují za důvod pro snížení počtu obyvatelstva na zemi. Jinými slovy, mají za to, že jim to dává právo většinu z nás vyhubit.

Na co jsou roušky? No přece na nic!

Už hezky dlouho je známo, že roušky, coby ochrana proti nemoci jsou naprosto neúčinné, ale zato značně škodí jejich nositelům a způsobují přídavné nemoci, jmenovitě bakteriologický zápal plic a odumírání mozkových buněk. Toto je obzvláště škodlivé u dětí, kterým se vyvíjí mozek a proto potřebují neustále dostatečné množství kyslíku. Bez kyslíku jim buňky v mozku odumírají a už nikdy nebudou nahrazeny.

Americká studie z University v Louisville toto potvrdila, když porovnávali informace, hlášené organizací CDC z různých ročních období. Zjistili, že roušky neměly vůbec žádný vliv na rozšíření nemoci a že jejich dlouhodobé nošení (více než 4 hodiny denně) způsobuje dehydraci a nemoci. Lidé začnou trpět bolestmi hlavy, začnou se potit a mají koordinační problémy.

Lidé v Indii trpí v současné době výskytem plísní. Napřed to byla černá plíseň, pak bílá a teď dokonce žlutá. (Že by Čína?) Mnozí viní Covid-19, jiní příliš mnoho léků, další cukrovku. Ale jak říká Dr. Vernon Coleman, něco takového se dalo očekávat a plíseň je zaviněna nošením roušek. Však houby a plíseň rostou v tmavých a vlhkých místech, což je přesně to prostředí, které rouška skýtá. V Indii jsou lidé velmi chudí, používají stále dokola jednu a tu stejnou roušku a při vysokých teplotách, které tam převládají, bakterie, včetně plísní doslova bují.

Roušky mají být použity sterilní, jedna na jedno použití. A zatím je lidé povalují v autě, nebo po kapsách, v kabelkách, dotýkají se jich rukama, když je mají nasazeny a to všecko je nesmírně nehygienické. Všichni to tak děláme, aby ne a tím pádem jsou roušky úplně na nic.

A ještě ke všemu bylo zjištěno, že roušky obsahují další přídavný element a to jsou nanočástice grafenu. Grafen je super-tenká forma uhlíku, strukturou podobná grafitu a je to jeden z nejpevnějších materiálů. Neví se přesně proč je tento materiál v rouškách obsažen, ale je jisté, že grafen škodí plicím a korona je plicní nemoc, takže jsou jako důvod pro onemocnění snadno zaměnitelné.

Nikdo neví, jak moc je grafen škodlivý a přesto je používán. Je lehký, tuhý a takřka nezjistitelný. Jeho vdechování se rovná vdechování uhelného prachu, písečného prachu, nebo azbestu, které všecky způsobují těžká plicní onemocnění, na které se umírá. Jakmile se miniaturní částečky tohoto materiálu dostanou hluboko do plic, plicní potíže se dají očekávat.

Také kysličník etylenu, který je jedovatý a rakovinotvorný, je přidáván jak do roušek, tak i na testovací tyčinky na Covid. A my, jako ti největší blázni, chceme dvakrát do týdne testovat děti ve školách? Snad abychom se jich zbavili, nebo je aspoň řádně zmrzačili! Ten, kdo chce toto zavádět nemá ponětí o zdravotních záležitostech a proto by mu měla být odebrána veškerá pravomoc. Ale také je možné, že je za to dobře placen, nebo vydírán.

Testování na Covid-19

Na Slovensku zjistili, že „testy“ na Covid jsou znečištěny nanotechnickým Hydrogelem a lithiem. Lithium je použito v tukovém povrchu nano-botů, které jsou vloženy do Hydrogelu k doručení do těl testovaných nebo očkovaných. Tukový povrch je použit na přelstění imunitního systému, který by jinak promptně rozpoznal cizí škodlivé látky a zaútočil na ně. Přední odborníci souhlasí s tím, že toto jsou samovolně se rozmnožující biologické zbraně.

Testovací vatové tyčinky na Covid-19 jsou další nepovolený lékařský pokus farmaceutických firem, prováděný na nás. Pokaždé když vytřou nosní dutinu, tak se testovaný člověk vystavuje biologickému pokusu, aniž by se ho někdo ptal na souhlas. Vatové části jsou záměrně znečištěny různými přísadami ve formě chemikálií, nebo jedů, živých nano-organismů, dokonce i výbušnin a látek na změnu našeho DNA, pomocí kterých zkoušejí změnit lidskou rasu na hybridy, což je část člověka a část umělého robota. Vkládají do nás tímto způsobem digitální operační systém, stejně jako do počítače. A tak jako počítač budeme i my napojeni na internet a budeme tímto čistě technickým zařízením kontrolováni a ovládáni na každém kroku.

Je to čistý terorizmus! Je to válečný akt proti nám!

Tímto způsobem se cizí, neznámé DNA a RNA stávají součástí původního genetického systému, který svou přítomností zároveň mění. Tímto způsobem jsou rovněž miliony cizích bílkovin dodány do organismu. Nano-boty se samy složí dohromady, ale mohou se rozložit na části, anebo se samovolně rozmnožovat. Také vyrábějí vlastní elektřinu. Používají energii hostitele jako baterii a převádějí tělesné teplo na elektřinu. A když člověk spí, tak jako správný parazit používají informace, uskladněné v mozku.

Hydrogel je biosensor, který sleduje tělesné, emocionální a psychické procesy a hlásí je neznámo kam, kde je nějaký druh umělé inteligence (počítač) shromažďuje. Tento systém je rovněž patentován na přenášení digitálních financí ve formě krypto měny. Je to vysoce pokročilý elektromagnetický systém přenosu, který je do nás těmito testy a vakcínami vpravován.

Při testu samotném může snadno dojít k ublížení na těle, které způsobí krvácení z mozku, výtok mozkové tekutiny a jiná zranění. Jedna z největších obav je o ublížení tzv. „šišince,“ což je malá, ale nesmírně vlivná žlázka přímo v mozku, která produkuje hormon melatonin, který má přímý vliv na spánek a také na stav našich kostí a jiných tělesných orgánů. Šišinka nás rovněž spojuje s vyššími spirituálními světy. Při jejím poškození přestaneme chápat vyšší myšlenky, neboli ztratíme lidskost.

Během testu je vatová tyčinka otáčena v nose, čímž snadno dojde k zanešení všeho cizího, co k ní bylo přidáno, do nosní dutiny. Tato část nosu je od mozku oddělena pouze tenkou, prostupnou kostí, která se nazývá cribriformová plotýnka a má v sobě otvor. Takže vložené cizí prvky se snadno dostanou přímo do mozku. Na Slovensku rovněž zjistili, že jakmile je Hydrogel přenesen do vhodného prostředí, což jsou naše sliny, nebo nosní sliz, začne ihned vytvářet trojúhelníkové krystaly, které se rozrostou na 3D objekty, které okamžitě začnou prostupovat tkáně v těle. Je možné, že to jsou ti nano-roboti, zmiňovaní dříve. Fotografie tohoto procesu jsou na stránce ZDE.

Dále bylo zjištěno, že Hydrogel zničí veškeré krevní buňky, se kterými přijde do styku. Tyto se pak shlukují a vytvářejí krevní sraženiny, které způsobují těžké zdravotní potíže. Různé druhy Hydrogelu tvoří různé tvary. Lithium umožňuje jejich funkci jako anténa, takže mohou vysílat a přijímat elektromagnetické signály. Tímto způsobem je rovněž možno na dálku ovládat naše vlastní tělesné buňky a tělesné funkce. Všechny tyto struktury jsou magneticky přitahovány ke shora zmíněné šišince, která má své vlastní magnetické pole.

Lithium je kovový prvek a je jedovaté. Dokáže zablokovat funkci šišinky a ve vyšších dávkách ji může naprosto zničit, čímž dojde k trvalému poškození mozku a nervové soustavy.

Bylo zjištěno, že protilátky, obsažené ve slinách těch, kteří prodělali koronavirovou infekci mohou tyto umělé krystaly zničit. Stejně tak Ivermectin byl nalezen v tomto směru pomocný. Je jasné, že proto je zakázán! Důležité je, začít léčbou co nejdříve.

Lidé, kteří v sobě tyto patentované částice mají jsou zároveň taky patentovaní a stávají se majetkem majitele (nebo majitelů) patentů. Přestávají být svobodní jednotlivci a stávají se otrokem někoho jiného, kdo – podle soudního rozhodnutí – je fyzicky vlastní.

PCR test nás může rovněž očkovat proti naší vůli

Jak bylo zjištěno, PCR test může rovněž obsahovat očkování proti Covidu. Se vzrůstajícím počtem odpůrců tohoto očkování se zákeřné organizace, které nás podle jejich řečí chrání a podle jejich skutků ohrožují, jako je WHO, bylo očkování přidáno do vatových tyčinek pro PCR testy.

Toto bylo potvrzeno výzkumnými pracovníky v Johns Hopkins Universitě, kteří vyvinuli miniaturní jednotky, zvané Theragrippers na doručení očkovací látky do těla člověka, testovaného na Covid. Johns Hopkins rovněž přiznává, že tyto nano-jednotky jsou do těla dopraveny s pomocí vatových tyčinek, kde se jeví jako drobné částice prachu.

Množství případů koronaviru ale celosvětově klesá. Ovšem ten důvod není to, že by bylo méně nemocných; ono je jich naprosto stejné množství jako předtím. Ale PCR testy byly upraveny na menší počet cyklů a tím pádem jdou čísla dolů. Předtím, když korona řádila plnou parou, to byly opět testy, které toto způsobovaly, protože byly nastaveny na vyšší počet cyklů, kdy každý testuje na cokoliv. Možná to je snaha pomocí snižování koronavirových případů přičíst toto vakcinačnímu programu, ale moc to nevyšlo, protože nebylo očkováno dostatečné množství lidí.

Také u těch, kteří byli očkováni jsou PCR testy upraveny na nižší počet cyklů, aby vyšli zdraví. Jenže ani to nefunguje, protože skoro všichni očkovaní onemocní, buď hned, nebo později a hodně z nich taky zemře. Jedině ti, kteří namísto očkování dostali destilovanou vodu, zůstanou v pořádku. (Na vysvětlenou, jak již bylo psáno minule, některé ampulky s očkovací látkou obsahují skutečné očkování a jiné v sobě mají pouze destilovanou vodu. Snad proto, aby později mohli globalisté říct: „Ty vedlejší účinky nemohly být z očkování. Vždyť se podívejte, tihle taky byli očkovaní a jsou naprosto v pořádku.“)

Snad kvůli příliš mnoha stížnostem na nepřesnost a nespolehlivost PCR testů se dnes věda uchyluje k používání psů na zjištění nemocných s koronou. Speciálně vycvičení pejskové daleko lépe poznají přítomnost látky, na co jsou vycvičeni a jejich přesnost prý je 94%.

Podle badatelů vydávají lidé, nemocní koronavirovou chřipkou, zvláštní zápach, který pes okamžitě rozpozná. Zatím jich bylo vycvičeno šest.

  • JANE K.
(Visited 202 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. JE PODIVUHODNÉ, jak rychle, šmahem se téměř všechna opatření ruší, (jsou a byla zbytečná nebo jak to je?), když před tím, třeba jen na jedno upšouknutí navíc bylo pohlíženo jako na něco zakázaného, obhajované odborníky a politiky, kdy PES štěkal nebo neštěkal, kdy reprodukční číslo bylo alfou omegou, kdy se nesmělo skoro nic. Kdy se nesměl dýchat čistý vzduch a nebylo daleko k tomu přikazovat a kontrolovat nošení roušek a dvoumetrové odstupy snad i v domácnostech. JE TO SKUTEČNĚ PODIVUHODNÉ. Byly to bláboly, které se vytahovaly na obyčejné lidi, na podnikatele, kteří dlouho budovali své firmy,z klobouku jako každodenní strašák? Kdy, vláda “my víme jak je vám těžko, ale my vám pomůžeme” víc kecala než sutečně pomáhala? Ve jménu zákona? A pak přijdou skuteční právníci, ne nějacítřeba i vyštudovaní v Plzni, a hovoří o nezákonosti téměř všeho. A ti co přikazovali, hrozili mají najednou plnou zadnici strachu, aby všichni ti existenčně postižení nechtěli (právem) plnou náhradu. Za jakým účelem to vše? Ve prospěch NEPROSPĚCH koho? Člověče obyčejný, ty tam dole, vy tam dole, mlčte a buďte rádi, že můžete šoupat nohama. Asi tak se mi to jeví. Možná je to jinak a já nepochopila jak!

  2. Dokonce, prý vakcína (zjištěno od Pfizeru) obsahuje nanovlákna, které pomalu do těla vypouští částice azbestu (alespoň, jak jsem to pochopil):
    https://rumble.com/vg0gul-what-is-a-carbon-nanotube-or-nano-worm-doing-in-a-vaccine.html

  3. Všecka ta snaha má dva cíle: (1)zničit celosvětovou ekonomii a nechat lidi hladovět, (2)donutit nás k očkování a tím z nás většinu vyhubit. Proč? Protože to vymyslely choré mozky. Korona je pouhá záminka, ve skutečnosti neexistovala, byla to obyčejná chřipka, jako každý rok. Že přidávají do očkování azbest? To asi ne, protože není dost jedovatý. V očkování jsou mnohem horší jedy a většina očkovaných jim může podlehnout. To je ten záměr, už jsem o tom psala dříve.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *