Kanárské ostrovy – přechod od oblíbené dovolenkové destinace k výspě drogových dealerů a islámských radikálů

Napsal
Sdílet článek

Kanárské ostrovy byly ještě donedávna oblíbenou dovolenkovou destinací evropských turistů. Španělské ostrovy, nacházející se poblíž afrického pobřeží, byly oblíbené především pro útěky za teplem od podzimu do jara. Já jsem trávila dovolenou  před patnácti lety na ostrově Lanzarote  a mohu potvrdit, že šlo o velmi příjemný únik z listopadových podzimních plískanic do teplého, ale ne parného léta s teplotami kolem 25 stupňů. Hotely byly v té době docela plné, mohli jste tam narazit na turisty ze všech koutů Evropy.

Dnes je samozřejmě situace zcela odlišná. A opět se ukazuje, komu se současná „plandemie“ hodí nejvíc. Situace v celé Evropě je taková, že nepřeje ani v nejmenším turistickému ruchu. Prázdné hotely zejména v Itálii a Španělsku se hodily pro ubytování muslimských vetřelců, kteří – na rozdíl od turistů – cestují po celý letošní rok ve větší míře a zcela nerušeně.

A jaká náhoda, že došlo také k uzavřená marockých hranic (údajně kvůli nákaze), takže vetřelci z Afriky nyní putují na Kanárské ostrovy, což je přece také území EU. Zde jsou neziskovkami nadšeně vítáni a ubytováváni v prázdných luxusních hotelích.

Prakticky denně připlouvají na ostrovy lodě plné afrických vetřelců a invaze nepolevuje, naopak ještě více nabývá na síle. Právě proto se mají pro vetřelce stavět tábory s kapacitou asi 7 tisíc míst. Mezi vetřelci dominují invazisté z centrální a západní Afriky, nyní zejména ze Senegalu. Ale Kanárských ostrovů, coby vstupní brány do EU, využívají velmi často i Maročané.

Na financování táborů bude využito 84 milionů eur (2,2 miliardy korun) z evropských fondů. Tedy občané EU si budou džihádisty a drogové dealery z Afriky, žádající o azyl na Kanárských ostrovech, kam nyní sami Evropané jen tak na dovolenou nemohou, vykrmovat ze svých daní. A nejen vykrmovat, nyní jim zaplatí i vhodné zbrusu nové ubytování, zřejmě i s vybavenou modlitebnou. Ostatně tak, jako tomu bylo doposud.

Během letošního roku vzrostl počet invazistů, kteří na ostrov připluli, o více než tisíc procent! Nezdá se vám velmi nápadné, že jsou nejvíc ze všeho uzavíráni ve svých domovech právě občané zemí, které jsou vstupní branou invazistů z Afriky  (Itálie, Španělsko), ale i zemí tranzitních, k nimž – v případě tranzitu do u vetřelců nejoblíbenějšího Německa – patří i ČR?

Jak se nyní perfektně hodí to, že nejsou v provozu italské luxusní výletní lodě? Tedy v provozu jsou, jen namísto turistů jsou tam ubytováváni muslimští vetřelci, většinou ze severu Afriky. Nyní se Itálii i Španělsku výtečně hodí jak volné ubytovací kapacity, tak prázdné pláže, na nichž nyní přistávají lodě plné invazistů.

Na ostrovech Tenerife, Gran Canaria a Fuerteventura mají být postaveny tábory, kdy bude zřejmě každý s kapacitou přes 2 tisíce vetřelců (v součtu má jít o kapacity pro 7000 osob – viz výše). Tento krok povede k tomu, že do budoucna zcela ustane turistický ruch minimálně na uvedených ostrovech. Většina tamních obyvatel je přitom přímo závislá na cestovním ruchu, navíc nyní budou ještě víc trpět kriminalitou, která samozřejmě poroste úměrně s tím, jak se budou zvyšovat počty vetřelců. Ostatně, takový tábor Moria na řeckém ostrově Lesbos byl také původně koncipován pro 3 tisíce osob, přičemž před požárem, který ho zcela zdevastoval, v něm žilo asi 10 tisíc muslimských vetřelců.

Jak již v minulosti varovali někteří čelní představitelé afrických zemí, tak do Evropy míří ten největší africký odpad. Tedy zpravidla kriminálníci, jichž se jejich vlastní země velmi rády zbaví. Snad nikdo nepochybuje, že za organizací jejich cest musí někdo stát. Jak by vetřelci zjistili třeba to, že nemohou cestovat přes Maroko, ale musí plout na Kanárské ostrovy? Koordinace jejich cest je jistě v režii podvratných neziskovek, většinou velmi dobře dotovaných z fondů EU, tedy i z vašich daní.

Místní samozřejmě s přísunem invazních muslimských jednotek na jejich ostrovy nesouhlasí, proto průběžně proti invazi a podvratné činnosti neziskovek, EU, ale i španělské socanské vládě, protestují a žádají deportace nelegálních vetřelců, kteří ostrovy sužují rostoucí kriminalitou.

Jen za předminulý víkend připlulo na Kanárské ostrovy 1600 invazistů. Za letošní rok jich bylo bezmála 18 tisíc. Kanárské ostrovy jsou tedy nyní vytíženy podobně, jako italský ostrov Lampedusa.

Stále více se hovoří o tom, že se právě na Kanárských ostrovech sdružují vetřelci z řad islámských bojůvek – Al Kajdy, ISIS (zde se jedná především o vetřelce z Maroka) a jejich „poboček“ z černé Afriky – Boko Haram a Al Šabáb.

Místní se vydatnému přísunu džihádistů brání, jako třeba v této vesnici, kam měly být dovezeny stovky vetřelců:

Nutno podotknout, že za tristní situací stojí především vládnoucí strana Podemos (socdem), která vládne i Kanárským ostrovům.

Zajímavé také je, že afričtí vetřelci neplují na nejbližší, ale na vzdálenější ostrovy – Gran Canaria a Tenerife. Tedy musí mít přesné instrukce, aby věděli, kde na ně čeká pomoc, kde jsou přístavy i připravené, dobře vybavené ubytovací, zdravotnické a stravovací kapacity. Je více než pravděpodobné, že i zde jsou v kontaktu s neziskovkami, které je vhodně navigují. Tedy pašeráci kooperují s neziskovkami, placenými z fondů EU!!

V Řecku se před časem podobná spolupráce prokázala, když s pašeráky čile spolupracovala jistá německá, velmi štědře dotovaná neziskovka. Jenže španělská vláda, podporující tuto invazi, rozhodně nehodlá na podobná napojení upozorňovat, nicméně zkušenosti z Řecka hovoří jasně.

Likvidace turistického ruchu nejen na Kanárských ostrovech se tedy opět hodí především těm, kdo celou invazi organizují. Stejně, jako se jim hodí tato „plandemie“, která má Evropanům zavřít oči a odvést jejich pozornost od další vlny invaze, která je možná ještě horší, než ta z roku 2015.

Přesuny islámských vojsk tak pokračují a to vše v režii EU a různých štědře dotovaných podvratných neziskovek. Jim jdou na ruku také soudy (viz u nás např. nedávný rozsudek, přiznávající dvěma Afgháncům, „klientům“ OPU, štědré odškodné) a Bruselu poplatné vlády, které tyto kolaboranty dotují i z národních rozpočtů.

Na Kanárských ostrovech se mi líbilo, vulkanická krajina Lanzarote, kde jsme pobývali, byla pro Středoevropany velmi zajímavou. Plánovala jsem, že někdy v budoucnu se ještě na některý další ostrov podívám, neboť devizou těchto ostrovů je i to, že je každý úplně jiný. Bohužel, dnes je mi už jasné, že moje návštěva Lanzarote před patnácti lety byla zároveň mojí poslední návštěvou těchto španělských ostrovů. Nyní už by zde mohl trávit dovolenou jedině blázen nebo nadšený vítač afrických vetřelců.

 

5/5 - (10 votes)
(Visited 1 962 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. Smutný konec významné turistické destinace. Místní mají smůlu, globální plán je převálcuje.

  2. Na videích a fotkách je jasně vidět, že papež má pravdu: „odmítání zbědovaných uprchlíků je v rozporu s křesťanstvím“, ve zkratce řečeno. Papež by si měl asi pořídit silnější brejle. 100% těchto „válečných uprchlíků“ je fakt v bídným stavu. To je vidět na první pohled!

    1. Na vatikánské muslopropagandě mě nejvíc dostaly ilustrace Marie a Josefa jako uprchlíků totožných s těmito.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *